Šaltinis Tave Sutinka Ten Kur Tu Sutinki Šaltinį.

Šaltinis tave sutinka ten kur tu sutinki šaltinį.

 

Kai sulygiuoji savo matymą ir būseną su šaltiniu/tiesa/vienybe/kūrėju – materijos, aplinkybių ir svetimumo iliuzijos išnyksta.

 

Lieka tik meilė ir palaima, kuri apima viską ir todėl viskas harmoninga.

 

Visa manifestacija tai Dieviškos savivokos palaima ir meilė.

 

Kai esi šioje būsenoje – tau nerūpi joks pritarimo siekis, kuris įprastai praryja tiek daug mūsų brangaus gyvenimo tyrumo.

 

Nustok ginti sąlygotą protą ir įgalink pradinuko protą, kuris grąžina į širdies išmintį, jog viskas yra viena, šaltinis yra vienas, visa kita tik iliuzija kurią sumaišėme su tikrove ir dėl to kenčiame.

 

Pritarimo siekis – tai siekis kompensuoti įsivaizduojamą šaltinio trūkumą.

 

Tačiau tu esi beribis šaltinis ir tu gali tai patirti tiesiogiai per valingą pasidavimą arba nuoširdžią savityrą.

 

Tu jau tai darai skaitant šį tekstą, kurį pats sau susikūrei kaip šaltinis, kuris esi. Juk tai tavo patyrimas – niekas kitas už tave to nepatiria.

 

Žmonės inertiškai siekia apginti bei patvirtinti savo izoliuoto savęs pojūčio iliuziją. Tai taip giliai įsišaknyje mūsų civilizacijoje, jog šis siekis yra tenkinamas netgi didžiojoje daugumoje „dvasingumo” bendruomenių.

 

Ir taip pat didžiąja dalimi tai nekaltas abejingumas, kaltumo apskritai nėra. Tai tik sapnas ir iššūkis jame pilnai nubusti.

 

Dabar budimo laikas, tai tavo žadintuvas, tai tavo laisvė matyti tiesą ir mylėti besąlygiškai.

 

Aš pasireiškiu šiame pasaulio sapne dėl to, kad parodyti, jog mes iš tikrųjų esame vienas ir kad mes iš tiesų vieni kitiems rūpime pačiame giliausiame lygmenyje.

 

Už tai begalinis dėkingumas visiems šviesos nešėjams ir ypatingai savo bendražygiams John Markovich, Stav Davis, Avigail Becher, Eden Edry, Ofir Kendler prie kurių sinchronizuotai prisijungiau, kuomet pilnai pasileidau į nežinomybės bedugnę, tačiau su pasitikėjimu ir jauduliu širdyje.

 

Keliaujant kartu meilė, išmintis ir džiaugsmas skleidžiasi kosmiškai eksponentiniais mastais. Tai tikros vienybės galia.

 

Tad mes visi kartu atveriame Dangišką bendruomenę, mokyklą, šventę, tylos erdvę ir visą naują pasaulio tikrovę.

 

Daugiau apie tai dar atsiskleis, tačiau kol kas kviečiu naudotis vartais, kuriuos esu dabar atvėręs:

 

Naujas webinaras – https://www.budimokanalas.lt/sugrizimas-i-pradine-busena/

Savaitgalio atsiskyrimas/intensyvas – https://www.budimokanalas.lt/savaitgalio-intensyvas-besalygines-tiesos-integracija/

Individuali konsultacija – https://www.budimokanalas.lt/#konsultacijos

Individuali 3mėn kelionė – https://www.budimokanalas.lt/individuali-12-savaiciu-internetine-kelione-isskirtine-galimybe/

 

Jei jautiesi pasiruošęs(-usi) – aš tave lydėsiu visą kelią, atiduosiu visą širdį, visą šviesą, kuri tave suderbins iš pamatų, kad išties pabustum naujam tikram gyvenimui, kurio tavo širdis visados ilgėjosi. <3

 

Širdingiausias ačiū tau, už tai, kad esi ir kad iškvietei šią žinutę. 🙂

Kiti Įrašai

Visuotinės Savasties Atspindėjimas Pasaulyje

Beribę įvairovę jungia viena savastis ir kiekvienas žmogus su savo savita sąmonės būsena pasitarnauja kaip atitinkamas atspindys kiekvienam kitam, kuris savotiškai rezonuoja su panašia būsena. Tačiau kai žmogus pabunda į save kaip beformę bei visuotinę savastį ir lieka šioje savivokoje

Skaityti

Aiškumo, Palaimos Bei Įkvėpimo Nektaras

Šaltinis yra tyra sąmonė, kuri yra anapus erdvėlaikio bei proto fraktalizacijų. Ši sąmonė yra suvokiama kaip paprasčiausias suvokimas, kad esi ir tai apima viską, todėl tai taip pat yra laisvė būti taip, kaip renkiesi būti. Su ta pačia sąmone mes

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Re-Animacija (Gif’ai – 6 serija)

Dar vienas rinkinukas padedantis atgaivinti savo vaizduotę ir per ją sklindantį dėmesį, kuris ir esi – beribis, laisvas, kūrybingas, įtakingas ir t.t.                       “Kvėpuok…”:       Mintimis gali pakeist krypti:

Skaityti