Sąmonėjimo Vakaras Kaune (+Internetu Per Zoom)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu su nuostabiausia gyvenimo dovana, kurioje turime galimybę patirti unikalią sąmonėjimo bei dvasinio augimo kelionę.
Tad su šia nata dabar kviečiu susiburti Kaune (+ online) ir prie kakavos su mėlynuoju lotosu patyrinėti gyvenimo subtilybes bei sąmonės gelmes.
Tai bus saugi erdvė dalintis apie savo aktualiausias patirtis bei tyrinėjimų temas, todėl labai kviečiam susirinkti tokiais, kokie esame ir drąsiai plėtoti savo sąmoningumą apie visus gyvenimo aspektus.
Aš pats, kaip daug patirties turintis dvasinis vedlys palaikysiu erdvę mūsų širdims komunikuoti per pasidalinimus, klausimus-atsakymus, diskusijas, o susitikimo pabaigoje pravesiu gilią vedamą meditaciją integruoti aktualiausius atnaujinimus, kuriuos patys ir iššauksime.
Ceremoninė kakava + mėlynasis lotosas taip pat labai padės aktyvuoti mūsų širdis bei kitus su aukštesniąja sąmone susijusius centrus, tad jei jauti, kad praverstų galingesnis impulsas atsiverti ir įsileisti daugiau šviežios energijos – tai auksinė galimybė.
Tokie susitikimai vardan sąmonėjimo labai labai papildo, praturtina ir įkvepia, todėl labai kviečiame jungtis ir pasikviesti savo bendraminčių draugų/artimų.
Tad štai, nesinori daugiau ir plėstis, nes tokie susitikimai vyksta natūraliausiu ir todėl tikslingiausiu būdu akimirkoje, todėl pajautus rezonansą – tiesiog pasirodyk susitikime ir mėgaukis jo magišku atsiskleidimu.
Detalės:
Susitikimas vyks 02-10 nuo 19val. iki maždaug 21val.
Susitikimo vieta Kaune, jaukiame kotedže, pas dar jaukesnį bičiulį – detalesnę info. atsiųsime užsiregistravus.
Neturint galimybės atvykti į vietą – galima dalyvauti ir internetu, gyvos transliacijos būdu per zoom pokalbių programėlę (bus pajungtas geras mikrofonas, todėl susitimas bus puikiai girdimas).
Energijos mainai už susitikimą nuo 15 eurų (pagal savo galimybes bei dosnumą).
Susitikimo metu taip pat po 15 eurų bus galima įsigyti mano fizinių knygų.
Registracija ir papildomi klausimai (dėl dalyvavimo gyvai ar internetu):
paulius@budimokanalas.lt
facebook.com/pdauksas
+37067331790
Daugiau apie mane https://www.budimokanalas.lt/
Iki laimingiausio susitikimo!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai