Sąmonės Evoliucija pagal Jogą, Kabalą ir Taro

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Sąmonės-Evoliucija
Webinaro trukmė: 2val.

Sveiki mielieji!

Kartais medituodamas gryninu savo intencijas ir pastaruoju metu pajaučiau, jog mano širdyje užsiliko tik vienas žodis – „evoliucija“. Kodėl evoliucija – nes tai jaučiasi natūraliai ir gerai. Tai yra džiaugsmingas atradimas daugiu to, kas mes esame ir aš sąmoningai atsiduodu šiam procesui. Kuomet turim tvirtą intenciją – tuomet viskas kas vyksta realizuoja šią intenciją ir nebelieka nieko kito.

Tad su šia nata – jaučiu pašaukimą dalintis atsinaujinančiomis žiniomis bei energijomis, kurios padėtu efektyviau vystytis mums kaip žmonėms ir kaip pačiai sąmonei. Todėl kviečiu į webinarą, kuriame pasidalinsiu:

  • Kaip dera: Kabalos mikro ir makro gyvybės medis kartu su Taro archetipais ir mūsų energetine Čakrų sistema (viskas yra viena).
  • Kas yra sąmonės evoliucija individualiame žmogaus gyvenime (mikro-kosmose) ir kolektyve (makro-kosmose). Tai padės sužadinti daugiau krypties, įkvėpimo bei subalansuotos orientacijos jausmo.
  • Kaip evoliucija pasireiškia per skirtingas sąmonės formas: mineralų, augalų, gyvūnų, žmonių, magiškų esybių, dvasių ir net už to.
  • Kokia yra „Jogos“ esmė ir kaip tai tiesiogiai siejasi su mūsų sąmonės evoliucija.
  • Kaip aktyvuoti savo čakras ir ryšį su mikro/makro kosmosu bei archetipine sąmone. Ties tuo pravesiu vedamą meditaciją, kad išties pajaustume tą milžinišką evoliucijos trauką.
  • Taip pat atsakysiu į klausimus ir jei liks laiko pabursiu su Taro kortomis.

Webinaras vyks uždaroje facebook‘o grupėje, kurioje transliacijos įrašas liks ir bus visad prieinamas. Webinaro trukmė ~2val. Kaina – 10eur.

Uh! jaučiu daug energijos ir įkvėpimo dalintis – iki pasimatymo!

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „evoliucija“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai