Sąmonės Evoliucija pagal Jogą, Kabalą ir Taro

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Sąmonės-Evoliucija
Webinaro trukmė: 2val.

Sveiki mielieji!

Kartais medituodamas gryninu savo intencijas ir pastaruoju metu pajaučiau, jog mano širdyje užsiliko tik vienas žodis – „evoliucija“. Kodėl evoliucija – nes tai jaučiasi natūraliai ir gerai. Tai yra džiaugsmingas atradimas daugiu to, kas mes esame ir aš sąmoningai atsiduodu šiam procesui. Kuomet turim tvirtą intenciją – tuomet viskas kas vyksta realizuoja šią intenciją ir nebelieka nieko kito.

Tad su šia nata – jaučiu pašaukimą dalintis atsinaujinančiomis žiniomis bei energijomis, kurios padėtu efektyviau vystytis mums kaip žmonėms ir kaip pačiai sąmonei. Todėl kviečiu į webinarą, kuriame pasidalinsiu:

  • Kaip dera: Kabalos mikro ir makro gyvybės medis kartu su Taro archetipais ir mūsų energetine Čakrų sistema (viskas yra viena).
  • Kas yra sąmonės evoliucija individualiame žmogaus gyvenime (mikro-kosmose) ir kolektyve (makro-kosmose). Tai padės sužadinti daugiau krypties, įkvėpimo bei subalansuotos orientacijos jausmo.
  • Kaip evoliucija pasireiškia per skirtingas sąmonės formas: mineralų, augalų, gyvūnų, žmonių, magiškų esybių, dvasių ir net už to.
  • Kokia yra „Jogos“ esmė ir kaip tai tiesiogiai siejasi su mūsų sąmonės evoliucija.
  • Kaip aktyvuoti savo čakras ir ryšį su mikro/makro kosmosu bei archetipine sąmone. Ties tuo pravesiu vedamą meditaciją, kad išties pajaustume tą milžinišką evoliucijos trauką.
  • Taip pat atsakysiu į klausimus ir jei liks laiko pabursiu su Taro kortomis.

Webinaras vyks uždaroje facebook‘o grupėje, kurioje transliacijos įrašas liks ir bus visad prieinamas. Webinaro trukmė ~2val. Kaina – 10eur.

Uh! jaučiu daug energijos ir įkvėpimo dalintis – iki pasimatymo!

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „evoliucija“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija