Sąmoninga Kūryba Su Visata

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Sąmoninga Kūryba Su Visata
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu atvykus.

Dabar gyvename labai ypatingą transformatyvų gyvenimą ir šiuo metu jau vis labiau pastebim, kad mūsų sąmonė bei pasaulis vis labiau keičiasi. Pagal Mayų kalendorių nuo 2011 vasario 10 žymimas naujas etapas mūsų pasaulio kolektyvinės sąmonės evoliucijoje ir šis etapas vadinamas „bendra sąmoninga kūryba“. Tad šiame webinare pasidalinsiu platesniu paveikslėliu apie sąmonės evoliuciją – iš kur męs atėjome ir kur judame. Taip pat perteiksiu kuo daugiau aiškumo apie šią „sąmoningą kūrybą su visata“, kuri šiuo metu vis labiau pasireiškia mūsų pasaulyje.

Taip pat pasidalinsiu naujom perspektyvom ir praktikom, kurios padėtų kuo sklandžiau ir džiugiau naviguoti šiame magiškos kūrybos virsme:

  • Įgausi daugiau įžvalgų, įkvėpimo bei įrankių sąmoningiau kurti aukštesnę gyvenimo kokybę.
  • Dar giliau pažinsi ir integruosi savo prigimtinę intuiciją bei kūrybingumą.
  • Pakilsi virš įpročių, kurie atitarnavo ir atsiversi naujiem įpročiam subalansuotiem su savo aukštesniąją sąmone bei klestėjimu savo gyvenime.
  • Išmoksi technikų, kurios padeda harmonizuoti mūsų fizines ir energetines sistemas, kad galėtume priimti aukštesnio organizuotumo vibraciją/informaciją.
  • Gausi gaires kaip sukalibruot savo pasaulėžiūrą bei pasaulėjautą, kad ji pilnai tarnautų tavo unikaliam ir pasakiškam gyvenimo keliui.
  • Gausi atsakymus į sau rūpimus klausimus ir greičiausiai gausi naudingos informacijos iš atsakymų į kitų žmonių klausimus.
  • Skirsi dėmesio giliau pajausti ryši su žemės ir visos daugiasluoksnės visatos dvasia/galia/meile.

Tiek ir dar daugiau jau pakeliui. Šie „budimo kanalo“ webinarai yra mūsų visų sąmoninga kūrybą dėl vis labiau harmonizuoto ir klestinčio pasaulio patyrimo. Tad maloniai kviečiu prisidėt prie šios nuostabių atradimų kelionės.

 

Trumpai apie save ir savo webinarus:

Nuo pat mažens mane domino giluminis savęs ir visatos pažinimas. Tai mane vedė per įvairiausius mokymus, iššūkius ir patyrimus, o šie webinarai, seminarai ir kursai yra viso to išgryninta suma. Į tai įeina paskaitos, užduotys, atsakymai į klausimus ir vedamos meditacijos. Visa tai padeda sužadinti savo universalų pažinumą, genialumą ir būti absoliučiu savo gyvenimo meistru – būtent šiame didelių pokyčių ir budimo amžiuje.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „su visata“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija