Sąmoninga Kūryba Su Visata

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Sąmoninga Kūryba Su Visata
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu atvykus.

Dabar gyvename labai ypatingą transformatyvų gyvenimą ir šiuo metu jau vis labiau pastebim, kad mūsų sąmonė bei pasaulis vis labiau keičiasi. Pagal Mayų kalendorių nuo 2011 vasario 10 žymimas naujas etapas mūsų pasaulio kolektyvinės sąmonės evoliucijoje ir šis etapas vadinamas „bendra sąmoninga kūryba”. Tad šiame webinare pasidalinsiu platesniu paveikslėliu apie sąmonės evoliuciją – iš kur męs atėjome ir kur judame. Taip pat perteiksiu kuo daugiau aiškumo apie šią „sąmoningą kūrybą su visata”, kuri šiuo metu vis labiau pasireiškia mūsų pasaulyje.

Taip pat pasidalinsiu naujom perspektyvom ir praktikom, kurios padėtų kuo sklandžiau ir džiugiau naviguoti šiame magiškos kūrybos virsme:

  • Įgausi daugiau įžvalgų, įkvėpimo bei įrankių sąmoningiau kurti aukštesnę gyvenimo kokybę.
  • Dar giliau pažinsi ir integruosi savo prigimtinę intuiciją bei kūrybingumą.
  • Pakilsi virš įpročių, kurie atitarnavo ir atsiversi naujiem įpročiam subalansuotiem su savo aukštesniąją sąmone bei klestėjimu savo gyvenime.
  • Išmoksi technikų, kurios padeda harmonizuoti mūsų fizines ir energetines sistemas, kad galėtume priimti aukštesnio organizuotumo vibraciją/informaciją.
  • Gausi gaires kaip sukalibruot savo pasaulėžiūrą bei pasaulėjautą, kad ji pilnai tarnautų tavo unikaliam ir pasakiškam gyvenimo keliui.
  • Gausi atsakymus į sau rūpimus klausimus ir greičiausiai gausi naudingos informacijos iš atsakymų į kitų žmonių klausimus.
  • Skirsi dėmesio giliau pajausti ryši su žemės ir visos daugiasluoksnės visatos dvasia/galia/meile.

Tiek ir dar daugiau jau pakeliui. Šie „budimo kanalo” webinarai yra mūsų visų sąmoninga kūrybą dėl vis labiau harmonizuoto ir klestinčio pasaulio patyrimo. Tad maloniai kviečiu prisidėt prie šios nuostabių atradimų kelionės.

 

Trumpai apie save ir savo webinarus:

Nuo pat mažens mane domino giluminis savęs ir visatos pažinimas. Tai mane vedė per įvairiausius mokymus, iššūkius ir patyrimus, o šie webinarai, seminarai ir kursai yra viso to išgryninta suma. Į tai įeina paskaitos, užduotys, atsakymai į klausimus ir vedamos meditacijos. Visa tai padeda sužadinti savo universalų pažinumą, genialumą ir būti absoliučiu savo gyvenimo meistru – būtent šiame didelių pokyčių ir budimo amžiuje.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „su visata“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai