Sąmoningumo Telktis Vilniuje (+ Internetu per Zoom)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Mano nuoširdžiausi sveikinimai ir laiminimai tau.
Visus ką domina sąmonės būsenos kėlimas – kviečiu į sąmoningumo telktį Vilniuje, kur kartu prie ceremoninės kakavos su raudonuoju lotosu praleisime apie 2 valandas, per kurias galėsime apturėti gilių budinančių bei įkvepiančių pokalbių ir galingą vedamą meditaciją link pabaigos.
Tai bus susitikimas, kuriame visas savo aktualiausias temas galėsime pažinti aiškesnėje ir įgalinančioje šviesoje, nes čia pagrindinis fokusas bus mūsų pačių sąmonės šviesa, kurioje išties ir kuriame visą savo gyvenimo patyrimą.
Tad galėsime pasigilinti į esminius kūrybos dėsnius bei jų veikimo subtilybes ir bendrai be tabų galėsime tyrinėti vadinamą dvasingumą, sąmoningumą, saviugdą, meditaciją, santykius, tai kas dabar vyksta mūsų kolektyvinėje tikrovėje bei visas kitas temas, kurios taps aktualios momente.
Na ir svarbiausia tai, kad šis susitikimas bus ne tiek daug apie pačią teoriją, kiek apie tiesioginį patyrimą, nes viskas apie ką kalbėsime bei tylėsime ir bus apie gyvos akimirkos tikrovę, apie mūsų sąmonę ir lobius kurie slypi joje.
Ir vedamos meditacijos metu ateis labai galingas bei tikslingas vedimas pažinti tikrąjį save bei savo amžiną tikrovę kaip niekad giliai.
Šis esminis savęs pažinimas ir yra tai, kas mus labiausiai išlaisvina bei įgalina gyventi savo be galo vertingą gyvenimą su pilnu pasitikėjimu ir pilna širdimi.
Tad kviečiu susiburti visus, kurie tik pradeda eiti sąmonėjimo keliu ir tuos, kurie jau pažengę jame, nes kartu – bet kuriuo atveju susikursime galingą ir įkvepiantį atsinaujinimą tame.
Išties susitikti ir bendrauti apie amžiną tiesą – tai tarsi susitikti su brangiausiu senu draugu ir pilnai mėgautis kiekviena akimirka.
Tuo tarpu ceremoninė kakava su raudonuoju lotosu – labai padės atverti širdį ir pajausti begalybę slypinčią joje.
DETALĖS:
Susitikimas vyks vasario 25d. nuo 15val. iki maždaug 17val. (tačiau trukmė lanksti ir laisva kiekvienam).
Vieta – senovinis butas Vilniaus centre (detalesnė info. bus parašyta privačiai susidomėjusiems ir užsiregistruojantiems).
Susitikimo kaina nuo 15 eurų (pagal savo galimybes ir dosnumą, o neturint – galima susitarti).
Susitikimo metu taip pat po 15 eurų galima bus įsigyti mano naujausias budinančių žinučių knygas.
Būtina išankstinė registracija, kurioje turėsite nurodyti ar dalyvausite fiziškai ar internetu; registruotis galima rašant žinutę į:
paulius@budimokanalas.lt
facebook.com/pdauksas
+37067331790
P.s. Jauskitės laisvai kviesti savo bendraminčius draugus.

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai