Santykio Su Savimi Evoliucija (Internetinis Kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Labas, mano besąlyginė meilė ????

Per šią vasarą perėjau pačius nuostabiausius virsmus savo gyvenime, savo mokyme, santikyje su kitais ir be abejo visa tai išsišakojo iš santykio su savimi evoliucijos. Todėl viena dieną man aiškiai atėjo pavadinimas „santykio su savimi evoliucija“ ir iškart žinojau, jog tai yra mano sekantis internetinis kursas, kurį turiu padaryti.

Tad kad ir kur save randi savo žmogiškoje patirtyje – žinok, jog tavo santykis su savimi gali evoliucionuoti visą gyvenimą ir tapti vis nuostabesnis. Niekada nebūna per gerai, nes tavo esencija ir yra absoliutus gėris. Tu visada esi vertas(-a) daugiau meilės ir tavo žmogiškas likimas yra evoliucionuoti beribėje meilėje, kuri iš esmės ir esi.

Jeigu tau rezonuoja šie žodžiai – greičiausiai rezonuos ir visas kursas, nes visas kursas bus apie tai – apie atsivėrimą vis labiau mylinčiam santykiui su savimi ir viskuo, kaip savęs pratęsimu.

Šis kursas apims holistinę visumą: vidinis dialogas; savityra; fizinė, emocinė, mentalinė bei dvasinė sveikata; santykiai su kitais žmonėm bei gamta; žmogiško ego integracija į Dieviškąją savastį bei gilesnė Dieviškos meilės integracija į žmogišką gyvenimą; vyriškų ir moteriškų energijų balansavimas; įvairios aktyvacijos, intuicijos bei visų kitų vidinių galių sužadinimas; gyvenimas iš mylimos veiklos; sąžiningumas ir autentiškumas; autentiška tarnystė pasauliui ir t.t.

Ahh.. kiek daug jaudinimo ir įkvėpimo sukyla tai berašant ????

Tai bus pats geriausias iki šiol įvykęs mano kursas.

Nei viena mano kūno lastelė tuo neabejoja ir aš padarysiu viską, kad tau padėti ateiti į tokį patį pasitikėjimą savimi.

Tu esi Dieviška esybė ir tavyje slypi visa multi-visata, tad viskas kas pasireiškia atrodančioje išorėje yra tik tavo santykio su savimi atspindys. Na ir štai, net šio lango atvėrimas ir šio teksto skaitymas jau yra puikus tavo santykio su savimi evoliucijos atspindys. Tad pirmyn, eime toliau ????

Į šį kursą taip pat ketinu pakviesti nuostabias sielas bendražyges, kurios tam tikrose transliacijose ar zoom susitikimuose pasidalins savo brangiausiom dovanom. Daugiau detalesnės informacijos dar bus paskelbta.

Taip pat žinok, jog viskas vyks organiškai ir kurso tėkmę bei tai kas per jį ateis taip pat bus įtakojamą kiekvieno dalyvio, kuris prisijungs ir dar priklausomai nuo to, kiek aktyviai dalyvaus.

Numatoma kurso struktūra:

Mėnesio trukmė – nuo rugsėjo 26d. iki spalio 24d.

Uždara facebook grupė, kurioje kelis kartus į savaitę vyks gyvos interaktyvios transliacijos ar susitikimai per zoom programėlę. Visų transliacijų bei susitikimų įrašai neribotam laikui liks šioje uždaroje grupėje.

Papildoma medžiaga ir smagiausi pasaulyje namų darbai.

Laisvas bendravimas, dalinimasis savo patyrimais, klausimais bei papildoma medžiaga toje pačioje grupėje.

Beribės galimybės visiems kitiems magiškiems siurprizams proceso metu ????

Video pristatymas – https://youtu.be/Kfcuv_SXPKI

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Kurso kaina – 49 eurai

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „ssse“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jei šiuo metu negali apmokėti ar būtų patogiau mokėjimą padalinti – tai nesidrovėk ir parašyk.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai