SATSANG’AS KAUNE (gyvai ir online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Nuoširdžiausi sveikinimai, ačiū, kad esi.

Kviečiu į Satsangą – jaukų susitikimą, kuriame slypi didelis potencialas susprogdinti ribojančių įsitikinimų burbulus ir šviežiai atskleisti natūralios tiesos šviesą, kuri įtraukia viską ir jaučiasi puikiai, išlaisvinančiai bei įkvepiančiai.

Mes visi ir esame ta tiesa, kuria dar galima įvardinti kaip tobula esaties vienybė, laisvė, meilė; todėl šis susitikimas tai tarsi šios tiesos įsisąmoninimo šventė, kurioje galime laisvai bendrauti apie viską, kas kam jaučiasi aktualu arba tiesiog kartų tyliai būti, medituoti – viskas praturtins mūsų patirtį.

Tad ateik taip, kaip esi – tai besąlyginės meilės erdvė be jokių lūkesčių ar reikalavimų, tiesiog pasirodyk dėl savo paties troškimo skleistis kaip esybei ir taip praturtinti kitus.

Per tokius sutikimus paprastai atšviežiname savo aiškumą, įkvėpimą, meilę gyvenimui, energija pradeda tekėti lengviau, bet viso to ašis yra giluminis savęs pažinimas į kurį ir gilinamės per vis skirtingus gyvenimo kontekstus.

Satsango metu taip pat bus galimybė pagurkšnoti mėlynojo ir raudonojo lotoso arbatos, kuri dar senovės Egipte buvo garbinama ir naudojama pakylėti savo sąmonės būseną ir įgauti aukštesnės išminties.

Tad preliminari susitikimo struktūra tokia: susirenkam, susėdam, intuityvi įžanga, tada gurkšnojame arbatą ir bendraujame aktualiomis temomis, o pabaigoje bus vedama meditacija, per kurią dar giliau integruosime ir harmonizuosime susitikimo energijas.

Ateikime tokie, kokie esame ir natūraliai skleiskimės per besąlyginį esamos akimirkos priėmimą bei įvertinimą.

Įkvėpkime vieni kitus gyventi pasišventus savojo gyvenimo šventumui.

Susitinkame lapkričio 12d. nuo 17val. Kaune, o vietos nuoroda bus nusiųsta užsiregistravusiems ar susidomėjusiems.

Susitikimo trukmė pagal bendrą pajautą, bet apie 2val.

Susitikimo kaina nuo 12 eurų iki kiek jaučia širdis.

Susitikimas vyks ir gyvai ir internetu, tačiau jei gali – labai rekomenduoju atvykti fiziškai ir pajausti pilną harmonizuojantį susitikimo efektą.

Prisijungimą prie susitikimo įrašo gaus ir visi, kurie dalyvaus fiziškai.

Susitikimo metu taip pat su nuolaida galima bus įsigyti mano budinančių žinučių knygas.

Būtina išankstinė registracija, kurioje praneštum apie savo dalyvavimą gyvai arba internetu, taip pat jauskis drąsiai pasikviesti atitinkamai rezonuojančių artimų/draugų.

Registracija ir papildomi klausimai:

paulius@budimokanalas.lt

facebook.com/pdauksas

+37067331790

Daugiau apie mane https://www.budimokanalas.lt/

P.s. Viršelio Dizainas – Dalia Kievinaitė; Instagram: https://www.instagram.com/daliakievinaite/

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai