Satsangas Su Pauliumi Klaipėdoje + Online

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Mano širdingiausi sveikinimai bei laiminimai su kuriais pranešu džiugią žinią, jog rengiu Satsang’ą Klaipėdoje!

„Satsang” terminas reiškia – susitikimą Tiesoje (rašau iš didžiosios raidės, nes tai Tiesa, kuri įtraukia visas tiesas).

Dar kitaip tai galima apibūdinti kaip susitikimą, kur viskas, kas tuo momentu jaučiasi aktualu yra kviečiama ir sveikinama besąlyginėje meilėje, kurioje tuomet galime kartu išrišti įvairias situacijas, temas ir pasisemti naujos išminties.

Tačiau susitikimo metu nebūtina kalbėti – tai taip pat kvietimas ramiai pabūti, įsiklausyti, pajausti ir tam taip pat pasitarnaus mūsų paruošta mėlynojo bei raudonojo lotoso arbata, kuri subtiliai stimuliuoja mūsų aukštesniuosius energetinius centrus ir taip padeda panirti į gilesnę meditaciją.

Meditacija čia gali atlikti daug funkcijų, tačiau pagrindinė yra esminis savęs pažinimas ir savo santykinio gyvenimo harmonizavimas.

Ir tam aš taip pat asistuosiu su savo intuityviu ir tikslingu vedimu, kuris padės išlikti subalansuotame fokuse bei skverbtis giliau į savo esaties stebuklo atskleidimą.

Tad štai – kartu su savo mylimąją kviečiame pasibūti kartu, pasibūti besąlyginėje meilėje, pabendrauti apie aktualius dalykus, išgerti nuostabios arbatos ir tiesiog švęsti Tiesą, kuri vienija visus ir viską.

Susitikimas prasidės 15val. studijoje „Senamiesčio Salionas“ Smilties Pylimo g. 6-9, Klaipeda – https://www.facebook.com/senamiesciosalionas ir baigsis 17val.

Taip pat vyks tiesioginė susitikimo transliacija uždaroje šio Satsang’o grupėje, kurioje taip pat liks įrašas, kuris bus prieinamas visiems susitikimo dalyviams.

Ir Dėmesio! Vietų skaičius studijoje yra ribotas, todėl kviečiame iš anksto registruotis bei paminėti ar ketinate atvykti gyvai ar dalyvauti internetu.

Pranešti galima: +370 6733 1790 ; paulius@budimokanalas.lt ; facebook.com/pdauksas

Mainai už erdvę ir paslaugą pagal nuoširdų pajautimą nuo 15eur.

Susitikimo metu taip pat bus galima už 15 eurų įsigyti mano knygą „Genialumas Paprastume“.

Viršelio dizainas: https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Iki malonaus!

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 eurų (pagal galimybes ir dosnumą)

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „satsangas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti tačiau vistiek jauti trauką dalyvauti – tai nesidrovėk ir parašyk.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai