Satsangas Su Pauliumi (prie mėlyno ir raudono lotoso arbatos (gyvai + online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu su gamtos atgimimu ir taip pat kviečiu naujai atgimti dvasioje.

Kviečiu į savo artėjantį Satsang’ą – susitikimą kurį vienija meilė tiesai, kuri įtraukia visumą.

Tai bus 2val. Trukmės gyvas susitikimas (taip pat su galimybė dalyvauti ir internetu), kuriame su besąlygine meile galėsime bendrauti apie viską, kas tuo metu jausis aktualu ir taip pat išgėrę magiškos mėlynojo bei raudonojo lotoso arbatos pasinersime į kokybišką meditaciją.

Susitikimas vyks balandžio 16d. 15:30 – 17:30 studijoje „Vilkės Namai“ (Laisvalaikio terasa (Outlet Park 2 a.), Ogmios miestas, Verkių g. 31C, Vilnius, Vilnius, Lithuania).

Susitikimas taip pat bus transliuojamas internetu uždaroje satsango grupėje visiems, kurie norės prisijungti nuotoliniu būdu arba vėliau peržiūrėti susitikimo įrašą.

Dar truputi apie lotoso arbatą – tai nėra psichodelikas – tačiau nuo senovės šis augalas buvo garbinamas ir naudojamas pasiekti aukštesnį sąmonės lygį.

Tad tiek mėlynojo, tiek raudonojo lotoso poveikis yra labai subtilus, padedantis pasinerti į gilesnę meditaciją, pajausti savo energetinius centrus (ypač vadinamas širdies ir trečiosios akies čakras) ir per juos aiškiau komunikuoti su subtilesnėmis plotmėmis.

Satsangus ir vedamas meditacijas jau vedu daug metų ir garantuoju tikrai gilią bei prasmingą kelionę į save, per kurią galėsi aiškiau pamatyti savo vidinę tikrovę bei pajusti savo tyrą ir beribę savastį, ko pasekoje susigrąžini savo energiją, palaimą ir laisvąją valią.

Taip, tokie susitikimai su savimi yra be galo vertingi, nes po jų tavo dėmesys vis labiau užsifiksuoja ties amžina vertybe, kuri ir esi, kaip visiškai laisva ir palaiminga savastis.

Ir be abejo tai bus puiki galimybė atsiverti pokalbiams apie viską viską viską, apie ką galbūt būtų keista kalbėti kitose aplinkose, nes čia viskas yra pasitinkama su pilnu atvirumu bei meile – viską matant kaip galimybes tyrinėti, plėstis ir įgyti daugiau aiškumo.

Tad kviečiu išties šventu būdu – švęsti sekmadienį mūsų turiningame pasibuvime.

Registracija ir apmokėjimas ( jei dalyvausi internetu – iš anksto pranešk facebook.com/pdauksas ):

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Satsango kaina – nuo 15eur iki kiek nuoširdžiai jauti.

Apmokėjimo būdai:

Atvykus gyvai – grynais į gausos dėžutę.

Bankiniu pavedimu:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „satsangas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790


Jei šiuo metu negali apmokėti – galime susitart, tiesiog duok žinoti.

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai