Satsang’as Su Pauliumi Vilniuje (Gyvai + Online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu su nauju pavasariu!

Toliau jaučiu impulsą vesti Satsang‘us – susitikimus dėl aukščiausios tiesos, kuri išties išlaisvina arba dar tiksliau – nurodo į laisvę, kuri niekada nebuvo prarasta.

Tad Kovo 20d. (sekmadienį) 15val. Vilniuje – „Baltic Shamans“ parduotuvėlės antrame aukšte (Užupio g. 2 01025 Vilnius) kviečiu susirinkti visus, kurie širdimi pajaus šį kvietimą. Taip pat tiems, kurie pajaus, bet negalės atvykti fiziškai – bus paruošta galimybė dalyvauti internetu.

Šiame susitikime naujai ir šviežiai nersime tiesiai į visko esmę – į susitikimą su savo beribe savastimi, kurioje išties praregime ir pradedame matyti visuotinę darną/dharmą, kuri yra natūrali gyvenimo būsena.

Tai yra tai į ką suteka visi keliai ir iš kur visi keliai semiasi gyvybės. Išties tam nėra žodžių, tačiau dėl to subtilumo dažnai ir nepastebime Dievo, kuris yra viskame. Todėl tokie susitikimai yra ypatinga dovana, kurią Dievas mumyse ir susikuria.

Su šia intencija susitikimas vyks intuityviai iš gyvo momento ir tavo dalyvavimas labai pasitarnaus visai erdvei. Jokių reikalavimų nėra, tik tai nuoširdumas ir būvimas.

Kartu patyrinėsime, kas išties esame ir įsitvirtinsime aiškumo būsenoje iš kurios toliau galėsime patyrinėti ir visas kitas gyvenimiškas aktualijas.

Taip pat greičiausiai pravesiu ir vedamą meditaciją, kuri padės dar giliau tai patirti bei išmokti efektyviai vesti save. Tai yra dalykas, kuris per mane teka visiškai natūraliai ir padeda pasinerti į gilią ramybę.

Apie save galėsiu trumpai papasakoti susitikime, tačiau bendrai jei dar nepažįsti gali pasidomėt šiame puslapyje – https://www.budimokanalas.lt

Jei ketini atvykti gyvai – būtinai pranešk iš anksto paulius@budimokanalas.lt, vietų kiekis ribotas – todėl būtų gerai iš anksto pajausti šį kvietimą ir susiderinti dalyvavimui. Jei ketini dalyvauti online taip pat registruokis, kad prijungtume tave prie uždaros grupės, kurioje vyks transliacija bei liks prieinamas įrašas visiems dalyviams.

Daugiau nežinau ką pasakyti, jei kyla papildomų klausimų – drąsiai rašyk.

Tavo vertė yra absoliuti, laimingai ????

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Susitikimo kaina – nuoširdi parama nuo 10eur iki kiek jaučia džiaugsmą duoti tavo širdis.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „satsang“

Jei atvyksi gyvai – gali atsidėkoti ir grynais, tačiau vis tiek registruokis ar iš anksto pranešk.

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai