Satsangas Su Pauliumi Vilniuje (su kakava ir mėlynu lotosu (gyvai + online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Nuoširdžiausi sveikinimai, ačiū, kad esi.

Jau pasiilgau fiziškai gyvų susitikimų – tad štai vienas, kuris vyks po eilės ypatingų įvykių: mano internetinio kurso „Meilės Klestėjimas“ pabaigos, mano mylimosios gimtadienio, Valentino bei nepriklausomybės atkūrimo dienų.

Tad intencija yra su šventiška nuotaika susitikti šventame buvime, kuriame galėsime pasinerti į gilius ir prasmingus pokalbius bei meditacinę kelionę į gilesnio ryšio su savimi bei viskuo pajautą.

Šiame susitikime taip pat dalyvaus mano mylimoji ir mes kartu pasidalinsime savo kelionių skirtumais bei panašumais per kuriuos įkūnijome besąlygine meilę ir atsivėrėme nuostabiausiam gyvenimo patyrimui.

Taip pat bus erdvės pasidalinti ar kažko paklausti kiekvienam dalyviui ir taip atverti naujų visiems savotiškai naudingų įžvalgų, inspiracijų bei mylinčio palaikymo.

Viso to eigoje gurkšnosime ceremoninės kakavos su mėlynuoju lotosu ir šis magiškas gėrimas padės aktyvuoti bei suderinti protą su širdimi.

Galiausiai pasinersime į bendrą vedamą meditaciją, kurioje taip pat bus suteikiama ir daug erdvės kiekvieno individualiems tyrinėjimams, atradimams, transformacijoms bei aktualių intencijų įtvirtinimams.

Tad štai toks yra planas, o bendrai viskas vyks labai organiškai, kad šis susitikimas išties būtų maksimaliai pasitarnaujantis visiems susirinkusiems.

Kviečiami visi, kas širdimi pajaučia šį kvietimą, nepriklausomai nuo to, kur save randi savęs pažinimo bei įgalinimo kelionėje.

Kaip ir sakiau labai pasiilgau fizinio susitikimo bei gyvo akių kontakto, tačiau jei negali fiziškai atvykti, bet vis tiek nori sudalyvauti – tai taip pat bus galimybė jungtis prie uždaros tiesioginės transliacijos internetu (dabar kaip tik turėsiu naują mikrofoną kokybiškam garso įrašymui).

Susitikimas vyks vasario 18d. 16val. Laisvalaikio terasa (Outlet Park 2 a.), Ogmios miestas, Verkių g. 31C, Vilnius, Vilnius, Lithuania, 09108 – studijoje „Vilkės Namai“.

Susitikimo trukmė apie 2val. Tačiau gali užsitęsti ir truputi ilgiau.

Susitikimo kaina 20 eurų, o jeigu internetu – 12 eurų (arba daugiau pagal savo nuoširdų pajautimą).

Taip pat susitikimui pasibaigus gali jungtis prie susitikimo įrašo taip pat už 12 eurų.

Būtina išankstinė registracija, kurioje praneštum apie savo dalyvavimą gyvai arba internetu bei apmokėjimo būdą (bankiniu pavedimu ar grynais).
Taip pat jauskis drąsiai pasikviesti atitinkamai rezonuojančių artimų/draugų (su savimi pasikvietus du ar daugiau draugų – kiekvienam dalyvavimas po 15 eurų).

Registracija ir papildomi klausimai:

paulius@budimokanalas.lt

facebook.com/pdauksas

P.s. prisijungimą prie susitikimo įrašo gaus ir visi, kurie dalyvaus fiziškai.

P.p.s. Susitikimo metu taip pat su nuolaida galima bus įsigyti mano budinančių žinučių knygą „Genialumas Paprastume“.

 

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai