Savaitgalio Intensyvas – Besąlyginės Tiesos Integracija

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Dėmesio – viso savaitgalio atsiskyrimo audio įrašai  dabar prieinami už mažą kainą, daugiau info nusileidus žemiau.

Sveikinu ir laiminu atvėrus šią ypatingą galimybę.

Tai yra galimybė atlikti kvantinį šuolį į aukščiausią gyvenimo kokybę kokią tik gali šiuo metu patirti šioje žemėje.

Tai tik dviejų dienų savaitgalio atsiskyrimas, tačiau jis bus labai koncentruotas ir jeigu jam pasišvęsi – tu tikrai patirsi neišsemiamą besąlyginės tiesos gylį, kuriame tau nebeliks abejonių ir tavo gyvenimas po šio atsiskyrimo bus persmelktas šios nesvyruojančios tiesos.

Besąlyginė tiesa – tai yra nepajudinama tavo esybės ašis, kuri natūraliai atskleidžia visapusišką gerovę visur ir viskame.

Tačiau gimdami ir gyvendami visuomenėje, kuri yra praradusi sąmoningą ryšį su šia viską jungiančia ašimi – mes susiformavome labai sudėtingą sąlygotą protą, daugybę baimių, abejonių ir ribojančių įpročių, kurie visuomenėje vis dar yra priimami kaip norma.

Kai žmogus pradeda judėti sąmoningu asmeninio ar dvasinio vystymosi keliu  – jis dar ryškiau susiduria su šiais ribojančiais reiškiniais ir tai yra natūrali kelio dalis, kuri išbando mūsų pasišventimą tam tikrumui ir tiesai, kurią jaučiame savo širdyse.

Tačiau net ir perėję daug iššūkių žmogus vis dar gali apsigauti spąstuose, kurie veikia labai subtiliai, tačiau galiausiai žmogus vis labiau ima jausti net ir menkiausius suvaržymus savo kvėpavime ir sąžinėje.

Šis atsiskyrimas – tai ypatinga galimybė pasinerti maksimaliai giliai ir kiaurai permatyti viską kas vykstą mumyse. Ir ne tik tai mūsų sąlygotame žmogiškame prote, bet ir sieloje/dvasioje.

Turėsi puikią erdvę įgauti platesnę perspektyvą į savo gyvenimą didesniame sąmonės evoliucijos kontekste.

Tačiau mūsų pagrindinis taikinys bus pats beribis šaltinis, kuris kaip ir minėjau – jungia viską ir viską natūraliai suveda į vientisą harmoniją. Tai yra jogos(vienybės) širdis.

Tad per įvairias meditacines ir savityros praktikas su mano vedimu ir bendra grupine energija – tu galėsi išties pilnai pasinerti į aukščiausią tiesą, kurioje viskas sukrenta į harmoningą perspektyvą.

Todėl ir miniu, jog tai yra kvantinis šuolis, nes tai sutrumpina daugybę ištęstinių procesų, kuriuose galima suktis ir visą gyvenimą, tačiau taip ir neatrasti tikro gyvenimo skonio bei pilnatvės.

Kalbant apie save aš jau nuo pat tada kai save pamenu, turėjau labai gilų ir ypatingą jausmą, kuris mane vedė per daugybę gyvenimiškų iššūkių ir troško būti pilnai realizuotas. Man dabar 30 metų ir pastaruosius 10 metų kryptingai judu dvasinio augimo bei švietimo keliu. Šis kelias įgauna vis didesnį pagreitį ir gylį su lyg kiekvienais metais. Dabar net nejaučiu, kad dėčiau pastangas ir eičiau šiuo keliu – jis mane pilnai prarijo ir neša pačioje nuostabiausioje harmonijoje.

Tad dabar aiškiai kaip diena matau, jog šiame gyvenime aš pasirinkau eiti į maksimalų gylį dėl viso pasaulio gerovės, kad parodyti, kaip mes galime gyventi sąmoningoje vienybėje su viską jungiančių Dieviškumu.

Todėl šis atsiskyrimas ir vadinasi „besąlyginės tiesos integracija“, nes kol mes esame šioje žemėje – mes norime pilnai įkūnyti šią tiesą ir jos natūralų kelią, kurį lydi kristalinis aiškumas, bepriežastinis džiaugsmas, besąlyginė laisvė, palaima, taika, meilė, gausa ir darna, kuriai nereikia pastangų, nes visi aktualūs veiksmai tiesiog teka su visa visata.

Ir kad ir kaip absurdiškai tai atrodytų mūsų sąlygotam protui – tai yra tikra, taip gyventi išties įmanoma ir viskas išties gali būti taip paprasta – išties viskas jau yra taip, tačiau tavo kūno/proto/dvasios kompleksas turi tam atsiverti ir su tuo susilygiuoti, kad patirti pilną to efektą.

Tam ir yra skirta dvasinė praktika bei susitikimai dėl tiesos (satsang).

Iš savo daugiametės patirties tame galiu tvirtai teigti, jog tai yra vertingiau už bet kokį turtą šiame pasaulyje, netgi už įvairiausias nuostabiausias patirtis, kurias šis pasaulis gali teikti. Nes be giluminio savasties pažinimo bei ištirpimo joje – viskas yra laikina ir tuščia. Tačiau tos savasties šviesoje – viskas yra užpildoma neapsakomos pilnatvės pojūčiu, kuris pats nepriklauso nuo jokių kintančių aplinkybių.

Tai yra kelias į tikrus ir stabilius pokyčius savo gyvenimo patyrime, nes tu tiesiog išryškini tą besąlyginės gausos tiesą, kuri amžinai čia. Šios tiesos pažinimas bei integraciją visam gyvenimui tave išlaisvins iš apgaulių, baimės, kančios ir nepasotinamų troškimų.

Tačiau visa tai liks tik tai dar viena graži idėja/istorija jei nepasirinksi tam pasišvęsti ir to integruoti dabar! Aš puikiai žinau, kaip sąlygotas protas mėgsta viską nustumti į iliuzinę ateitį remiantis iliuzine praeitimi ar net dabartimi, kuri sako, jog tu tam dar nepasiruošęs(-usi).

Tad aš tau nuoširdžiai sakau – užtenka suktis tuose „saugumo“ iliuzijose – tu gimei pasiruošęs priimti visą esaties didybę!

Atėjo laikas paleisti viską, ko laikosi tavo iliuzinė tapatybė ir pabusti į savo tikrąją tapatybę, kuri natūraliai savyje talpina viską – atėjo laikas pilnai laimėti save ir pagaliau leisti sau pilnai kvėpuoti bei patirti beribį stebuklą kiekvienoje akimirkoje.

 

Vieta ir laikas:

Būsime nuostabioje sodyboje prie ežero šalia Klaipėdos (tikslesnę informacija gausite užsiregistravę).

Bus virtuvė, dušai, miegamosios vietos, čiužiniai, pagalvėlės.

Renginys startuos Spalio 01d. vakare ir pasibaigs spalio 03d. vakarą arba spalio 04d. pirmoje dienos pusėje.

Taip pat kartu susižiūrėsime dėl transporto.

Užsiregistruokite iš anksto ir įveskite savo fb paskyrą, tuomet sudėsiu mus į messenger chat’ą, kur galėsiu suteikti daugiau detalesnės informacijos prieš susitikimą.

 

Preliminari Programa (sužymėti tik bendri įvykiai nepažymint laisvojo laiko tarp jų):

Penktadienis:

18:30 – Atvykimas

19:00 – Susipažinimas ir Įvadinė paskaita

21:00 – arbata, užkandžiai, laisvas laikas

Šeštadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai

11:30 – sesija

14:00 – pietūs

15:00 – sesija

17:30 – vakarienė

19:00 – sesija/galimai pirtis.

22:00 – nidra joga

Sekmadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai

11:00 – sesija

13:30 – pietūs

15:30 – sesija

18:00 – vakarienė

19:30 – uždaromoji sesija/galimai pirtis.

Pirmadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai ir oficiali pabaiga.

 

Sesijų metu vyks paskaitos, vedamos meditacijos, joginės mankštos, užduotys ir atsakymai į klausimus.

Retritui pasibaigus dalyviai taip pat gaus sesijų audio įrašus.

Nakvynė ir maitinimas įskaičiuotas į bendrą kainą.

Trumpas video pristatymas (naujas) – https://youtu.be/_BdOMrSsGKw

Išsamus video pristymas – https://youtu.be/pmQ__efVPFk

Pora atsiliepimų iš anksčiau:

Pauliaus vedimas į meditaciją man yra tikras atradimas – per 25 metus įvairių praktikų, seminarų, kursų, stovyklų, ašramų, terapijų ir t.t. aš pirmą kartą patyriau meditaciją. Jaučiuosi grįžus namo. Dėkinga iki dangaus!

 

Sveiki, visa širdimi džiaugiuosi, jog turėjau galimybę pasikalbėti su Pauliumi Daukša. Ačiū Pauliui, nes jaučiu tai ką sunku įvardinti žodžiais, tai tarsi kitoks kvėpavimas, matymas, jautimas, suvokimas….. Nežinau, bet tai tiesiog taip gera……. Šie kursai veda mane ten, kur yra laisvė ir stebuklai. Linkiu visiems tai pajausti. Siunčiu meilę visiems.

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio įrašų kaina – 40eur. 

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „savaitgalio intensyvas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai