Savaitgalio Intensyvas – Besąlyginės Tiesos Integracija

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Dėmesio – viso savaitgalio atsiskyrimo audio įrašai  dabar prieinami už mažą kainą, daugiau info nusileidus žemiau.

Sveikinu ir laiminu atvėrus šią ypatingą galimybę.

Tai yra galimybė atlikti kvantinį šuolį į aukščiausią gyvenimo kokybę kokią tik gali šiuo metu patirti šioje žemėje.

Tai tik dviejų dienų savaitgalio atsiskyrimas, tačiau jis bus labai koncentruotas ir jeigu jam pasišvęsi – tu tikrai patirsi neišsemiamą besąlyginės tiesos gylį, kuriame tau nebeliks abejonių ir tavo gyvenimas po šio atsiskyrimo bus persmelktas šios nesvyruojančios tiesos.

Besąlyginė tiesa – tai yra nepajudinama tavo esybės ašis, kuri natūraliai atskleidžia visapusišką gerovę visur ir viskame.

Tačiau gimdami ir gyvendami visuomenėje, kuri yra praradusi sąmoningą ryšį su šia viską jungiančia ašimi – mes susiformavome labai sudėtingą sąlygotą protą, daugybę baimių, abejonių ir ribojančių įpročių, kurie visuomenėje vis dar yra priimami kaip norma.

Kai žmogus pradeda judėti sąmoningu asmeninio ar dvasinio vystymosi keliu  – jis dar ryškiau susiduria su šiais ribojančiais reiškiniais ir tai yra natūrali kelio dalis, kuri išbando mūsų pasišventimą tam tikrumui ir tiesai, kurią jaučiame savo širdyse.

Tačiau net ir perėję daug iššūkių žmogus vis dar gali apsigauti spąstuose, kurie veikia labai subtiliai, tačiau galiausiai žmogus vis labiau ima jausti net ir menkiausius suvaržymus savo kvėpavime ir sąžinėje.

Šis atsiskyrimas – tai ypatinga galimybė pasinerti maksimaliai giliai ir kiaurai permatyti viską kas vykstą mumyse. Ir ne tik tai mūsų sąlygotame žmogiškame prote, bet ir sieloje/dvasioje.

Turėsi puikią erdvę įgauti platesnę perspektyvą į savo gyvenimą didesniame sąmonės evoliucijos kontekste.

Tačiau mūsų pagrindinis taikinys bus pats beribis šaltinis, kuris kaip ir minėjau – jungia viską ir viską natūraliai suveda į vientisą harmoniją. Tai yra jogos(vienybės) širdis.

Tad per įvairias meditacines ir savityros praktikas su mano vedimu ir bendra grupine energija – tu galėsi išties pilnai pasinerti į aukščiausią tiesą, kurioje viskas sukrenta į harmoningą perspektyvą.

Todėl ir miniu, jog tai yra kvantinis šuolis, nes tai sutrumpina daugybę ištęstinių procesų, kuriuose galima suktis ir visą gyvenimą, tačiau taip ir neatrasti tikro gyvenimo skonio bei pilnatvės.

Kalbant apie save aš jau nuo pat tada kai save pamenu, turėjau labai gilų ir ypatingą jausmą, kuris mane vedė per daugybę gyvenimiškų iššūkių ir troško būti pilnai realizuotas. Man dabar 30 metų ir pastaruosius 10 metų kryptingai judu dvasinio augimo bei švietimo keliu. Šis kelias įgauna vis didesnį pagreitį ir gylį su lyg kiekvienais metais. Dabar net nejaučiu, kad dėčiau pastangas ir eičiau šiuo keliu – jis mane pilnai prarijo ir neša pačioje nuostabiausioje harmonijoje.

Tad dabar aiškiai kaip diena matau, jog šiame gyvenime aš pasirinkau eiti į maksimalų gylį dėl viso pasaulio gerovės, kad parodyti, kaip mes galime gyventi sąmoningoje vienybėje su viską jungiančių Dieviškumu.

Todėl šis atsiskyrimas ir vadinasi „besąlyginės tiesos integracija“, nes kol mes esame šioje žemėje – mes norime pilnai įkūnyti šią tiesą ir jos natūralų kelią, kurį lydi kristalinis aiškumas, bepriežastinis džiaugsmas, besąlyginė laisvė, palaima, taika, meilė, gausa ir darna, kuriai nereikia pastangų, nes visi aktualūs veiksmai tiesiog teka su visa visata.

Ir kad ir kaip absurdiškai tai atrodytų mūsų sąlygotam protui – tai yra tikra, taip gyventi išties įmanoma ir viskas išties gali būti taip paprasta – išties viskas jau yra taip, tačiau tavo kūno/proto/dvasios kompleksas turi tam atsiverti ir su tuo susilygiuoti, kad patirti pilną to efektą.

Tam ir yra skirta dvasinė praktika bei susitikimai dėl tiesos (satsang).

Iš savo daugiametės patirties tame galiu tvirtai teigti, jog tai yra vertingiau už bet kokį turtą šiame pasaulyje, netgi už įvairiausias nuostabiausias patirtis, kurias šis pasaulis gali teikti. Nes be giluminio savasties pažinimo bei ištirpimo joje – viskas yra laikina ir tuščia. Tačiau tos savasties šviesoje – viskas yra užpildoma neapsakomos pilnatvės pojūčiu, kuris pats nepriklauso nuo jokių kintančių aplinkybių.

Tai yra kelias į tikrus ir stabilius pokyčius savo gyvenimo patyrime, nes tu tiesiog išryškini tą besąlyginės gausos tiesą, kuri amžinai čia. Šios tiesos pažinimas bei integraciją visam gyvenimui tave išlaisvins iš apgaulių, baimės, kančios ir nepasotinamų troškimų.

Tačiau visa tai liks tik tai dar viena graži idėja/istorija jei nepasirinksi tam pasišvęsti ir to integruoti dabar! Aš puikiai žinau, kaip sąlygotas protas mėgsta viską nustumti į iliuzinę ateitį remiantis iliuzine praeitimi ar net dabartimi, kuri sako, jog tu tam dar nepasiruošęs(-usi).

Tad aš tau nuoširdžiai sakau – užtenka suktis tuose „saugumo“ iliuzijose – tu gimei pasiruošęs priimti visą esaties didybę!

Atėjo laikas paleisti viską, ko laikosi tavo iliuzinė tapatybė ir pabusti į savo tikrąją tapatybę, kuri natūraliai savyje talpina viską – atėjo laikas pilnai laimėti save ir pagaliau leisti sau pilnai kvėpuoti bei patirti beribį stebuklą kiekvienoje akimirkoje.

 

Vieta ir laikas:

Būsime nuostabioje sodyboje prie ežero šalia Klaipėdos (tikslesnę informacija gausite užsiregistravę).

Bus virtuvė, dušai, miegamosios vietos, čiužiniai, pagalvėlės.

Renginys startuos Spalio 01d. vakare ir pasibaigs spalio 03d. vakarą arba spalio 04d. pirmoje dienos pusėje.

Taip pat kartu susižiūrėsime dėl transporto.

Užsiregistruokite iš anksto ir įveskite savo fb paskyrą, tuomet sudėsiu mus į messenger chat’ą, kur galėsiu suteikti daugiau detalesnės informacijos prieš susitikimą.

 

Preliminari Programa (sužymėti tik bendri įvykiai nepažymint laisvojo laiko tarp jų):

Penktadienis:

18:30 – Atvykimas

19:00 – Susipažinimas ir Įvadinė paskaita

21:00 – arbata, užkandžiai, laisvas laikas

Šeštadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai

11:30 – sesija

14:00 – pietūs

15:00 – sesija

17:30 – vakarienė

19:00 – sesija/galimai pirtis.

22:00 – nidra joga

Sekmadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai

11:00 – sesija

13:30 – pietūs

15:30 – sesija

18:00 – vakarienė

19:30 – uždaromoji sesija/galimai pirtis.

Pirmadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai ir oficiali pabaiga.

 

Sesijų metu vyks paskaitos, vedamos meditacijos, joginės mankštos, užduotys ir atsakymai į klausimus.

Retritui pasibaigus dalyviai taip pat gaus sesijų audio įrašus.

Nakvynė ir maitinimas įskaičiuotas į bendrą kainą.

Trumpas video pristatymas (naujas) – https://youtu.be/_BdOMrSsGKw

Išsamus video pristymas – https://youtu.be/pmQ__efVPFk

Pora atsiliepimų iš anksčiau:

Pauliaus vedimas į meditaciją man yra tikras atradimas – per 25 metus įvairių praktikų, seminarų, kursų, stovyklų, ašramų, terapijų ir t.t. aš pirmą kartą patyriau meditaciją. Jaučiuosi grįžus namo. Dėkinga iki dangaus!

 

Sveiki, visa širdimi džiaugiuosi, jog turėjau galimybę pasikalbėti su Pauliumi Daukša. Ačiū Pauliui, nes jaučiu tai ką sunku įvardinti žodžiais, tai tarsi kitoks kvėpavimas, matymas, jautimas, suvokimas….. Nežinau, bet tai tiesiog taip gera……. Šie kursai veda mane ten, kur yra laisvė ir stebuklai. Linkiu visiems tai pajausti. Siunčiu meilę visiems.

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio įrašų kaina – 40eur. 

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „savaitgalio intensyvas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija