Savaitgalio Retritas/Intensyvas – Aukštosios Savivokos Menas

BudimoKanalas-Savaitgalio-Intensyvas

Dėmesio – šio retrito 9 sesijų įrašai (7 vedamų meditacijų ir paskaitų sesijos audio formatu ir 2 energetinės mankštos bei meditacijos sesijos video formatu) + „aukštosios savivokos gidas” (teksto failas) jau yra prieinami atsisiuntimui tik už 33eur (trečdalis retrito kainos). Norint įsigyti – registruokis puslapio apačioje.

Broliai ir sesės, sveikinu atvėrus šią naują galimybę – galimybę, kuri kviečia kaip niekad giliai pasinerti į meilę pagrindinei tiesai, kuri įneša užtikrintumo, lengvumo bei palaimos šiame intensyvėjančių virsmų amžiuje ir ne tik.

Dauguma žmonių prie šios tiesos yra vienaip ar kitaip prisilietę, tačiau dažnai tai lieka gražiomis, ne iki galo suprastomis ir nuobodžiomis idėjomis, kurios vėl praryjamos atgal į užmarštį. Tai įvyksta ir labai subtiliose formose – kai mūsų personos pasisavina šias idėjas ar patirtis sau kaip savo pranašumą, tačiau lieka savo ribotume. O galbūt kažkas jau net labai akivaizdžiai suvokia ir pripažįsta, jog tiesiog bijo pilniau pasinerti į šią tiesą arba tiesiog trokšta daugiau įkvėpimo ir asistavimo šiame kelyje. Jei norime, jog ši vidinė tiesa išties pilnai sužydėtų mūsų gyvenime – turime ją priimti į savo širdį ir puoselėti kas dieną.

Dėl šios ir kitų priežasčių pagaliau jaučiu pribrendimą sukurti pirmąjį „budimo kanalo“ retritą (atsiskyrimą), kuris truks tik savaitgalį, tačiau mažas žingsnelis čia gali tapti vienu didžiausių žingsnių tavo gyvenime. Nes čia sukursime galingą impulsą sužadinti tai, kas yra amžina ir kas visapusiškai prisideda prie mūsų sielų brendimo.

Tai ką vadinu „aukštosios savivokos menas” – tai nėra tik meditacijos praktika bei jos subtilybės, nors ir tai yra labai aktuali to dalis. Išties aukštoji savivoka yra visų praktikų, vertybių ir galios šerdis, kurioje įsitvirtinus atkrenta ištisi metai vaikščiojimo aplinkeliais ir randama tikra pilnatvė bei natūrali darna. Tai yra menas, per kurį išmokstama gyventi patyrime, jog viskas išties yra tavyje, kaip be galo laisvoje, mylinčioje ir išmanioje nuovokoje.

Ši giluminė tiesa, kuri atrandama vidinėje tyloje yra mūsų visų pagrindinis „Guru“ kuris gali atskleisti visas kūrinijos paslaptis ir vesti į visišką vidinį išsilaisvinimą. Be abejo tam reikia atsidavimo ir tai ne menkas iššūkis – todėl atitinkamai nusiteikusi grupė bei labiau patyrę žmonės gali labai sustiprinti tą „tylos lauką“ ir šitaip padėti vieni kitiems pralaužti „vidinius ledus“.

Retrito tikslas – gilesnis savęs pažinimas, priėmimas, transformavimas ir pabudimas tikresniam gyvenimui.

Pagrindiniai retrito uždaviniai:

  • Sukurti įgalinančią bei palaikančią aplinką gilesniam savęs pažinimui, priėmimui, transformavimui ir budinimui.
  • Įkvėpti ir parodyti efektyvų kelią į aukštosios savivokos gilinimą bei įtvirtinimą savo gyvenime.
  • Įnešti kristalinio aiškumo ties meditacijos praktiką ir patirti kas išties tai yra.
  • Atsisveikinti su atitarnavusiomis ir ribojančiomis iliuzijomis/istorijomis bei įsileisti kuo daugiau šviežios ir įkvepiančios energijos.
  • Atsakyti į dalyvių klausimus, dalintis patirtimi ir mokytis kartu.

Retrito metu taip pat:

  • Kiekvienam bus duotas atspausdintas nuoseklus ir draugiškas įvairiems naudotojams „savivokos kėlimo gidas”.
  • Bus atliekamos energingumą ir sąmoningumą pakeliančios mankštos.
  • Nors ir tai nėra apie smagų laiko leidimą, smagumas visados seka iš paskos ir pasitarnauja mūsų temai.

Vieta ir laikas:

Retritas vyks naujame dvasinų renginų centre „Laumių Namai” (šalia Vilniaus).
Yra miegamieji, virtuvė, dušai ir wc.
Renginys startuos Vasario 21d. vakare ir pasibaigs 23d. vakarą.
Taip pat kartu susižiūrėsime dėl transporto. 

Preliminari Programa (sužymėti tik bendri įvykiai nepažymint laisvojo laiko tarp jų):

Penktadienis:

18:30 – Atvykimas

19:00 – Susipažinimas ir Įvadinė paskaita

21:00 – arbata, užkandžiai, laisvas laikas

Šeštadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai

11:30 – sesija

14:00 – pietūs

15:00 – sesija

17:30 – vakarienė

19:00 – sesija

22:00 – nidra joga

Sekmadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai

11:00 – sesija

13:30 – pietūs

15:30 – sesija

18:00 – vakarienė ir retrito uždarymas

Sesijų metu vyks paskaitos, vedamos meditacijos, užduotys ir atsakymai į klausimus.
Retritui pasibaigus dalyviai taip pat gaus sesijų audio įrašus.
Maitinimas įskaičiuotas į bendrą kainą.


Pora atsiliepimų iš anksčiau:

Pauliaus vedimas į meditaciją man yra tikras atradimas – per 25 metus įvairių praktikų, seminarų, kursų, stovyklų, ašramų, terapijų ir t.t. aš pirmą kartą patyriau meditaciją. Jaučiuosi grįžus namo. Dėkinga iki dangaus! ????????????

Sveiki, visa širdimi džiaugiuosi, jog turėjau galimybę pasikalbėti su Pauliumi Daukša. Ačiū Pauliui, nes jaučiu tai ką sunku įvardinti žodžiais, tai tarsi kitoks kvėpavimas, matymas, jautimas, suvokimas….. Nežinau, bet tai tiesiog taip gera……. Šie kursai veda mane ten, kur yra laisvė ir stebuklai. Linkiu visiems tai pajausti. Siunčiu meilę visiems.


Trumpai apie save – Nuo pat mano gimimo aplinkybės klostėsi taip, kad būčiau labiau intravertiškas ir kiek prisimenu save – man visuomet rūpėjo gilūs egzistenciniai klausimai. Visada savyje jaučiau kažką ypatingo ir beribio, ko negalėjau paaiškinti ir kurį laiką negaudavau paaiškinimų ar patvirtinimų iš kitų. Taip pat nuo vaikystės turėjau nemažai mistinių (nefizinių) patyrimų, kurie paliko dar daugiau klausimų, baimės ir tuo pačiu smalsumo. Tad šie vidiniai jausmai mane vedė per daugybę iššūkių (fizinių ligų, nepritapimo soc. aplinkoje, psichologinių iššūkių) kol galiausiai pradėjau atrasti vis daugiau šaltinių, mokymų ir praktikų, kurios mane užvedė ant giluminio savęs pažinimo bei įgalinimo kelio. Po kiek laiko – radęs atsakymus į sau rūpimus klausimus ir dar daugiau, pradėjau jausti natūralią trauką viską išgryninti ir dalintis su kitais – taip gimė „Budimo Kanalas“. Padėdamas kitiems pradėjau dar sparčiau tobulėti ir tai tęsiasi toliau. Mano vizija/pašaukimas: prisidėti prie Lietuvos bei viso pasaulio budimo/nušvitimo; visą „dvasingumą“ perkelti į naują ir labiau universalų lygį.

Dėmesio – šio retrito 9 sesijų įrašai (7 vedamų meditacijų ir paskaitų sesijos audio formatu ir 2 energetinės mankštos bei meditacijos sesijos video formatu) + „aukštosios savivokos gidas” (teksto failas) jau yra prieinami atsisiuntimui tik už 33eur (trečdalis retrito kainos). Norint įsigyti – registruokis šiame puslapyje.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Retrito pakuotės kaina šiuo metu tik  33 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „savivokos menas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jei šiuo metu negali sau tiek leisti, tačiau labai nori sudalyvauti arba kyla kokių abejonių – drąsiai rašyk ir kažką sutarsim. paulius@budimokanalas.lt

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai