Savaitgalio Retritas/Intensyvas – Šventoji Širdis

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Dėmesio – šio retrito 9 sesijų įrašai (7 vedamų meditacijų ir paskaitų sesijos audio formatu ir 2 energetinės mankštos bei meditacijos sesijos video formatu) + „aukštosios savivokos gidas“ (teksto failas) jau yra prieinami atsisiuntimui tik už 33eur (trečdalis retrito kainos). Norint įsigyti – registruokis šiame puslapyje.

Sveikinu atvėrus šią galimybę atskleisti savo vidinę tiesą ir patirti savo gyvenimą naujoje palaimos ir meilės šviesoje.

Rengiu intensyvų meditacinį savaitgalio retritą (atsiskyrimą) nuostabioje vietoje šalia Vilniaus.

Šiame retrite pasidalinsiu daug metu kaupta ir gryninta teorija bei praktika apie giluminės viską jungiančios tiesos pažinimą ir įgalinimą savo kasdieniame gyvenime.  Ta tiesa ir yra vadinama „šventa širdimi“, kurios erdvėje mes galim jausti aiškumą, palaimą, atjautą, įkvėpimą, harmoniją ir visa ko vienybę.

Čia turėsime puikias sąlygas į tai susitelkti, tai praktikuoti, patirti ir gauti atspindžių vieni iš kitų. Tai mums padės sukurti didesnį atvirumą šiai vidinei tiesai ir tuomet galėsime pajausti didesnę šios tiesos magnetinę trauką, kuri mums padės toliau puoselėti šį ryšį savo kasdienybėje. Galiausiai ši šventoji širdis, kaip viską jungianti darna mus vis labiau ir labiau perims, o to pasekoje gyvenimas taps vis sklandesnis ir stebuklingesnis.

Šiame retrite mokysimės energijos kultivavimo, meditacijos, savistabos ir savityros metodikų, kurios veda į tą pačią šventą širdį. Apjungdami skirtingas metodikas galime daug greičiau ir visapusiškiau pažinti tikrąjį save, o to pasekoje ir savo tikrąjį santykį su pasauliu.

Retrito tikslas – gilesnis savęs pažinimas, priėmimas, transformavimas ir pabudimas tikresniam gyvenimui.

Pagrindiniai retrito uždaviniai:

Sukurti įgalinančią bei palaikančią aplinką gilesniam savęs pažinimui, priėmimui, transformavimui ir budinimui.

Įkvėpti ir parodyti efektyvų kelią į aukštosios savivokos gilinimą bei įtvirtinimą savo gyvenime.

Įnešti kristalinio aiškumo ties meditacijos praktiką ir patirti kas išties tai yra.

Atsisveikinti su atitarnavusiomis ir ribojančiomis iliuzijomis/istorijomis bei įsileisti kuo daugiau šviežios ir įkvepiančios energijos.

Atsakyti į dalyvių klausimus, dalintis patirtimi ir mokytis kartu.

Retrito metu taip pat:

Kiekvienam bus duotas atspausdintas nuoseklus ir draugiškas įvairiems naudotojams “savivokos kėlimo gidas”.

Bus atliekamos energingumą ir sąmoningumą pakeliančios mankštos.

Nors ir tai nėra apie smagų laiko leidimą, smagumas visados seka iš paskos ir pasitarnauja mūsų temai.

Vieta ir laikas:

Retritas vyks naujame dvasinų renginų centre “Laumių Namai” (šalia Vilniaus).

Daugiau apie vietą: https://www.facebook.com/sodybalaumiunamai/

Yra miegamieji, virtuvė, dušai ir wc.

Renginys startuos Liepos 31d. vakare ir pasibaigs Rugpjūčio 2d. vakarą.

Taip pat kartu susižiūrėsime dėl transporto (užsiregistruokite iš anksto ir įveskite savo fb paskyrą).

Preliminari Programa (sužymėti tik bendri įvykiai nepažymint laisvojo laiko tarp jų):

Penktadienis:

18:30 – Atvykimas

19:00 – Susipažinimas ir Įvadinė paskaita

21:00 – arbata, užkandžiai, laisvas laikas

Šeštadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai

11:30 – sesija

14:00 – pietūs

15:00 – sesija

17:30 – vakarienė

19:00 – sesija

22:00 – nidra joga

Sekmadienis:

08:00 – energetinė mankšta ir meditacija

9:30 – Pusryčiai

11:00 – sesija

13:30 – pietūs

15:30 – sesija

18:00 – vakarienė ir retrito uždarymas

Sesijų metu vyks paskaitos, vedamos meditacijos, užduotys ir atsakymai į klausimus.

Retritui pasibaigus dalyviai taip pat gaus sesijų audio įrašus.

Maitinimas įskaičiuotas į bendrą kainą.

Pora atsiliepimų iš anksčiau:

Pauliaus vedimas į meditaciją man yra tikras atradimas – per 25 metus įvairių praktikų, seminarų, kursų, stovyklų, ašramų, terapijų ir t.t. aš pirmą kartą patyriau meditaciją. Jaučiuosi grįžus namo. Dėkinga iki dangaus!

Sveiki, visa širdimi džiaugiuosi, jog turėjau galimybę pasikalbėti su Pauliumi Daukša. Ačiū Pauliui, nes jaučiu tai ką sunku įvardinti žodžiais, tai tarsi kitoks kvėpavimas, matymas, jautimas, suvokimas….. Nežinau, bet tai tiesiog taip gera……. Šie kursai veda mane ten, kur yra laisvė ir stebuklai. Linkiu visiems tai pajausti. Siunčiu meilę visiems.

Trumpai apie save:

Nuo pat mano gimimo aplinkybės klostėsi taip, kad būčiau labiau intravertiškas ir kiek prisimenu save – man visuomet rūpėjo gilūs egzistenciniai klausimai. Visada savyje jaučiau kažką ypatingo ir beribio, ko negalėjau paaiškinti ir kurį laiką negaudavau paaiškinimų ar patvirtinimų iš kitų. Taip pat nuo vaikystės turėjau nemažai mistinių (nefizinių) patyrimų, kurie paliko dar daugiau klausimų, baimės ir tuo pačiu smalsumo. Tad šie vidiniai jausmai mane vedė per daugybę iššūkių (fizinių ligų, nepritapimo soc. aplinkoje, psichologinių iššūkių) kol galiausiai pradėjau atrasti vis daugiau šaltinių, mokymų ir praktikų, kurios mane užvedė ant giluminio savęs pažinimo bei įgalinimo kelio. Po kiek laiko – radęs atsakymus į sau rūpimus klausimus ir dar daugiau, pradėjau jausti natūralią trauką viską išgryninti ir dalintis su kitais – taip gimė „Budimo Kanalas“. Padėdamas kitiems pradėjau dar sparčiau tobulėti ir tai tęsiasi toliau. Mano vizija/pašaukimas: prisidėti prie Lietuvos bei viso pasaulio budimo/nušvitimo; visą „dvasingumą“ perkelti į naują ir labiau universalų lygį.

Dėmesio – šio retrito 9 sesijų įrašai (7 vedamų meditacijų ir paskaitų sesijos audio formatu ir 2 energetinės mankštos bei meditacijos sesijos video formatu) + „aukštosios savivokos gidas“ (teksto failas) jau yra prieinami atsisiuntimui tik už 33eur (trečdalis retrito kainos). Norint įsigyti – registruokis šiame puslapyje.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Retrito įrašų kaina – 33 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „šventoji širdis“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti.

Ačiū, ir iki!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija