Savi-Tyra (Satsang’as Kaune + online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Mano širdingiausi sveikinimai, mes esame vienas, ačiū, kad esi.

Džiugiai pranešu, jog ateinantį 7dienį – vasario 20d.  Kaune, naujoje jogos studijoje „Dharma: kūrybiškumo namai“ 15val. Įvyks satsang‘as – šventas susitikimas dėl aukščiausios tiesos išryškinimo. Tiems kas negalės dalyvauti gyvai susitikimas bus prieinamas ir internetu.

Šį susitikimą pavadinau „savi-tyra“, nes nuoširdus savęs tyrimas veda į originalų savasties tyrumą.

Tad šiame susitikime nersime tiesiai į visko esmę – į susitikimą su savo beribe savastimi, kurioje išties praregime ir pradedame matyti visuotinę darną/dharmą, kuri yra natūrali gyvenimo būsena.

Tai yra tai į ką suteka visi keliai ir iš kur visi keliai semiasi gyvybės. Išties tam nėra žodžių, tačiau dėl to subtilumo dažnai ir nepastebime Dievo, kuris yra viskas. Todėl tokie susitikimai yra ypatinga dovana, kurią Dievas mumyse ir susikuria.

Su šia intencija susitikimas vyks intuityviai iš gyvo momento ir tavo dalyvavimas labai pasitarnaus visai erdvei. Jokių reikalavimų nėra, tik tai nuoširdumas ir būvimas.

Katu patyrinėsime, kas išties esame ir įsitvirtinsime aiškumo būsenoje iš kurios toliau galėsime patyrinėti ir visas kitas gyvenimiškas aktualijas.

Taip pat greičiausiai pravesiu ir vedamą meditaciją, kuri padės dar giliau tai patirti bei išmokti efektyviai vesti save. Tai yra dalykas, kuris per mane teka visiškai natūraliai ir padeda pasinerti į gilią ramybę.

Apie save galėsiu trumpai papasakoti susitikime, tačiau bendrai jei dar nepažįsti gali pasidomėt šiame puslapyje.

Jei ketini atvykti gyvai – būtinai pranešk iš anksto paulius@budimokanalas.lt, vietų kiekis ribotas – todėl būtų gerai iš anksto pajausti šį kvietimą ir susiderinti dalyvavimui. Jei ketini dalyvauti online taip pat registruokis, kad prijungtume tave prie uždaros grupės, kurioje vyks transliacija bei liks prieinamas įrašas visiems dalyviams.

Daugiau nežinau ką pasakyti, jei kyla papildomų klausimų – drąsiai rašyk.

Tavo vertė yra absoliuti, laimingai 😊

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Susitikimo kaina – nuoširdi parama nuo 10eur iki kiek jaučia džiaugsmą duoti tavo širdis.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „satsang“

Jei atvyksi gyvai – gali atsidėkoti ir grynais, tačiau vis tiek registruokis ar iš anksto pranešk.

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija