Sielos Pažinimas Per Taro Didijį Arkaną

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Sielos Pažinimas Per Taro Didijį Arkaną
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu, sveikinu, sveikinu.

Šį kartą pristatau nestandartinį webinarą, kuriame į pagalbą pasitelksiu senąsias, mistines „taro“ kortas.

Taro kortas sudaro 78 kortos padalintos į „didijį“ ir „mažąjį“ arkanus, kur „mažasis“ – 56 kortos atspindi žemės elementų dinamikas ir „didysis“ 22 kortos, kurios atspindi sielą/dvasią. Šiuo atveju nagrinėsime „didžiojo arkano“ kortas, kurių chronologinė seka vadinama „kvailio kelionė“ ir tai atspindi mūsų didingą sielų savi-realizaciją. Na o žodis „arkanai“ reiškia paslaptis ar misterijas, kurios giliau besidominčiai nuovokai atskleidžia gilesnį visatos veikimo supratimą.

Tad susipažinę su šiais mūsų kolektyvinės sąmonės archetipais – mes galime įgauti daug geresnę orientaciją tame, kas vyksta mūsų vidiniame ir išoriniame pasaulyje. Mes galim išmokt daug geriau atpažint ir skaityt mūsų pačių aukštesnės savasties siunčiamus ženklus ir sėkmingai realizuoti savo įkvepiantį potencialą.
Taip, tai net nebus fokusuota į patį „būrimą kortomis“ – bet į giluminį psichikos studijavimą („psyche“ reiškia“ siela). Pažvelgsime į senuosius simbolius šiuolaikinio metafizinio suvokimo šviesoje ir atkursime tą aiškumą, kuris buvo pamestas per daugybę amžių nuo senovės Egipto laikų.

Tačiau paliesime ir „būrimo“ temą – pasidalinsiu savo paties patirtimi, kuri mane stulbina kiekvieną dieną. Dabar aiškiai kaip diena atpažįstu, kad per šias kortas atvėriau komunikacinį langą su savo aukštesniuoju protu ir pasąmone. Tai atvėrė daugybė portalų ir labai paspartino mano augimą. Tad po šio webinaro taip pat galėsi nuspręst ar nori pasinert gilyn į šią sielos mokyklą ar užteks bendro arkanų pažinimo, kuris vienaip ar kitaip pasitarnaus tavo gyvenime. Pasidalinsiu viskuo, kas padėtų šiuo įrankiu naudotis harmoningiausiu ir efektyviausiu būdu.

Taip pat atsakysiu į rūpimus klausimus, galbūt pravesiu ir vedamą meditaciją. Žodžiu visada lieka erdvės spontaniškumui ir siurprizams 🙂

Tad kviečiu visus metafizika, psichologija, magija ir dvasiniu augimu besidominčius ir visus kitus, kas jaučia smalsumą giliau pažinti gyvenimo grožį. Jei jausit, jog šis webinaras visiškai jums nedera – palieku pinigų grąžinimo garantiją. Tačiau pasistengsiu viską įžemint, kad tai būtų suprantamą kuo platesniam ir šiuolaikiškam žmonių ratui. Iki)))

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „sielos pažinimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija