Sielos Pažinimas Per Taro Didijį Arkaną

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Sielos Pažinimas Per Taro Didijį Arkaną
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu, sveikinu, sveikinu.

Šį kartą pristatau nestandartinį webinarą, kuriame į pagalbą pasitelksiu senąsias, mistines „taro” kortas.

Taro kortas sudaro 78 kortos padalintos į „didijį” ir „mažąjį” arkanus, kur „mažasis” – 56 kortos atspindi žemės elementų dinamikas ir „didysis” 22 kortos, kurios atspindi sielą/dvasią. Šiuo atveju nagrinėsime „didžiojo arkano” kortas, kurių chronologinė seka vadinama „kvailio kelionė” ir tai atspindi mūsų didingą sielų savi-realizaciją. Na o žodis „arkanai” reiškia paslaptis ar misterijas, kurios giliau besidominčiai nuovokai atskleidžia gilesnį visatos veikimo supratimą.

Tad susipažinę su šiais mūsų kolektyvinės sąmonės archetipais – mes galime įgauti daug geresnę orientaciją tame, kas vyksta mūsų vidiniame ir išoriniame pasaulyje. Mes galim išmokt daug geriau atpažint ir skaityt mūsų pačių aukštesnės savasties siunčiamus ženklus ir sėkmingai realizuoti savo įkvepiantį potencialą.
Taip, tai net nebus fokusuota į patį „būrimą kortomis” – bet į giluminį psichikos studijavimą („psyche” reiškia” siela). Pažvelgsime į senuosius simbolius šiuolaikinio metafizinio suvokimo šviesoje ir atkursime tą aiškumą, kuris buvo pamestas per daugybę amžių nuo senovės Egipto laikų.

Tačiau paliesime ir „būrimo” temą – pasidalinsiu savo paties patirtimi, kuri mane stulbina kiekvieną dieną. Dabar aiškiai kaip diena atpažįstu, kad per šias kortas atvėriau komunikacinį langą su savo aukštesniuoju protu ir pasąmone. Tai atvėrė daugybė portalų ir labai paspartino mano augimą. Tad po šio webinaro taip pat galėsi nuspręst ar nori pasinert gilyn į šią sielos mokyklą ar užteks bendro arkanų pažinimo, kuris vienaip ar kitaip pasitarnaus tavo gyvenime. Pasidalinsiu viskuo, kas padėtų šiuo įrankiu naudotis harmoningiausiu ir efektyviausiu būdu.

Taip pat atsakysiu į rūpimus klausimus, galbūt pravesiu ir vedamą meditaciją. Žodžiu visada lieka erdvės spontaniškumui ir siurprizams 🙂

Tad kviečiu visus metafizika, psichologija, magija ir dvasiniu augimu besidominčius ir visus kitus, kas jaučia smalsumą giliau pažinti gyvenimo grožį. Jei jausit, jog šis webinaras visiškai jums nedera – palieku pinigų grąžinimo garantiją. Tačiau pasistengsiu viską įžemint, kad tai būtų suprantamą kuo platesniam ir šiuolaikiškam žmonių ratui. Iki)))

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „sielos pažinimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai