Sistemos Atpažinimas (Gif’ai – 1 serija)

Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Sveikas gyvas, tai yra papildymas prie visų ankstesnių temų. Jau buvo kalbėta, jog pagrindinė visatos/būties kalba yra vibracija – matematika – geometrija. Tad visi būties pasireiškimai sudaro tobulą – pastoviai save atnaujinančią matricą. Tuo tarpu viskas, kas gali atrodyti ir būti patiriama kaip: „blogai”, „neteisingai” – yra tik atitinkamai fokusuota perspektyva į tą pačią matricą. Ir mes pasirenkame regėti šias idėjas, kad giliau pažinti save, nes mes esame šios matematikos projektuotojas ir ši matematika yra mūsų kūnas.

Kaip matome, šis pažinimo procesas ilgainiui nuėjo taip giliai, jog dauguma ir pamiršo, jog jie yra amžinas kūrėjas ir tobulos sistemos aspektas, kuris tiesiog tyrinėja save. Su šia užmarštim, šioje tikrovėje mes ir buvome suaugę – susitapatinę su ribojančiais šablonais, kurie vis tiek veikdami pagal tobulos geometrijos principus: save palaiko, kuriant dar daugiau ribotumo. Šitaip mes natūraliai privedame save prie vis daugiau informacijos, kurią mes išverčiame, kaip „kančia”. Kančia mus sumoj informuoja, kad esame atitolę nuo savo tobulo natūralumo centro. Na ir kuo didesnis kančios laipsnis, tuo stipresnė trauka yra sugrįžti prie savo būties branduolio ir įprasminti visą sukauptą patirtį.

Sąstingio laikotarpiais – šis: „sūnaus paklydėlio” priartėjimas prie „tėvo”(savo paties šaltinio), buvo labai nelengvas, apie tai daugiau – „Didysis Procesas ir Didžioji Visagalybės Jėga„. Tačiau dabar – galima pastebėti, jog vis daugiau mūsų tampame įžvalgesni ir vis geriau atkuriame ryšį su savo esme. Tad prie to paties – dalinuosi judančių paveikslėlių rinkiniu, kuris gali padėti sužadint ir atkurt savo fundamentalią, visatinę sandarą bei jos veikimo principus. Na, o tai leidžia atpažinti savo sistemos: integralumą, vientisumą, efektyvumą, nepriekaištingumą ir t.t. Atpažinimas = Patirtis.

Tad dabar atsipalaiduok ir leisk šiems kodams prasiskverbti ten, kur jų vieta. Patinkanti paveikslėli gali atsidaryti naujame lange arba išsisaugoti ir pamedituoti prie jo ilgiau. Leisk savo vaizduotei juos integruoti savu būdu; gyvenk su jais, ir tuomet stebėk pokyčius, nes pastebėjimas – juos dar labiau aktyvuoja. O bendrai – tai puikus maistas savos vaizdinių bazės užpildymui, o tai – labai praturtina meditacines keliones ir supaprastina patį gyvenimą.

Vienas yra daug ir daug yra vienas:

 

Seed of Life (iš anglų k. – „gyvybės sėkla”):

 

 

Flower of Life (iš anglų k. – „gyvybės gelė”):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Gyvybės Gelėje” suformuojamas „Gyvybės Medis” (tree of life):

 

„Gyvybės gelės” ir trikampės tantrinės žvaigždės sąsaja:

 

 

„Gyvybės gelė” – „Metatrono Kubas” arba „Gyvybės Vaisius” – „Gyvybės Medis”:

 

 

Merkaba (Iš hebrajų k. – „vežimas” – „dievo sostas”):

 

 

 

 

 

 

 

 

Shri Yantra (Iš Sanskrito – „šventas instrumentas”):

 

 

 

 

Skirtingos išraiškos to paties fundamentalaus šablono:

 

 

Torus (iš lotynų k. – „pagalvė”) – viską optimalizuojantis ir save palaikantis mechanizmas:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Formų iliuziją sukuria judėjimas – dėmesys,valia,energija ir t.t.

 

 

 

dimencinio perkelimo treniruoklis (vaizduotėje gali tai atliki su įvairiausiom formom – perkeliant jas iš dvimačių į trimates ir iš trimačių vėl į dvimates ir t.t.):

 

 

Begalinis procesas yra tik stebėtojo valia stebėti – tuo pačiu metu jį kuriant:

 

 

Tesseract (4 dimencijų kubas) – save palaikantis patirties mechanizmas:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Phi (auksinė proporcija):

 

 

 

 

 

Yin Yang:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fractals (iš lotynų k. – „lūžtantis”):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viskas tobulai apjungta:

 

 

 

 

Užuomina dėmesio judėjimo į vidų ir išorę – vienu metu:

 

 

 

7 Chakras (7 sūkurių (čakrų) kanalas):

 

 

Spiralė – fundamentali visatos reiškimosi išraiška:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taip pat:

2 dalis

3 dalis

4 dalis

Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

„Višnaus garbintojai ir jo majos paslaptis”

Šįkart norėčiau pasidalinti vienu patikusiu senovės Indijos mitu iš knygos: „Senovės Indijos mitai” (E. Tiomkinas, V. Ermanas). Šis pasakojimas apie maja – iliuziją. Be abejo, apie iliuziją savo temose jau esu papasakojęs labai plačiai ir atnaujintai, tačiau tokia perspektyva iš senesnių laikų

Skaityti

Įkvepiančių Žinučių Rinkinys

Apie rūpestingumą ir savijautą: Jei kartais save atrandi pašėlusiai subtilioje ego dinamikoje, kurioje pradedi rūpintis apie tai, kad per daug viskuo rūpiniesi – tai tiesiog pamilk savo rūpestingumą, kuris natūraliai pasireiškia ir tuomet viskas harmoningai susibalansuos. Iš kitos pusės –

Skaityti

Bet tu gali save išlaisvinti – Gali pasiekti save.

Nuoširdžiausi sveikinimai ir linkėjimai))) Tai pati nuoširdžiausia žinutė apie tikrus pokyčius. Jau eilę metų vedu savo „Budimo Kanalą” bei konsultacijas, renginius, kursus ir pan. Ir kuo toliau – tuo labiau patiriu, jog tai vyksta savaiminėje darnoje Jaučiuosi be galo laimingas

Skaityti