Štai Tavo Absoliuti Laisvė bei Vientisas Širdies Kelias

Būna, kad ties vidurnakčiu sukrenta „Aha!” momentų sprogimai, kurie užpildo viską.
Tad įkvėptas tos gausos iškart šviežiai rašau.
Iš esmės tai nieko naujo.
Tai amžina išmintis, tik vis nauji keliai į ją.
Tad einant per labai kompleksinę ir progresyvią sąmonės evoliucijos patirtį pradėjau pastebėti kiek daug skirtingų požiūrio taškų pradėjo manyje pasireikšti ir netgi grumtis tarpusavyje.
Ir išties buvo tokių ekstremalių atvejų, kuriuose tiesiog vienintelis adekvatus pasirinkimas tapdavo apleisti visas mintis kartu ir ilsėtis tylioje erdvėje tarp jų.
Tuomet situacijos išsispręsdavo spontaniškai ir pačiu geriausiu būdu.
Taip man tapo aišku kaip diena, jog visa tai tik tuščios mintys keliančios tuščią nerimą, bet visgi jomis galima pasinaudoti, kaip atspirtimi pabusti į originalią tikrovę.
Ir turbūt tu pats pastebi, kaip kartais tavyje iškyla paradoksalios abejonės ir galiausiai atrandi save žaidžiantį nesibaigiančias šachmatų partijas su savimi, o jas lydi auganti įtampa.
Kai kurie žmonės visgi prie to pripranta ir tame taip įgunda, kad atrodo, jog vargu ar šiame gyvenime iš viso to pabus.
Tačiau tu jau turi priėjimą prie gyvenimo išminties, kurią aš dabar tiesiog išverčiu per žodžius.
Jeigu pastebi savyje iškylančias prieštaras, painiavas, susimaišymą, dualybę – tai yra pats geriausias dalykas, nes tai paliudija, jog tu esi už to.
Tu esi neutralus viso to liudininkas ir tu esi vientisas, lyg vaikas, kuris su savo rankomis žaidžia grumtynes.
Tai tik tuščios mintys išgeneruotos tavo sąmonės šviesos.
Tad palik jas visas kartu, kad ir kokias reikšmes buvai joms sukūręs, nes nėra nieko tikresnio ir reikšmingesnio už tavo beformę ir tobulą esatį.
Tiesiog lik šiame tyrame aiškume, jog esi ir nešališkai liudiji tai kas natūraliai pasireiškia.
Tai yra tiesus portalas patirti spontanišką begalybės darną.
Koks nuostabus mūsų žodis „darna”, kuris giminingas žodžiui „darymas”, tik darna tarytum darymas, kuris vyksta savaime ir išvien su viskuo. O tai taip pat turi beveik tiesiogine sąsaja su sanskrito žodžiu „dharma”.
Kaip ir minėjau – tai nieko naujo, bet kaip nuostabu vis naujai tai atrasti ????
Ir štai tavo absoliuti laisvė bei vientisas širdies kelias, kuriame tau nerūpi teisumas, nuomonės, strategijos, kažko įrodinėjimas ir t.t.
Dievo keliai protui liks amžina mistika, tačiau širdžiai tai tik jos giliausio troškimo išpildymas, nes širdis šiuo atveju ir yra Dievas – vienas beribis šaltinis, kuris išties ir esi.
Laimingiausio gyvenimo ????✴????
Kiti Įrašai

Aiškumo, Palaimos Bei Įkvėpimo Nektaras

Šaltinis yra tyra sąmonė, kuri yra anapus erdvėlaikio bei proto fraktalizacijų. Ši sąmonė yra suvokiama kaip paprasčiausias suvokimas, kad esi ir tai apima viską, todėl tai taip pat yra laisvė būti taip, kaip renkiesi būti. Su ta pačia sąmone mes

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Esmių Esmė

Taigi Sveikiii ir tai yra pirmoji tema, tačiau labai labai svarbi tema, tai yra temų tema, apie esmiųųų Esmę. Todėl tai tuo pačiu ir be galo abstrakti tema ir gali būti sunkiai pagaunama, komplikuotam protui, kuris nuo mažens yra išmokytas

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Paradokso Principas ir Juokas

Auuuuuuummm sveikinu užsukus. Šioje temoje apžvelgsime paradokso principą, kuris yra visiškai universalus kūrinijoje ir tuo pačiu – jau nagrinėtas „Esmių Esmė” temoje. Pagal vikipedijos apibrėžimą: „Paradoksas – teiginys ar teiginių grupė, kuriuos neaišku kaip suvesti ar suderinti. Iš pirmo žvilgsnio

Skaityti