Štai Tavo Absoliuti Laisvė bei Vientisas Širdies Kelias

Būna, kad ties vidurnakčiu sukrenta „Aha!” momentų sprogimai, kurie užpildo viską.
Tad įkvėptas tos gausos iškart šviežiai rašau.
Iš esmės tai nieko naujo.
Tai amžina išmintis, tik vis nauji keliai į ją.
Tad einant per labai kompleksinę ir progresyvią sąmonės evoliucijos patirtį pradėjau pastebėti kiek daug skirtingų požiūrio taškų pradėjo manyje pasireikšti ir netgi grumtis tarpusavyje.
Ir išties buvo tokių ekstremalių atvejų, kuriuose tiesiog vienintelis adekvatus pasirinkimas tapdavo apleisti visas mintis kartu ir ilsėtis tylioje erdvėje tarp jų.
Tuomet situacijos išsispręsdavo spontaniškai ir pačiu geriausiu būdu.
Taip man tapo aišku kaip diena, jog visa tai tik tuščios mintys keliančios tuščią nerimą, bet visgi jomis galima pasinaudoti, kaip atspirtimi pabusti į originalią tikrovę.
Ir turbūt tu pats pastebi, kaip kartais tavyje iškyla paradoksalios abejonės ir galiausiai atrandi save žaidžiantį nesibaigiančias šachmatų partijas su savimi, o jas lydi auganti įtampa.
Kai kurie žmonės visgi prie to pripranta ir tame taip įgunda, kad atrodo, jog vargu ar šiame gyvenime iš viso to pabus.
Tačiau tu jau turi priėjimą prie gyvenimo išminties, kurią aš dabar tiesiog išverčiu per žodžius.
Jeigu pastebi savyje iškylančias prieštaras, painiavas, susimaišymą, dualybę – tai yra pats geriausias dalykas, nes tai paliudija, jog tu esi už to.
Tu esi neutralus viso to liudininkas ir tu esi vientisas, lyg vaikas, kuris su savo rankomis žaidžia grumtynes.
Tai tik tuščios mintys išgeneruotos tavo sąmonės šviesos.
Tad palik jas visas kartu, kad ir kokias reikšmes buvai joms sukūręs, nes nėra nieko tikresnio ir reikšmingesnio už tavo beformę ir tobulą esatį.
Tiesiog lik šiame tyrame aiškume, jog esi ir nešališkai liudiji tai kas natūraliai pasireiškia.
Tai yra tiesus portalas patirti spontanišką begalybės darną.
Koks nuostabus mūsų žodis „darna”, kuris giminingas žodžiui „darymas”, tik darna tarytum darymas, kuris vyksta savaime ir išvien su viskuo. O tai taip pat turi beveik tiesiogine sąsaja su sanskrito žodžiu „dharma”.
Kaip ir minėjau – tai nieko naujo, bet kaip nuostabu vis naujai tai atrasti ????
Ir štai tavo absoliuti laisvė bei vientisas širdies kelias, kuriame tau nerūpi teisumas, nuomonės, strategijos, kažko įrodinėjimas ir t.t.
Dievo keliai protui liks amžina mistika, tačiau širdžiai tai tik jos giliausio troškimo išpildymas, nes širdis šiuo atveju ir yra Dievas – vienas beribis šaltinis, kuris išties ir esi.
Laimingiausio gyvenimo ????✴????
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Gyva Jungtis:

Sveikinu atvykus ir toliau tęsiu savo dalinimąsi, savo pastoviai gilėjantį suvokimą/supratimą apie visa tai, kas yra. Ir tai vyksta dabar – visiškai gyvai ir natūraliai. Aš esu visas tas, kas yra, kuris transliuojasi per šią unikalią stotį; aš esu viso to,

Skaityti