Subalansuotas Gyvenimo Menas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Subalansuotas Gyvenimo Menas
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu atvykus 🙂

Gyvenimas turi daugybę sluoksnių, kaikurie atrodo labai tikri ir apčiuopiami, o kaikurių net nepastebim. Visgi tarp tų visų sluoksnių pastoviai vyksta apykaita/šokis, ir tai yra gyvenimo menas. Meistriškumas šiame gyvenimo mene slypi sugebėjime kuo plačiau ir tiksliau atpažint save tame šokyje ir visą judėjimą suvesti į sklandžią harmoniją bei klestėjimą.

Nuo mažens turėjau stiprų troškimą išsiaiškint paslaptis, kurias dengė mano fiziniai pojūčiai ir pats pasaulis, kuriame gyvenau. Visad turėjau jausmą, kad kažkas čia ne taip, kad yra kažkas ką turiu atrasti, kažkas labai subtilaus ir stipraus. Susidėliojus tinkamom aplinkybėm vis labiau pasinėriau į įvairių fizinių ir metafizinių mokymų studijas: yoga, kabala, šamanizmas, gamta, kovos ir judėjimo menai, budizmas, mediumizmas ir ekstra-būtybės, sąmoningas sapnavimas, įvairios praktikos, įvairiausi mokytojai, kuriuos sinchroniškai sutikdavau vieną po kito. Labai džiaugiuosi, kad visa tai ir dar daugiau perėjau, nes išsigryninau subalansuotą esmę, kuri tikrai veikia, kurią gali pritaikyti kiekvienas, kuri yra kiekviename, kuri teikia visapusišką gerbuvį kintančiomis gyvenimo sąlygomis.

Pastebiu, kad vadinamame „dvasingume” ar „moksle”, „fizikoj” ar „metafizikoj” yra daugybė kraštutinių požiūrio taškų, kurie prieštarauja vieni kitiems ir tampa lyg mirę. Nors iš tikrūjų vieni kitus papildo – kai pasižiūri plačiau, net už to, kas atrodė be galo tikra ir veiksminga. Mano suvokimas apie tą viską jungiančią tiesą taip pat plečiasi ir gylėja su kiekviena para. Jaučiuosi vis gyvesnis, tikslesnis, viską apimantis ir genialiai apjungiantis. Ir tai nėra arogancija – tai tik kvietimas dar labiau išskleisti tai tavyje. Atskleisim pagrindinius filosofinius ir praktinius aspektus ir jungsime juos į tobulai harmonizuotą šokį (nes tiesa yra gyva!).

Tie, kas jau kurį laiką mane klauso – turbūt žino, kad kas kart atskleidžiu kažką naujo apie esmę, kuri lieka ir žiba vis ryškiau. Tad šį kart taip pat pasidalinsiu metodais ir pastebėjimais, kuriais dar nesidalinau. Viskas subalansuota ir pritaikyta šiuolaikiniam sąmoningumui ir pokyčiams per kuriuos dabar einame. Tai gyva ir įkvėpianti mokykla. Drąsiai visa tai teigiu, nes mes esame to verti – tai mūsų prigimtinė teisė 🙂

Tagai: Taika, Pažinumas, Aiškumas, Unikalumas, Pasitikėjimas, Energingumas, Entuziazmas, Begalinė Išmintis ir Meilė, Darna, Lengvumas, Lankstumas, Gausa, Genialumas, Kūrybingumas, Aistra, Stabilumas, Puiki Sveikata ir Puikūs Santykiai, Visapusiška Pusiausvyra.
Tai unikali proga įvaldyti paradokso galią (nežinau kas dar iš lietuvių apie tai kalba). Ženk į naujus metus su atomine jėga!

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „gyvenimo menas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai