Sugrįžimas Į Pradinę Būseną (radikaliai budinanti išmintis)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu, jei skaitai šį tekstą – tai išties geras ženklas 😊

Nes tai yra kvietimas į radikaliai budinanti webinarą, kuriame labai aiškiai pasimatys skirtumas tarp visų nesusipratimų tiek dvasinėje tiek žemiškoje kelionėje.

Mes kaip visa žmonija taip įpratome vis kažkur veržtis ir vaikytis išgalvotų idealų, net ir toje pačioje vadinamo dvasingumo sferoje.

Taip vyksta dėl neintegruotų jausmų, nepripažintų klaidinančių įsitikinimų bei meilės sau stokos.

Taip mes pamiršome, jog gyvenimas ir dvasia mus išties veda į pradžią, į pradinę būseną, kurioje esame artimiausiame ryšyje su viską jungiančiu šaltiniu.

Tik tai iš šios pradinės būsenos mūsų gyvenimai pradeda skleistis tikroje ir sveikoje gerovėje.

Nusėdus į pradinuko protą per tave ima vis pilniau pasireikšti beribis kūrėjo genialumas.

Vis labiau suartėjant su visos gyvybės ištakomis tavo kūnas, protas ir dvasia sugrįžta į savo originalų dizainą, kuris yra pats efektyviausias bei teikiantis daugiausiai laimės.

Ilsėjimasis pradžioje tai tarytum liftas į vis aukštesnes sąmonės plotmes.

Tad šiame webinare:

Bus sugriauti įvairūs mitai apie dvasingumą ir bendrai apie žmogaus vystymosi progresą.

Bus kaip niekad aiškiai atskleistas vadinamo „proto apgaviko“ veikimas, kuris viską apsuka atvirkščiai nuo originalios tiesos.

Bus atskleistos tikro savęs meistriškumo paslaptys, kurios dažnai remiasi gilaus paprastumo bei paradokso galia.

Turėsi progą sulėtėti nuo savo kasdienių inercijų, galbūt net pilnai sustoti, nes bus galinga vedama meditacija. Tuomet aiškiai matysi kokios jėgos tave judina ir kokios gilesnės jėgos slypi tavo širdyje.

Taip pat turėsi progą harmoningai integruoti savo jausmus ir susikurti daug laisvos erdvės viskam, kas šiuo metu tau yra geriausia.

Pamatysi kaip išties gera pilnai gyventi esamuoju momentu, nes „pradinė būsena“ tai tik kitokia nuoroda į gyvenimą akimirkoje, kurioje slypi Dieviška didybė bei malonė.

Webinaras vyks tiesioginės transliacijos formatu uždaroje fb grupėje.

Webinaro metu galėsi rašyti sau rūpimus klausimus arba pasidalinimus į kuriuos atsakysiu.

Tiesioginės transliacijos laikas – rugsėjo 19d. 19val.

Webinaro trukmė iki 2val. Transliacijos įrašas visad bus prieinamas grupėje.

Jaučiu, jog tai bus pats ypatingiausias ir galingiausias webinaras iš visų 😊

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 30Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „pradžia“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija