Sūkurio Akis (Susitikimas Gyvai + Internetu)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveiki bičiuliai! Kviečiu susitikti Vilniuje bei internetu ir kartu pabūti „sūkurio akyje”, kurioje tvyro aiškumas, ramybė, palaima.

Turbūt jau pastebit , kad kartu su nauju dešimtmečiu įsivyrauja ir nauja energija – pokyčiai įgauna naujus pagreičius, vienu metu iškyla įvairūs kraštutinumai, kurie ieško savo vietos šiame naujame pasaulyje. Vis labiau ir labiau susiduriame su ne-apibrėžtumu, kuris mus skatina keisti savo pasaulėžiūrą ir gyvenimo būdą. Daug kur pasaulyje šis procesas gali būti nemenkas iššūkis priklausomai nuo žmonių sąmoningumo ir širdies atvirumo. Todėl kylant šiam pokyčių sūkuriui – mums tampa itin aktualu atrasti tą „sūkurio akį” – savo tikrumo ašį, kurioje visus pokyčius galime patirti taikiai ir tuo pačiu būti pavyzdžiu kitiems. Viskas yra susiję ir labiau mylėdami save mes savaime padedame ir visam likusiam pasauliui.

Tad „sūkurio akis” gali būti pagrindinė mūsų susitikimo tema, kuri bus apžvelgta įvairiais kampais – nuo mistinio ir universalaus požiūrio iki specifikų mūsų individualiuose gyvenimuose.

Taip pat:

  • Esu pasiryžęs daug dėmesio skirti bendravimui, atsakymams į prisijungusiųjų aktualijas. Kiekvienas prisijungęs ar atvykęs yra neaprėpiama dovana mums visiems.
  • Greičiausiai pravesiu vedamą meditaciją, kad kartu sukurtume harmoningą sūkurį ir pajaustume savo tikrąja galios vietą.

Galimos temos:

  • Naujojo dešimtmečio energija ir kaip su ja susiderinti.
  • Aukštoji savivoka, jos teikiama nauda ir būdai efektyviam jos kultivavimui.
  • Savojo pašaukimo gryninimas ir įgalinimas jį realizuoti.
  • Kosmologija ir metafizika (pagrindiniai dėsniai pagal kuriuos veikia įvairiaspalvis gyvenimas).

P.s. Jei kuri nors tema labai domina – būtinai primink renginio metu arba prieš.

P.p.s. Jei ketini vienaip ar kitaip prisijungti – jauskis laisvai pasikviesti ir draugų bei dalintis su kitais.

Vieta ir laikas – Sausio 26d. 17:00-19:00. „Baltic Shamans” antrajam aukšte (Užupio g. 2 Vilnius, Lithuania).

Trumpai apie save:

Nuo pat mano gimimo aplinkybės klostėsi taip, kad būčiau labiau intravertiškas ir kiek prisimenu save – man visuomet rūpėjo gilūs egzistenciniai klausimai. Visada savyje jaučiau kažką ypatingo ir beribio, ko negalėjau paaiškinti ir kurį laiką negaudavau paaiškinimų ar patvirtinimų iš kitų. Taip pat nuo vaikystės turėjau nemažai mistinių (nefizinių) patyrimų, kurie paliko dar daugiau klausimų, baimės ir tuo pačiu smalsumo. Tad šie vidiniai jausmai mane vedė per daugybę iššūkių (fizinių ligų, nepritapimo soc. aplinkoje, psichologinių iššūkių) kol galiausiai pradėjau atrasti vis daugiau šaltinių, mokymų ir praktikų, kurios mane užvedė ant giluminio savęs pažinimo bei įgalinimo kelio. Po kiek laiko – radęs atsakymus į sau rūpimus klausimus ir dar daugiau, pradėjau jausti natūralią trauką viską išgryninti ir dalintis su kitais – taip gimė „Budimo Kanalas“. Padėdamas kitiems pradėjau dar sparčiau tobulėti ir tai tęsiasi toliau. Mano vizija/pašaukimas: prisidėti prie Lietuvos bei viso pasaulio budimo/nušvitimo; visą „dvasingumą“ perkelti į naują ir labiau universalų lygį.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „sūkurio akis“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai