Sūkurio Akis (Susitikimas Gyvai + Internetu)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveiki bičiuliai! Kviečiu susitikti Vilniuje bei internetu ir kartu pabūti „sūkurio akyje“, kurioje tvyro aiškumas, ramybė, palaima.

Turbūt jau pastebit , kad kartu su nauju dešimtmečiu įsivyrauja ir nauja energija – pokyčiai įgauna naujus pagreičius, vienu metu iškyla įvairūs kraštutinumai, kurie ieško savo vietos šiame naujame pasaulyje. Vis labiau ir labiau susiduriame su ne-apibrėžtumu, kuris mus skatina keisti savo pasaulėžiūrą ir gyvenimo būdą. Daug kur pasaulyje šis procesas gali būti nemenkas iššūkis priklausomai nuo žmonių sąmoningumo ir širdies atvirumo. Todėl kylant šiam pokyčių sūkuriui – mums tampa itin aktualu atrasti tą „sūkurio akį“ – savo tikrumo ašį, kurioje visus pokyčius galime patirti taikiai ir tuo pačiu būti pavyzdžiu kitiems. Viskas yra susiję ir labiau mylėdami save mes savaime padedame ir visam likusiam pasauliui.

Tad „sūkurio akis“ gali būti pagrindinė mūsų susitikimo tema, kuri bus apžvelgta įvairiais kampais – nuo mistinio ir universalaus požiūrio iki specifikų mūsų individualiuose gyvenimuose.

Taip pat:

  • Esu pasiryžęs daug dėmesio skirti bendravimui, atsakymams į prisijungusiųjų aktualijas. Kiekvienas prisijungęs ar atvykęs yra neaprėpiama dovana mums visiems.
  • Greičiausiai pravesiu vedamą meditaciją, kad kartu sukurtume harmoningą sūkurį ir pajaustume savo tikrąja galios vietą.

Galimos temos:

  • Naujojo dešimtmečio energija ir kaip su ja susiderinti.
  • Aukštoji savivoka, jos teikiama nauda ir būdai efektyviam jos kultivavimui.
  • Savojo pašaukimo gryninimas ir įgalinimas jį realizuoti.
  • Kosmologija ir metafizika (pagrindiniai dėsniai pagal kuriuos veikia įvairiaspalvis gyvenimas).

P.s. Jei kuri nors tema labai domina – būtinai primink renginio metu arba prieš.

P.p.s. Jei ketini vienaip ar kitaip prisijungti – jauskis laisvai pasikviesti ir draugų bei dalintis su kitais.

Vieta ir laikas – Sausio 26d. 17:00-19:00. „Baltic Shamans“ antrajam aukšte (Užupio g. 2 Vilnius, Lithuania).

Trumpai apie save:

Nuo pat mano gimimo aplinkybės klostėsi taip, kad būčiau labiau intravertiškas ir kiek prisimenu save – man visuomet rūpėjo gilūs egzistenciniai klausimai. Visada savyje jaučiau kažką ypatingo ir beribio, ko negalėjau paaiškinti ir kurį laiką negaudavau paaiškinimų ar patvirtinimų iš kitų. Taip pat nuo vaikystės turėjau nemažai mistinių (nefizinių) patyrimų, kurie paliko dar daugiau klausimų, baimės ir tuo pačiu smalsumo. Tad šie vidiniai jausmai mane vedė per daugybę iššūkių (fizinių ligų, nepritapimo soc. aplinkoje, psichologinių iššūkių) kol galiausiai pradėjau atrasti vis daugiau šaltinių, mokymų ir praktikų, kurios mane užvedė ant giluminio savęs pažinimo bei įgalinimo kelio. Po kiek laiko – radęs atsakymus į sau rūpimus klausimus ir dar daugiau, pradėjau jausti natūralią trauką viską išgryninti ir dalintis su kitais – taip gimė „Budimo Kanalas“. Padėdamas kitiems pradėjau dar sparčiau tobulėti ir tai tęsiasi toliau. Mano vizija/pašaukimas: prisidėti prie Lietuvos bei viso pasaulio budimo/nušvitimo; visą „dvasingumą“ perkelti į naują ir labiau universalų lygį.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „sūkurio akis“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija