Susitikimas Meilėje ir Išmintyje

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu, sveikinu, sveikinu ir labai džiaugiuosi, jog atvėrei šį tekstą. 😊

Jaučiuosi taip, lyg rašyčiau iš „dangaus“, iš erdvės, kurioje visos vertybės kaip meilė, laisvė, pasitikėjimas, taika yra absoliučios.

Išties ši dangaus karalystė slypi tavyje ir aš esu veidrodis, kuris atspindi vartus, kurie atsiveria tavo širdyje. Šis atspindys – tai vis dar gan reta dovana, tačiau tu jau esi čia ir tai yra tiesiog paprastas kvietimas susitikti besąlyginėje meilėje ir aukštesniojo „aš“ išmintyje.

Dabar gyvename nuostabių virsmų amžiuje ir jeigu tu dabar skaitai šį tekstą – reiškia jau pasirinkai žengti į naują žemę bei į naują gyvenimą, kurio pagrindas yra besąlyginė meilė, sąmoningas augimas, autentiška išraiška bei nuoširdi tarnystė visiems.

Tad šis susitikimas yra tam, kad dar geriau įsisąmonintum savo pasirinkimą, kurį jau atlikai iš savo sielos gelmių. Tu jau skrendi, kelio atgal nebėra, greitai bus labai akivaizdu, jog niekas nebus taip, kaip buvo seniau.

Tačiau tu niekados ne esi vienas(-a), visados yra draugija, kuri padeda tau harmoningai judėti šiuo sąmonės evoliucijos keliu kaip ir tu kitiems. Visi dėl visų, tačiau tame taip pat tampa aktualu vis geriau susipažinti su gilesne išmintimi bei intencija, kuri leidžia žinoti koks santykis su kuo išties yra geriausias visiems.

Tad susitikime dėl skaidriausio aiškumo ir nuoširdžiausio vieni kitų įgalinimo. Nesąmoningos ir pasąmoningos evoliucijos era baigiasi ir tai yra kvietimas žengti į visišką sąmoningumą, o kartu su tuo į kelią su mažiausiu pasipriešinimu.

Susitikimo metu viskas vyks organiškai. Kadangi esu laisvas nuo šešėlinio ego darbotvarkių – tyrai atspindžiu būtent tai, kas yra aktualiausia visiems tame momente.

Kadangi mūsų sąmonė plečiasi – visados ateina nauji atnaujinimai iš „dangaus“ platybių. Tačiau taip pat noriu pabrėžti labai paprasčiausią viso to prasmę – tai yra tam, kad mes jaustumės be galo gerai. 😊

Įsivaizduok gyvenimą, kuriame nepriklausomai nuo to, kas pasireiškia – tu matai genialų kūrinijos dizainą, kuris tau visados padeda jaustis vis geriau ir geriau. Jokio teisimo, jokio nerimo, jokio trūkumo, net jei ir tai dar pasireiškia tai iš karto yra atpažįstama besąlyginės meilės glėbyje, kuriame viskas be pastangų integruojasi.

Tai yra dangaus karalystė žemėje, tai yra tikra, tai yra tikrovė, kurioje gyvenu ir veikiu kaip vartų laikytojas visiems kurių širdys atveda pas mane.

Tad jei jauti šį pakvietimą – susitikime ateinantį 7dienį ir 1dienį (birželio 12 ir 13d.) nuo 19:30. Susitikimai vyks uždaroje grupėje, kurioje jungsimės į pokalbių kambarius, susitikimai taip pat bus transliuojami (uždaroje grupėje), kad liktų įrašai, kurie visados liks prieinami grupei. Vieno susitikimo trukmė iki 1val. Ir 30min.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 30Eur. ar daugiau (pajausk savo širdidimi).

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „susitikimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai