Susitikimas Šviesoje (Gyvai + Online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu su pavasariu ir kviečiu susitikti šviesoje 🙂

Jaučiu įkvėpimą vėl atvykti į Kauną ir su visais norinčiais tiek gyvai tiek online susitikti ir sukurti dar vieną autentišką šviesos transliaciją. Šviesa kurią miniu – tai išmintis, kuri spontaniškai pasireiškia mylinčios nuovokos erdvėje. Liaudiškai tariant – tai tiesiog pabendrausime aktualiausiomis bei esminėmis temomis ir dar labai kokybiškai pamedituosime.
 
Mano pašaukimas ir didžiausias džiaugsmas yra matyti žmones, kurie pabunda savo tikrojoje natūroje. Tame atsiskleidžia autentiškas gyvenimo grožis ir begalinė palaima. Todėl mano energija natūraliai yra su tuo sulygiuota ir dalinsiuosi įvairiais keliais bei įkvėpimu į pilnesnį atsivėrimą savo tikrajai natūrai, kuri yra tos beribės šviesos/išmintis šaltinis.

Darau tai jau kurį laiką ir tai vyksta vis laisviau, smagiau ir efektyviau. Tad pagal pajautimą pasidalinsiu suvokimais ir metodikomis, kurias pritaikius galime labai greitai išsikelti savo sąmonės būseną ir pradėt gyventi labiau įkvepiantį gyvenimą. Tačiau pats įkvėpimas/troškimas yra esminis sėkmę lemiantis faktorius ir todėl jaučiu tokių susitikimų vertę – vertę sugeneruoti įgalinantį impulsą ir prisiminti kokios išties yra mūsų galimybės bei kodėl mes čia esame.

Tad kviečiu visus ką tai domina, tai puikiai tinka visiems, kurie nori sparčiau dvasiškai bręsti ir atrasti tikrą pilnatvę savo pašaukimo kelyje. Dabar mūsų pasaulyje yra didžių pokyčių ir transformacijų metas, todėl dabar kaip niekad aktualu yra susilygiuoti su savo tikruoju šaltiniu bei pašaukimu. Tai judėjimas į sąmoningą bendrą kūrybą vardan visuotinės harmonijos atskleidimo.

Beje, vedamų meditacijų metu visada jaučiu smelkiančią vienybę su visa kūrinija ir žinau, jog šios meditacijos turi labai daug budinančio ir transformatyvaus potencialo. Jau dabar jaučiu tą ateinančią ir gaudžiančią energiją.

Tad kovo 15d. 17val. susitinkame “Šviesos namai” mažojoje salėje Gedimino g. 26 b, Kaunas LT 44319 arba prisijungiant į online transliaciją. Energetiniai mainai 12 eurų.

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 12 Eur.

Galima atsiskaityti pavedimu arba grynaisiais atvykus gyvai.

Info pavedimui:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „šviesa“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija