Susitikims Dėl Visko Kas Geriausia (gyvai+online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Visų pirmą sveikinu visus su 2022 tigro metais ir linkiu visko, kas geriausia.

Tad tuo pačiu kviečiu į susitikimą su paprasčiausia ir tuo pačiu giliausia intencija – dėl visko, kas geriausia 🙂

Susitikimas bus visiškai intuityvus ir lydimas besąlyginės meilės teikiamo saugumo atsiverti, priimti tai, kas natūraliai iškyla ir tuomet žengti link naujų šviežių atradimų.

Tokiais susitikimais bei asmeninėmis sesijomis užsiimu jau eilę metų ir tame mano intuityvūs pojūčiai bei išmintis vis gilėja. Todėl net iš mažo pasidalinimo, klausimo ar net tyro buvimo galėsiu ištraukti informacijos/vedimo, kuris visiems pasitarnaus gilesniam savęs pažinimui bei įgalinimui.

Taip pat per mane ateina vedamos meditacijos, kurios padeda daug greičiau susipažinti su gilesnėmis meditacijos būsenomis. Meditacija/savityra tai mano pagrindinė dvasinė praktika, kuria reguliariai užsiimu jau apie 10 metų, todėl vedant meditacijas, aš tiesiog dalinuosi savo išgryninta patirtimi.

Tad jei jauti impulsą pažinti bei įgalinti iš esmės, kuri yra nepajudinama – labai rekomenduoju atvykti.
Jei jau esi šiame sąmoningo augimo kelyje ir susiduri su tam tikrais iššūkiais bei nori palaistyti derlių, kurį jau susikūrei – šis susitikimas taip pat tau.
Jei tiesiog nori išsivaduoti iš tam tikrų kančios formų ar apskritai iš kančios – būtinai ateik.
Net jei jauti, kad esi pilnatvėje ir tau nieko daugiau nereikia – būtų tikra dovana visai grupei, jei atvyktum ir tiesiog pasidalintum savo spinduliavimu.

Susitikimas vyks sausio 16d. “Baltic Shamans” Užupio g. 2 01025 Vilnius parduotuvėlės antrame aukšte. Susitikimas startuos nuo 15:30 tai būtų gerai, jei atvyktum bent 5min. anksčiau. Susitikimo trukmė nuo 1,5val. iki 2val. Jei negali atvykti gyvai – yra galimybė prisijungti prie uždaros fb grupės, kurioje galėsi dalyvauti online transliacijoje.

Jei ketini dalyvauti – būtinai registruokis ir iš anksto pranešk ar ketini atvykti gyvai ar dalyvauti tik internetu paulius@budimokanalas.lt arba facebook.com/pdauksas (netempk iki paskutinės valandos, tai padės geriau susiorganizuoti visiems) Taip pat jei kils kokių papildomų klausimų dėl atvykimo ir dalyvavimo – jauskis laisvai juos užduoti.

Begalinis ačiū už tavo esatį ir dėmesį, nepamiršk – tavo vertė visados yra absoliuti 🙂

Tad drąsiai atverkime rojų žemėje kartu 🙂

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Susitikimo kaina – nuoširdi parama nuo 10eur iki kiek jaučia džiaugsmą duoti tavo širdis.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „susitikimas“

Jei atvyksi gyvai – gali atsidėkoti ir grynais, tačiau vis tiek registruokis ar iš anksto pranešk.

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija