Tai natūralu, kol sąžiningai priimi Tiesą.

Laisvės, gerovės ir aiškumo siekis yra paradoksaliai ironiškas ir sukuriantis visus iššūkius per kuriuos mokomės priimti ir įvertinti tiesą, kuri ir yra gyva laisvė, gerovė ir aiškumas.
Ir žinai ką, viskas yra gerai su šiuo paradoksaliu siekiu, tai natūralu, kol sąžiningai priimi tiesą.
Ahhh… Atstovėk šią išmintį, aš su tavimi.
Ir trumpas paaiškinimas:
Kad tiesa būtų atpažįstama ir patiriama – turi būti tam tikras procesas.
Turi lyg siekti ir rasti, atrasti vis naujai ir naujai įtraukiant vis naujus kontekstus.
Ir tai yra natūralu bei nekelia kančios kol pripažįsti, jog tu ir esi gyva tiesa (laisvė, gerovė, aiškumas), kuri visados yra įgyvendinama šioje akimirkoje.
Kančia atsiranda tada, kada įsivyrauja abejingumas tiesai – tuomet yra jaučiamas trūkumas, baimė, pyktis, neapykanta, apatija ir panašios emocijos, kurias yra bandoma kompensuoti siekiant tų pačių vertybių, kaip laisvė, gerovė bei aiškumas, tačiau ironiškai žalingais būdais.
Žmonijoje šis abejingumo šablonas buvo pagavęs stiprią inerciją ir todėl yra natūralu, jog šis pasipriešinimo bei skausmo šablonas tam tikrais momentais gali iškilti ir per tave.
Tačiau žinant tiesą ir ištikimai ją atstovint – tu gali neutralizuoti šią inerciją bei transformuoti šį abejingumo šabloną.
Tad visi iki vieno iššūkiai tarnauja gilesniam tiesos įvertinimui bei įsišaknijimui jame.
O dabar kviečiu žaisti su šiuo paradoksu bei ilsėtis jame; tu esi savęs siekianti ir vis naujai save atrandanti tiesa.
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

PaŽinimas – IšPažinimas

Sveiki, šią temą skiriu tam, kad geriau suvokti pažinimą. Jau buvo minėta, kad didžiausias stebuklas yra transformacija iš labiausiai ribotos pažinimo perspektyvos į neribotą, taip nutiesiant ištisą pažinumo jungtį: nuo smulkiausių detalių iki didžiausių abstraktų. Na ir dabar, dauguma iš mūsų save randa

Skaityti

Prasmė, Kuri Slypi Beprasmybėje.

Niekas neturi prasmės. Tačiau tame slypi prasmė tyram buvimui atrasti save, O savasties atradime slypi prasmė beribei prasmės kūrybai, Kuri yra iliuzinis patyrimas. Pagrinde yra tik beprasmis ir todėl tuo pačiu beribis potencialas iliuzinei kūrybai/patirčiai, Tačiau šioje iliuzinėje kūryboje/patirtyje, tik

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Vaizduotė Tiesiogiai, Su Praktikom

Tai va, dabar.. Praktikos! Arba kaip jau minėjau – Leidimai: leidimai sau pažinti daugiau savęs ir būti labiau savimi. Be to, šie visi leidimai egzistuoja dėl to, jog mes, kaip ir visa išreikštoji visata, – esame be galo įvairūs. Galit atkreipt

Skaityti