Tai natūralu, kol sąžiningai priimi Tiesą.

Laisvės, gerovės ir aiškumo siekis yra paradoksaliai ironiškas ir sukuriantis visus iššūkius per kuriuos mokomės priimti ir įvertinti tiesą, kuri ir yra gyva laisvė, gerovė ir aiškumas.
Ir žinai ką, viskas yra gerai su šiuo paradoksaliu siekiu, tai natūralu, kol sąžiningai priimi tiesą.
Ahhh… Atstovėk šią išmintį, aš su tavimi.
Ir trumpas paaiškinimas:
Kad tiesa būtų atpažįstama ir patiriama – turi būti tam tikras procesas.
Turi lyg siekti ir rasti, atrasti vis naujai ir naujai įtraukiant vis naujus kontekstus.
Ir tai yra natūralu bei nekelia kančios kol pripažįsti, jog tu ir esi gyva tiesa (laisvė, gerovė, aiškumas), kuri visados yra įgyvendinama šioje akimirkoje.
Kančia atsiranda tada, kada įsivyrauja abejingumas tiesai – tuomet yra jaučiamas trūkumas, baimė, pyktis, neapykanta, apatija ir panašios emocijos, kurias yra bandoma kompensuoti siekiant tų pačių vertybių, kaip laisvė, gerovė bei aiškumas, tačiau ironiškai žalingais būdais.
Žmonijoje šis abejingumo šablonas buvo pagavęs stiprią inerciją ir todėl yra natūralu, jog šis pasipriešinimo bei skausmo šablonas tam tikrais momentais gali iškilti ir per tave.
Tačiau žinant tiesą ir ištikimai ją atstovint – tu gali neutralizuoti šią inerciją bei transformuoti šį abejingumo šabloną.
Tad visi iki vieno iššūkiai tarnauja gilesniam tiesos įvertinimui bei įsišaknijimui jame.
O dabar kviečiu žaisti su šiuo paradoksu bei ilsėtis jame; tu esi savęs siekianti ir vis naujai save atrandanti tiesa.
Kiti Įrašai

Blogiausias ir Geriausias Kosminis Juokelis

Pasišventus tiesos pažinimui pradėjau vis labiau ir labiau atrasti tai, jog visas pasaulis ir visa išreikšta visata yra pats blogiausias ir geriausias kosminis juokelis (pokštas). Šis juokelis tai atskirumo idėja vienoje begalybėje, kuri sukuria begales komplikacijų. Šis juokelis yra blogiausias

Skaityti

Pagrindinė Kančios Paskirtis

Nors ir kančia budina įveikti tam tikrus sąlyginius iššūkius – iš esmės kančia yra žadintuvas pabusti į savo tikrąją bei laisvąją savastį ir tokiu būdu paleisti abejingumą bei pasipriešinimą, kuris ir sukuria kančią. Iššūkis čia būna tame, kad mes buvome

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Taikomasis Laimės Mokslas/Menas

Sąmonės Mankšta (Gif’ai – 5 serija)

Štai ir dar viena serija gif’ų – atnaujinančių pratimų vaizduotei, suvokiant, jog viskas sumoj ir yra vaizduotė – požiūrio taškai; todėl lavinant vaizduotę mes savaime atrakiname potencialą geriau pažinti ir praturtinti visą savo būtį. Tad vėlgi, gali sau leisti atsipalaiduoti, pasileisti sau

Skaityti