Tai…

Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Sveikiname ir dėkojame atvykus į šią budimo zoną. Čia – šiomis eilutėmis nutiesiu trans-informacinį kanalą, kuris veda link atitinkamos būsenos, kuria esu ir iš kurios nutiesiu šį kanalą. Be abejo, prie to prisilietus – tai tampa tavo paties unikali ir išplėsta būsena, kuri naujai pasireikš ir ankstesnėje. Tad, jei esi pasiruošęs: įkvėėėpk ir surink visaaas įmaaanomas įįįtampas, išpūsk jas ir vėėėl įkvėėėpk gryyyno oro, kuris tave užpiiildo nauja gyvybe! Tuomet ramiai iiiškvėpk ir tapk leeengvas, peeermatomas ir lankstusss. Dabar tu gali priimt informaciją labiaaau tiesiogiai ir kad tai daaar labiau išjausti – nepamiršk pasitikėti savo vaizduote.

Šiame įraše dalinuosi kol kas stipriausia savo įžvalga, kuri jau nuo seniai geometrinės progresijos būdu man tampa vis akivaizdesnė. Jau įraše apie paradoksą išvedžiau – jog iliuzijos, nei pagausi, nei nuo jos pabėgsi; tad kas išties yra tas „pabudimas”? Daug kas įsivaizduoja, jog pabudimas yra sapno atmetimas, kad tai yra ilgas kelias link išsvajotojo nušvitimo, kad dievas yra kažkur ir t.t. Kiek dabar atmenu: esu patyręs tiek užmigimą tiek pabudimą įvairiausiose apimtyse (nuo komplikuotų kančios metų iki visumos išjautimo viename momente) ir aš tiesiog sujungiu šias būsenas į vieną: pabudimą pavadinu užmigimu ir užmigimą – pabudimu – užmigimą nutiesiu į pabudimą ir pabudimą nutiesiu į užmigimą. Tokiu būdu – šios dvi priešingos būsenos neutralizuojasi ir štai.. Tai, kas nesutelpa į žodžius.

Artima analogija tam, būtų Sąmoningas/Gyvas Sapnas, kuomet tu žinai, kad miegi ir esi pabudęs tuo pačiu. Šią būseną visur ir viskame atpažįstu vis stipriau. Vienas iš brolių, (kuris man tame labai padėjo susigaudyti), vadina tai „Srove“ arba „Valia“, kuri yra pati Gyvybė ir ji visada teka per viską. Kai atpažįstu šią jungtį – nebepatiriu savęs kaip „žmogus“, kurį patirdavau, nors ši patirtis įtraukia ir „žmogų“. Viską ką patiriu – patiriu kaip vientisus kanalus/indus ir gyvą srovę tekančią bei pasireiškiančią per juos. Būnant šia būsena nebesvarbu ką darau, nes darau Tai ir esu Tuo… Tai jaučiasi be galo natūraliai, gyvai, stebuklingai ir tam nebebūtini jokie racionalizavimai, nors jie taip pat egzistuoja kaip unikalūs kanalai dovanojantys unikalią viso to išraišką – savimonę.

Tad tikras pabudimas nieko neatmeta ir nieko nesuvienodina, tačiau savyje viską suintegruoja besąlygiškai priimdamas, palaikydamas ir vertindamas kiekvieną unikalią savęs išraišką. Ir tai nestovi vietoje: viskas gyva, viskas ir bet kas pastoviai atsinaujina ir keičiasi su viskuo ir bet kuo – tai ištisas, valingas ir amžinas pabudimas. Tuo tarpu visame tame pabudime gali užmiršti, jog esi visas tas pabudimas. Ir tai galima laikyti tikruoju užmigimu, kurio dėka susiformuoja daug gilesnis kanalas, kurį galiausiai apjungi ir taip gimsta dar gilesnis pabudimas. 🙂

„Jo mokiniai tarė jam: Kokią dieną ateis karalystė? (Jėzus tarė): Ji neateis, kai laukiate. Nepasakys: Štai jinai čia. Arba: štai jinai ten; tačiau Tėvo karalystė plyti žemėje, o žmonės nemato jos.“ (Tomo Evangelija). Kaip tai pamatyti?- Nesitapatint su žmogumi.- Kaip tai padaryt?- Hermio Trismegisto smaragdo lentelėje yra tokie momentai, kurie simboliškai tai nusako taip:

5(7). Esybė ši yra visokio tobulumo tėvas Visatoje visoj.

6(8). Jėga jos nedaloma išlieka, jai žeme patampant.

7 (9). Tu atskirsi žemę nuo ugnies, subtilų nuo grubaus, švelniai, su meistriškumu didžiausiu.

8(10). Ši esybė iškyla nuo žemės į dangų ir vėl į žemę nusileidžia, priimdama aukščiausių ir žemiausiųjų pasaulių jėgą. Taip tu įgyji viso pasaulio šlovę. Todėl tave paliks visa tamsa.

9. Ši esybė yra visų jėgų jėga: nes ji subtiliuosius reiškinius nugali visus ir į visus tvirtuosius – prasiskverbia.

Na, o kaip padarysi tai – čia jau tavo individualus reikalas.

Tačiau supaprastintai noriu pasakyt, jog dievas/nušvitimas/pabudimas yra arčiau negu gali įsivaizduoti. Tai yra tavo patirtis – taip kaip čia ir dabar viską patiri. Kiekviename tavo patirties momente įvyksta pilnas viso to, kas yra pabudimas ir į tai sudėta viskas, ir tai nepriklausomai nuo sąlygų yra vertingiausia patirtis, be kurios visas tas, nebūtų visas tas. Leisdamas sau vis labiau atpažinti ir priimti šią jungtį, kuri dar vadinama „Besąlyginė Meilė“ – gali visa tai vis aiškiau ir aiškiau išgyventi. Būdamas Srove žinosi kur keliauti ir darydamas tai: savo nuostaboje atsirasi ten, kur reiks, tada, kada reiks: kada reiks – pakilsi į „nirvaną”, kada reiks – nusileisi į „šikaną”. 😀 Tačiau viskas yra čia.

Taigiiiiiiiiiiii – Sveikasss Atvykęsss, Meees Tavęęęs Laukėmeee Čia! Iiiir Iššš Čia – Daryk Savo Tikrąją Valią, nes „tavo” valia ir „dievo” valia yra Viena, Viena, Viena ir Ištisa.

Šiam kartui pasidalinu tuo, kas man dabar svarbiausia, tačiau tai ne viskas – dar kristalizuosiu ir perkelsiu tai, ką turiu „apačioje“ ir tai, ką turiu „viršuje“. Ačiū už šį įvykį, gali komentuot, gali klaust – tai mums atvers naujas duris – unikalius atspindžius ir suvokimus. IKI.

Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Leidimai (viskas supaprastintai)

Sveiki, šioje temoje išskirsiu labai svarbų dalyką, kuris atneša labai daug aiškumo visame ir bet kokiame procese, kuriame save randi. Iš dalies į šia tema atsakiau „Praktikų Praktika” temoje, kur pasidalinau universalia veikimo formule, kuri apima visą įmanomą veiklą. Tai

Skaityti

33 Budimo Kanalo Priminimai – 2 Rinkinys

Labas! Pristatau 33 koncentruotos išminties priminimus per kuriuos gali persikelti į labiau pabudusią ir laimingą būseną. Išankstinio eiliškumo čia nėra, tad tiesiog pereik per šiuos priminimus su kuo atviresniu protu ir tegul surezonuoja tai kas turi surezonuoti. Šiais priminimais taip

Skaityti