Taisyklės ir sąlygos

Taisyklės ir sąlygos

Sveiki atvykę į budimokanalas.lt!

Šios sąlygos apibūdina „Budimo Kanalas“ interneto svetainės, esančios www.budimokanalas.lt, naudojimo taisykles ir taisykles.

Priimdami šią svetainę manome, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Nenaudokite toliau budimokanalas.lt, jei nesutinkate laikytis visų šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Šioms sąlygoms, privatumo pareiškimui ir pranešimui apie atsakomybės apribojimą bei visoms sutartims taikoma ši terminologija: „Klientas“, „Jūs“ ir „Jūsų“ reiškia jus, asmenį, prisijungusį šioje svetainėje ir atitinkantį Bendrovės sąlygas. „Bendrovė“, „Mes patys“, „Mes“, „Mūsų“ ir „Mes“ reiškia mūsų įmonę. „Šalis“, „Šalys“ arba „Mes“ nurodo klientą ir mus pačius. Visos sąlygos yra susijusios su pasiūlymu, priėmimu ir apmokėjimu, reikalingu mūsų pagalbos klientui procesui atlikti tinkamiausiu būdu, aiškiai tenkinant kliento poreikius, susijusius su bendrovės nurodytų paslaugų teikimu, laikantis ir jai taikoma galiojanti Nyderlandų teisė. Bet koks minėtos terminijos ar kitų žodžių vartojimas vienaskaita, daugiskaita, didžiąja raide ir (arba) jis (-ai) yra suprantamas (-i) kaip vienas kitas (-ė) ir todėl reiškia tą patį.

Slapukai

Mes naudojame slapukus. Prieiga prie budimokanalas.lt sutikote naudoti slapukus, sutikdami su „Budimo Kanalas“ privatumo politika.

Daugelyje interaktyvių svetainių naudojami slapukai, kad leistume gauti kiekvieno vartotojo apsilankymo informaciją. Slapukai naudojami mūsų svetainėje tam, kad būtų įgalintos tam tikrų sričių funkcijos, kad žmonėms, besilankantiems mūsų svetainėje, būtų lengviau. Kai kurie mūsų filialai / reklamos partneriai taip pat gali naudoti slapukus.

Licencija

Jei nenurodyta kitaip, visos „Budimokanalas.lt“ medžiagos intelektinės nuosavybės teisės priklauso „Budimo Kanalui“ ir (arba) jo licencijos išdavėjams. Visos intelektinės nuosavybės teisės saugomos. Galite tai pasiekti iš budimokanalas.lt savo asmeniniam naudojimui, laikydamiesi šiose sąlygose nustatytų apribojimų.

Tu neturėtum:

Perkartokite medžiagą iš budimokanalas.lt
Parduokite, išsinuomokite ar sublicencijuokite medžiagą iš budimokanalas.lt
Dauginti, kopijuoti ar kopijuoti medžiagą iš budimokanalas.lt
Paskirstykite turinį iš budimokanalas.lt

Šis Susitarimas įsigalioja jo sudarymo dieną. Mūsų taisyklės ir sąlygos buvo sukurtos naudojant Sąlygų ir Privatumo politikos generatorių.

Šios svetainės dalys suteikia galimybę vartotojams paskelbti ir keistis nuomonėmis bei informacija tam tikrose svetainės vietose. „Budimo Kanalas“ nefiltruoja, netaiso, neskelbia ir neperžiūri komentarų, kol jie nėra svetainėje. Komentarai neatspindi Budimo Kanalas, jo atstovų ir (arba) dukterinių bendrovių nuomonės ir nuomonės. Komentarai atspindi nuomonę ir nuomonę apie asmenį, paskelbusį savo nuomonę ir nuomonę. Tiek, kiek leidžia galiojantys įstatymai, „Budimo kanalas“ neatsako už komentarus ar už jokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, padarytas ir (arba) patirtas dėl bet kokio komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) išvaizdos. šioje svetainėje.

„Budimo Kanalas“ pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir pašalinti visus komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais ar pažeidžiančiais šias taisykles ir sąlygas.

Jūs garantuojate ir atstovaujate, kad:

Jūs turite teisę paskelbti komentarus mūsų svetainėje ir turite visas tam reikalingas licencijas bei sutikimus;
Komentarai nepažeidžia jokių intelektinės nuosavybės teisių, įskaitant, be apribojimų, autorių teises, patentus ar trečiųjų šalių prekių ženklus;
Komentaruose nėra šmeižikiškos, šmeižikiškos, įžeidžiančios, nepadorios ar kitaip neteisėtos medžiagos, kuri yra privatumo pažeidimas
Komentarai nebus naudojami norint paraginti ar reklamuoti verslą ar papročius, pristatyti komercinę ar neteisėtą veiklą.

Jūs suteikiate „Budimo Kanalui“ neišimtinę licenciją naudoti, dauginti, redaguoti ir įgalioti kitus naudoti, atgaminti ir redaguoti bet kokius jūsų komentarus bet kokiomis formomis, formatais ar laikmenomis.

Hipersaitas į mūsų turinį

Šios organizacijos gali susieti su mūsų svetaine be išankstinio rašytinio sutikimo:

Vyriausybės agentūros;
Paieškos sistemos;
Naujienų organizacijos;
Internetiniai katalogų platintojai gali susieti su mūsų svetaine tokiu pačiu būdu, kaip ir hipersaitas į kitų į sąrašą įtrauktų įmonių svetaines; ir
Sistemos akredituotos įmonės, išskyrus ne pelno organizacijų, labdaros prekybos centrų ir labdaros lėšų rinkimo grupių kvietimą, kurios negali susieti su mūsų svetaine.

Šios organizacijos gali pateikti nuorodą į mūsų pagrindinį puslapį, leidinius ar kitą informaciją apie svetainę, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) neteisingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų bei (arba) paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir c) tinka susiejančios šalies svetainės kontekstui.

Galime apsvarstyti ir patvirtinti kitas susiejimo užklausas iš šių tipų organizacijų:

informuoja vartotojai ir (arba) verslo atstovai