Tamsiosios Pusės Integracija (Webinaras)

Webinaro transliacijos vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus.Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Mano besąlyginė meilė tau)))

Tamsėjant mūsų paroms natūraliai atėjo impulsas padaryti išsamų webinarą apie mūsų pačių tamsiąją pusę. Ši tamsioji pusė yra žinoma nuo neatmenamų laikų ir ji turi daug vardų, pvz: šėtonas, velnias, šešėlis, melo tėvas, gundytoja, egoizmas ir pan. Tad mano intencija šiam webinarui – yra suteikti maksimalų aiškumą apie tai kas tai išties yra, kaip tai veikia ir kaip tai integruoti į harmoniją, kad tai nebesimaišytų mūsų kelyje.

Tad šiame webinare:

  • Išmoksi sąmoningiau naudotis energijos mechaniką, kuri pasireiškia per neutralumą, pozityvumą ir negatyvumą.
  • Pažinsi pagrindinius tamsiosios pusės archetipus (velnias, melų tėvas, gundytoja, teisiantis kritikas ir pan.). Tai yra per daug amžių susiformavę šešėlinės ego programos ir dabar jos bus pilnai apšviestos ir demaskuotos. Kai permatai šias programas – jos natūraliai praranda savo galią.
  • Išmoksi priimti ir integruoti savęs fragmentus, kuriuos nuo savęs slėpei ar prieš kuriuos kovojai. Pasidalinsiu požiūriais ir metodais per kuriuos išties galėsi autentiškai pamilti savo tamsiausias kerteles ir tokiu būdu leisti joms įsiliet į vientisą energiją, kur tau suteiks daugiau džiaugsmo ir laisvės.
  • Pasigilinsime į tamsiąją pusę ir globaliau – žmonijos bei astralo plotmėse. Geriau suvoksi kas yra vadinami angelai ir demonai bei koks yra harmoningiausias santykis su negatyvumu, kuris pasireiškia aplink mus ir visame pasaulyje.
  • Greičiausiai pravesiu vedamą meditaciją, kad įtvirtinti naujas žinias, pajautimus bei atlikti norimą transformaciją savyje.
  • Webinaro transliacijos metu arba prieš – galėsi užduoti sau rūpimus klausimus šia tema ir tuomet gausi atsakymus, kurie tau atspindės daugiau aiškumo.

Šia tema tyrinėju ir gryninu jau gan ilgai ir dabar jaučiuosi drąsiai perduoti geras žinias visiems, kas jų ilgisi. Daugumą mūsų dabar žengia į visiškai naują pasaulio versiją ir kad į ją pilniau peržengti – turime integruoti savo tamsiąją pusę ir atsisveikinti su baime bei kančia.

Webinaras vyks spalio 18d. 19:00 – 21:00 uždaroje facebook‘o grupėje.

Viršelis sukurtas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 13 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „integracija“

Galite apmokėti dar per: 

PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansinė padėtis sunki, bet nori dalyvaut – galime susitarti. Ačiū ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija