Tamsiosios Pusės Integracija (Webinaras)

Webinaro transliacijos vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus.Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Mano besąlyginė meilė tau)))

Tamsėjant mūsų paroms natūraliai atėjo impulsas padaryti išsamų webinarą apie mūsų pačių tamsiąją pusę. Ši tamsioji pusė yra žinoma nuo neatmenamų laikų ir ji turi daug vardų, pvz: šėtonas, velnias, šešėlis, melo tėvas, gundytoja, egoizmas ir pan. Tad mano intencija šiam webinarui – yra suteikti maksimalų aiškumą apie tai kas tai išties yra, kaip tai veikia ir kaip tai integruoti į harmoniją, kad tai nebesimaišytų mūsų kelyje.

Tad šiame webinare:

  • Išmoksi sąmoningiau naudotis energijos mechaniką, kuri pasireiškia per neutralumą, pozityvumą ir negatyvumą.
  • Pažinsi pagrindinius tamsiosios pusės archetipus (velnias, melų tėvas, gundytoja, teisiantis kritikas ir pan.). Tai yra per daug amžių susiformavę šešėlinės ego programos ir dabar jos bus pilnai apšviestos ir demaskuotos. Kai permatai šias programas – jos natūraliai praranda savo galią.
  • Išmoksi priimti ir integruoti savęs fragmentus, kuriuos nuo savęs slėpei ar prieš kuriuos kovojai. Pasidalinsiu požiūriais ir metodais per kuriuos išties galėsi autentiškai pamilti savo tamsiausias kerteles ir tokiu būdu leisti joms įsiliet į vientisą energiją, kur tau suteiks daugiau džiaugsmo ir laisvės.
  • Pasigilinsime į tamsiąją pusę ir globaliau – žmonijos bei astralo plotmėse. Geriau suvoksi kas yra vadinami angelai ir demonai bei koks yra harmoningiausias santykis su negatyvumu, kuris pasireiškia aplink mus ir visame pasaulyje.
  • Greičiausiai pravesiu vedamą meditaciją, kad įtvirtinti naujas žinias, pajautimus bei atlikti norimą transformaciją savyje.
  • Webinaro transliacijos metu arba prieš – galėsi užduoti sau rūpimus klausimus šia tema ir tuomet gausi atsakymus, kurie tau atspindės daugiau aiškumo.

Šia tema tyrinėju ir gryninu jau gan ilgai ir dabar jaučiuosi drąsiai perduoti geras žinias visiems, kas jų ilgisi. Daugumą mūsų dabar žengia į visiškai naują pasaulio versiją ir kad į ją pilniau peržengti – turime integruoti savo tamsiąją pusę ir atsisveikinti su baime bei kančia.

Webinaras vyks spalio 18d. 19:00 – 21:00 uždaroje facebook‘o grupėje.

Viršelis sukurtas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 13 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „integracija“

Galite apmokėti dar per: 

PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansinė padėtis sunki, bet nori dalyvaut – galime susitarti. Ačiū ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai