Tarp Meilės Ir Išminties (Webinaras)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Labas, mano geriausi linkėjimai tau.

Pastaruoju metu vis labiau ir labiau matau, jog šių intensyvių virsmų amžiuje aš pagaunu vis geresnį balansą tarp visko ir mano gyvenimas labai sparčiai bei stebuklingai pildosi visapusiška gerove. Tad jaučiu, jog visas tas intensyvumas, kintamumas, netikėtumas, neapibrėžtumas mus ir kreipia atrasti tą savo natūralų aukso viduriuką bei toliau jį puoselėti. Tuomet būdami tame išgrynintame balanse, mes galime sklandžiai persikelti į pasaulio versijas, kurios vis labiau ir labiau atspindi mūsų tikrąjį gyvenimo džiaugsmą.

Dabar jaučiuosi pribrendęs išskirtinai pasidalinti be galo subtilia, bet tuo pačiu ir praturtinančia tema apie visuminį balansą tarp meilės ir išminties, tarp dvasios ir kūno bei viso kito. Juntu, jog tai yra išskirtinė galimybė kaip niekad aiškiai pagauti kertinę gyvenimo dėlionės dalį su kuria visa tavo gyvenimo kelionė pradės įgauti daug daugiau aiškumo bei vertės.

Išties mano dabartiniu matymu – tai visą sielos evoliucijos kelionė yra banguotas judėjimas, per kurį siela atranda vis geresnį savo autentiško balanso ir pilnatvės pojūtį santykyje su viskuo. Tad šiame webinare ir apžvelgsime šį dinamišką procesą ir galbūt sutrumpinsime ištisus metus klampesnių procesų savo evoliucijoje (juk apie tai evoliucija ir yra).  Taip – dabar yra labai palanki galimybė patirti tobulą balansą tarp dvasinio bei fizinio pasaulio ir šiame balanse gyvenimas įgauna patį geriausią skonį dėl kurio veikiausiai ir esi čia – tu nenori praleisti šios unikalios galimybės prisidėti prie rojaus žemėje kūrimo.

Šio webinaro tikslas yra padėti Įtvirtinti  nekonfliktinę/vienijančią pasaulėžiūrą/pasaulėjautą ir realizuoti savo absoliučią laisvę bei autentišką išraišką.

„Ieškantysis tenesustoja ieškojęs, kol neras, o kai ras, nebeturės ramybės, o kai nebeturės ramybės, bus labai nustebintas ir ims viešpatauti virš visko.” -Tomo Evangelija. Šią ir dar kelias citatas išsamiau paaiškinsiu webinaro metu.

Taip pat kaip visada atsakysiu į jums iškylančius klausimus bei pravesiu vedamą meditaciją, kuri padės viską dar labiau perkelti į savo kasdienį patyrimą.

Webinaras vyks birželio 11d. (ketvirtadienį) 20val. (trukmė apie 2val.) uždaroje grupėje, kurioje webinaro įrašas visad liks prieinamas. Simbolinė kaina – 11eur (arba kiek nori/leidžia širdis).

Iki malonaus)))

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 11 eur.(arba kiek nori/leidžia širdis)

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „pilnatvė“

Galite apmokėti dar per: 
PayPal.me/Paulius7

Revolut – +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai