Tarp Meilės Ir Išminties (Webinaras)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Labas, mano geriausi linkėjimai tau.

Pastaruoju metu vis labiau ir labiau matau, jog šių intensyvių virsmų amžiuje aš pagaunu vis geresnį balansą tarp visko ir mano gyvenimas labai sparčiai bei stebuklingai pildosi visapusiška gerove. Tad jaučiu, jog visas tas intensyvumas, kintamumas, netikėtumas, neapibrėžtumas mus ir kreipia atrasti tą savo natūralų aukso viduriuką bei toliau jį puoselėti. Tuomet būdami tame išgrynintame balanse, mes galime sklandžiai persikelti į pasaulio versijas, kurios vis labiau ir labiau atspindi mūsų tikrąjį gyvenimo džiaugsmą.

Dabar jaučiuosi pribrendęs išskirtinai pasidalinti be galo subtilia, bet tuo pačiu ir praturtinančia tema apie visuminį balansą tarp meilės ir išminties, tarp dvasios ir kūno bei viso kito. Juntu, jog tai yra išskirtinė galimybė kaip niekad aiškiai pagauti kertinę gyvenimo dėlionės dalį su kuria visa tavo gyvenimo kelionė pradės įgauti daug daugiau aiškumo bei vertės.

Išties mano dabartiniu matymu – tai visą sielos evoliucijos kelionė yra banguotas judėjimas, per kurį siela atranda vis geresnį savo autentiško balanso ir pilnatvės pojūtį santykyje su viskuo. Tad šiame webinare ir apžvelgsime šį dinamišką procesą ir galbūt sutrumpinsime ištisus metus klampesnių procesų savo evoliucijoje (juk apie tai evoliucija ir yra).  Taip – dabar yra labai palanki galimybė patirti tobulą balansą tarp dvasinio bei fizinio pasaulio ir šiame balanse gyvenimas įgauna patį geriausią skonį dėl kurio veikiausiai ir esi čia – tu nenori praleisti šios unikalios galimybės prisidėti prie rojaus žemėje kūrimo.

Šio webinaro tikslas yra padėti Įtvirtinti  nekonfliktinę/vienijančią pasaulėžiūrą/pasaulėjautą ir realizuoti savo absoliučią laisvę bei autentišką išraišką.

„Ieškantysis tenesustoja ieškojęs, kol neras, o kai ras, nebeturės ramybės, o kai nebeturės ramybės, bus labai nustebintas ir ims viešpatauti virš visko.“ -Tomo Evangelija. Šią ir dar kelias citatas išsamiau paaiškinsiu webinaro metu.

Taip pat kaip visada atsakysiu į jums iškylančius klausimus bei pravesiu vedamą meditaciją, kuri padės viską dar labiau perkelti į savo kasdienį patyrimą.

Webinaras vyks birželio 11d. (ketvirtadienį) 20val. (trukmė apie 2val.) uždaroje grupėje, kurioje webinaro įrašas visad liks prieinamas. Simbolinė kaina – 11eur (arba kiek nori/leidžia širdis).

Iki malonaus)))

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 11 eur.(arba kiek nori/leidžia širdis)

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „pilnatvė“

Galite apmokėti dar per: 
PayPal.me/Paulius7

Revolut – +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija