Tavo Unikalumo Galia/Dovana

Webinaro transliacijos vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus.Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu sulaukus gražios žiemos ir artėjant šventėms bei 2020 metų finalui – kviečiu gruodžio 13d. 19val. sudalyvauti 2val. trukmės webinare „tavo unikalumo galia/dovana”.

Praėjo jau kažkur mėnuo nuo mano paskutinio webinaro ir dabar vėl jaučiuosi prikaupęs naujos išminties, meilės bei įkvėpimo pasidalinti su tavimi. Tad padėsiu tau atskleisti galias ir dovanas, kurios slypi tavyje.

Šiame webinare:

  • Pasidalinsiu apie harmoningą individualaus unikalumo ryšį su kolektyvine sąmone. Kaip mes galime labiau įgalinti savo unikalumą ir per jį vystyti harmoningą ryšį su visu pasauliu. Į tai gali įeiti daug skirtingų temų kaip: herojaus kelionė, susidūrimas su savimi, vienišumas ir vienybė, archetipai/simboliai, pasitikėjimas savimi ir visata, intuicijos lavinimas, tavo unikalios vaizduotės bei kūrybingumo įgalinimas, pašaukimo galia, motyvacijos bei pokyčio mechanika, vidinė alchemija, sielų sutarimai, ryšio su žeme bei kosmosu puoselėjimas ir t.t.
  • Kartu tyrinėsime savo beribiškumą per dialogą gyvoje transliacijoje. Atsakysiu į klausimus bei pagal pageidavimą ir intenciją galėsiu kiekvienam ištraukti orakulų kortų, kurios mums galės suteikti daugiau užuominų apie tai, kas esamu metu yra aktualu.
  • Pravesiu vedama meditaciją, kad išties pajaustume savo unikalumo galią bei dovaną.

Video pristatymas – https://youtu.be/06NRo7JS-8g

Webinaras vyks uždaroje fb grupėje, todėl būtinai užsiregistruok ir registracijos laukelyje gerai nurodyk savo facebook nuorodą, kad galėčiau tave surasti ir pridėti, ačiū. Taip pat webinaro įrašas visados bus prieinamas grupėje.

Tad nuoširdžiai linkiu išgryninti savo unikalumo galią ir kartu su ja peržengti į naujus metus ir naują įkvepiantį pasaulį, kuris atspindės tik daugiau tavo vidinio tikrumo.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 12 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „dovana“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai