Tavo Unikalumo Galia/Dovana

Webinaro transliacijos vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus.Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu sulaukus gražios žiemos ir artėjant šventėms bei 2020 metų finalui – kviečiu gruodžio 13d. 19val. sudalyvauti 2val. trukmės webinare „tavo unikalumo galia/dovana“.

Praėjo jau kažkur mėnuo nuo mano paskutinio webinaro ir dabar vėl jaučiuosi prikaupęs naujos išminties, meilės bei įkvėpimo pasidalinti su tavimi. Tad padėsiu tau atskleisti galias ir dovanas, kurios slypi tavyje.

Šiame webinare:

  • Pasidalinsiu apie harmoningą individualaus unikalumo ryšį su kolektyvine sąmone. Kaip mes galime labiau įgalinti savo unikalumą ir per jį vystyti harmoningą ryšį su visu pasauliu. Į tai gali įeiti daug skirtingų temų kaip: herojaus kelionė, susidūrimas su savimi, vienišumas ir vienybė, archetipai/simboliai, pasitikėjimas savimi ir visata, intuicijos lavinimas, tavo unikalios vaizduotės bei kūrybingumo įgalinimas, pašaukimo galia, motyvacijos bei pokyčio mechanika, vidinė alchemija, sielų sutarimai, ryšio su žeme bei kosmosu puoselėjimas ir t.t.
  • Kartu tyrinėsime savo beribiškumą per dialogą gyvoje transliacijoje. Atsakysiu į klausimus bei pagal pageidavimą ir intenciją galėsiu kiekvienam ištraukti orakulų kortų, kurios mums galės suteikti daugiau užuominų apie tai, kas esamu metu yra aktualu.
  • Pravesiu vedama meditaciją, kad išties pajaustume savo unikalumo galią bei dovaną.

Video pristatymas – https://youtu.be/06NRo7JS-8g

Webinaras vyks uždaroje fb grupėje, todėl būtinai užsiregistruok ir registracijos laukelyje gerai nurodyk savo facebook nuorodą, kad galėčiau tave surasti ir pridėti, ačiū. Taip pat webinaro įrašas visados bus prieinamas grupėje.

Tad nuoširdžiai linkiu išgryninti savo unikalumo galią ir kartu su ja peržengti į naujus metus ir naują įkvepiantį pasaulį, kuris atspindės tik daugiau tavo vidinio tikrumo.

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 12 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „dovana“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija