Tikrovės Natūra

Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Ok, dar viena tema, dar vienas pratęsimas, kad išryyyyškinti ir geriau prajausti tikrovės natūrą. Kas man yra tikrovė? – Tai mano atspindys – tai mano patirties laukas, kurį projektuoju pats iš savęs, per visą savo sistemą: kūną, vaizduotę, įsitikinimus, norus, sielą ir t.t. O ši „mano“ sistema – yra vienas iš begalybės – to, kas yra – savęs filtravimo – savęs patyrimo kanalų. Ir visa ši begalybė kanalų egzistuoja, nes jie visi iš esmės yra unikalūs, kad tas, kas yra – patirtu ir žinotų VISĄ save.

Be abejo, gyvenant šiuose fizinės tikrovės nustatymuose – tai nėra paprasta suvokti; šie nustatymai ir nėra skirti tam suvokti – jie skirti tik fizinės tikrovės patirčiai. Tad šioje vietoje: savo fizinį fokusą (su visom savo orientacijom) reikia maksimaliai atpalaiduoti. Lygiai taip pat turi atsitapatinti nuo bet kokios tapatybės. Tavo vienintelis orientyras tame – „YRA“ (daugiau nieko). Na ir taip atsipalaiduojant į šį vienintelį ir nenuginčijamą faktą – tu kyli savo individualiu kanalu į jo šaltinį ir jis vis labiau tampa tavo tikrove, ir tu pats tampi tikrovių tikrove. Na, o būnant šia tikrove: to, kas yra begalybės suvokimas yra visiškai akivaizdus, nes tu ir esi tai.

Tačiau net ir neišgyvenus to tiesiogiai, tu gali tai suvokti logiškai – pvz: užduodant sau klausimą: ar gali egzistuoti riba? Kuo ir tarp ko? – Tik tuo, kas yra ir tame, kas yra; tad tai negali būt riba… Na, dar gali sakyti, jog gali atskirti tuo, ko nėra, tačiau – to nėra, ir tai, ko nėra – negali būti tame, kas yra. Tai gali būti nebent išvirkščia to, kas yra pusė, kuri begalinė ir pilna tuo, ko nėra ir joje nėra vietos tam, kas yra. Tame tarpe yra tik kokybinis savęs filtravimas pačiu savimi ir taip susiformuoja toji begalybė savęs patyrimo kanalų – visos variacijos pažinti save.

Dabar, su šiuo suvokimu – galime laisvai suprasti visų būtybių – tikrovių fundamentalią paskirtį: Būti Savimi. Būti savimi geriausiai kaip gali – tikriausiu pačiam sau, kas tuo pačiu yra lygu tikrumui viskam. Turi išjausti šią tiesą: kiekvieno patiriama tikrovė yra visiškai unikali – kiekvienas taškas erdvėje turi visiškai skirtingus santykius su visais kitais taškais ir jei būtų du vienodi taškai jie savaime būtų vienas ir tas pats taškas. Be abejo: visi taškai sumoje ir yra vienas taškas – visos tikrovės ir yra viena tikrovė, tačiau kaip visų unikalių tikrovių visuma. Tad tikroji joga – tikroji vienybė ir pilnatvė yra visų Unikumų Unikumas – jokio suvienodinimo ir jokio atmetimo.

Tad prajautus tai – gali suvokti, jog tau visiškai nereikia stengtis kažkam įtikti ar stengtis, jog kažkas įtiktu tau. Tau nereikia su niekuo lygintis, nes visi yra lygus savo unikalumu. Tau iš kitų nereikia nieko reikalaut, nes viskas, kas tave supa – yra tik tavo paties atspindžiai – kaip ir tu esi unikalus atspindys visiems kitiems. Natūrali sąveika yra būtent tokia: paprastai priimdamas save ir kitus – visiškai laisvai sutinki ir būni su tais, kurie geriausiai atitinka tavo esamą temą ir tu jų taip, kad vieni kitiems padedate stipriau įprasminti kiekvieno tikrovę ir būti tuo, kuo tuo momentu esate. Tai paprasta fizika – paprastas rezonansas.

Dar vienas būdas tai geriau išjausti – suvokiant, jog tam, kad kažką patirtum – tavo tikrovėje turi būti sukuriama unikali to „kažko“ versija. Tai vyksta visiškai automatiškai, nes visata yra holograminė ir kiekvienas jos aspektas savyje turi visas įmanomas kitų aspektų variacijas, kurios tam aspektui pasireiškia keičiant savąją vibracinę būseną. Ir kai tu sakai kažką apie kitą – tu tai sakai per savo tikrovės filtrą – apie savo tikrovės versiją. Dar kitaip sakant: tu sakai, kaip matai save kitame. Tuo pačiu pakeitus savo tikrovės būseną – pasikeičia ir to paties stebimo aspekto (apie kurį kalbėjai) atspindys. Pavyzdžiui: kai aš buvau pasiekęs aukštą pabudimo būseną – labai nustebau, nes pamačiau, jog visi aplinkui pabudę. Netgi tarytum senai pabudę, o aš lyg paskutinis. Tačiau mano būsenai nusileidus žemiau, vėl pamačiau visus miegančius, tačiau prisiminus aukštesnę būseną – jau žinojau ir mačiau, kas slypi už kiekvieno kaukių.

Tad visa begalybė kiekvieno objekto atspindžių egzistuoja vienu metu, o spektras kurį patiri savo tikrovėje priklauso nuo būsenos, kurioje esi. Na, o būsena, tai ne vien emocinė būsena, bet ir sąmoningumo būsena, išmanymo būsena ir visos kitos būsenos kartu. Prie to paties dar galima išryškinti esminį būsenų dėsningumą: žeminant būsenos dažnį – tavo patiriamos tikrovės spektras traukiasi, o aukštinant – plečiasi. Nepamišk, jog tu esi savo būsenos, o tai reiškia – ir savo patiriamos tikrovės šeimininkas. Todėl apturėjus šį suvokimą, jau gali kada nori krautis pilnatvėje ir kada nori nerti į labirintą. Tame nėra gerai ar blogai – yra tik tavo įkvėpimas – tavo valia – tavo tyrimas – tavo tikrovė – tavo tikrumas – kurį sau susikuri. 

Be viso to – išskyrus objektyvų pareiškimą, kad YRA – visi įvardinimai „KAIP“ jau yra subjektyvūs. Suvokus tai – dingsta visi tarp-tikroviniai konfliktai ir užgimsta ramybė, kurioje gali suvokti, jog visų tikrovių subjektyvumai išties tik dovanoja daugiau savimonės apie tą pačią būtį, o pati savimonė yra būties turtas – būties kokybė.

Dar vienas matymas: kiekvienas žmogus „šioje žemėje“ – išties gyvena atskiroje paralelinėje žemėje ir mums atrodo, jog gyvename toje pačioje planetoje, tik dėl to, jog mūsų būsenos tankis dabar yra tiek giminingas. Tokiu būdu mes tarytum natūraliai susitariame dėl bendrų žaidimo taisyklių. Tačiau tai tik susitarimas ir šis susitarimų laipsnis taip pat yra visur skirtingas. Ir toliau gali suvokti, jog tu su savim visada nešiesi ne tik unikalią planetą, bet ir visą visatą ir tu visada esi toji visata ir jos centras, kuris pagal savo išreikštą valią regi vis atsinaujinančius savęs atspindžius, kurie patys sau taip pat yra tikros ir unikalios visatos, kurios iš savo valios centro regi tavo atspindį. Toks sunkiai įtikėtinas laisvos valios sinchroniškumas – išties yra natūrali viso to, kas yra būsena. Tai paprasta mechanika.

Šis įrašas – taip pat yra to paties sinchroniškumo padarinys, kuris turi unikalią reikšmę tau, kurią tik tu gali atpažinti ir naudotis savo tikrovėje. Ačiū ir geros kloties~

Kiti Įrašai

Dabar ir Amžinai su Besąlygine Meile

Aš esu mirtis, Aš esu gimimas, Aš esu amžinas gyvenimas, Aš esu beribis viskas ir niekas, Aš esu savitas savęs patyrimas tarp visko. Aš susijęs su viskuo, Ir visos sąsajos pasireiškia sinchroniškai pagal intencijos šokį, Aš esu beribis intencijos gylis,

Skaityti

Aiškumo, Palaimos Bei Įkvėpimo Nektaras

Šaltinis yra tyra sąmonė, kuri yra anapus erdvėlaikio bei proto fraktalizacijų. Ši sąmonė yra suvokiama kaip paprasčiausias suvokimas, kad esi ir tai apima viską, todėl tai taip pat yra laisvė būti taip, kaip renkiesi būti. Su ta pačia sąmone mes

Skaityti