Tomo Evangelijos Dekodavimas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Tomo Evangelijos Dekodavimas
Webinaro trukmė: 3val.

Sveikinu prisijungus!
Artėja Kalėdos ir jaučiu, kad dabar tinkamas metas padaryt Evangelijos dekodavimą bei pažintį su vadinama „Kristaus Sąmone”.

Žodis „evangelija” reiškia „gerą žinią” ir tuo pačiu ši evangelija kurią dekoduosim nėra priskiriama krikščioniškai religijai – tai tyras ir koncentruotas „Jėzaus” (Jeshua Ben Joseph) mokymas. Kas dar nežino – kviečiu pasidomėti: https://lt.wikipedia.org/wiki/Tomo_evangelija
https://lt.wikibooks.org/wiki/Nag_Hammadi_biblioteka/Tomo_evangelija

Tad dabar visą šią nemirtingą išmintį naujai atrasime moderniame metafiziniame suvokime ir tuo pačiu savo kasdieniame gyvenime. Visi šie pamokymai iš esmės apie tą pačią paprastą tiesą, tačiau iš gausos skirtingų požiūrio taškų ir palyginimų, kurie padeda sužadint savo esaties tvirtumą ir visapusiškumą. „Pasakyki mums, į ką panaši dangaus karalystė. Jisai tarė jiems: Ji panaši į garstyčios grūdą, mažiausią iš visų sėklų, bet kai ji nukrenta į išpurentą dirvą, išleidžia didelę šaką ir pasidaro dangaus paukščių prieglobsčiu.”.

Per šią išmintį karts nuo karto pereinu jau ne vienerius metus ir vis stebiuosi kiek šviesos ten slypi. Toks jausmas, jog tai buvo rašyta mums į ateitį, kai dabar esame pajėgūs šiuos mokymus suprasti ir įkūnyti. Pastebiu, kad pats šias logijas automatiškai pritaikau savo situacijose ir kalbėjime. Tai tikras turtas; „Tėvo karalystė panaši į pirklį, turėjusį prekių (ir) radusį perlą. Šito pirklio būta protingo: jis pardavė prekes (ir) nusipirko vieną perlą. Jūs gi ieškokite lobio, išliekančio amžinai ten, kur kandys nepasiekia jo sunaikinti, nė kirminai jo negraužia.”.

Tad kviečiu visus mylinčius paslapčių atskleidimą – išmintį.
Dar nežinau kiek laiko šis užsiėmimas užtruks, tai pažymiu 3val. Ir tuomet žiūrėsim, gal padalinsim į du kartus su dar daugiau valandų, o gal ir pavyks gražiai pereiti per vieną. Užsiėmimo metu taip pat bendrausim, galbūt pravesiu ir meditaciją 🙂

„Sekantis sugrįžimas” vyksta mūsų širdyse ????????

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „tomo evangelija“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai