TOTALUS POKYTIS (stipriai transformatyvus pažinimas ir jo taikymas).

Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Pokytis, p)o)k)y)t)i)s), POKYTIS.

Dabar dalinuosi pagilintu suvokimu apie visuotinį principą: VISKAS IŠTISAI KINTA.

Garantuoju, jog šis suvokimas galės labai stipriai ir visapusiškai pasitarnauti tavo gyvenime (jeigu jį studijuosi bei praktikuosi). Tačiau prieš žemiškai suprantamą taikymą – pirmiausiai reik gerai susipažint su bendru idėjos skeletu – Elementoriumi:

Tad iš esmės tu esi Vienas dalykas, tas kas Yra, kuris būdamas vienas – neribotai sąveikauja su savimi ir pasireiškia, kaip beribis Viskas.

Juk tai Akivaizdu: DAbar, daBAR, VISkas, visKAS, viskas – kad ir kaip bežiūrėsi… Ir ką sumoj tas viskas sako?: ESI, esi, viskas-esi.

Dabar atpažink, jog ši patirtis ir suvokimas gali Vykti, tik tai pokyčio dėka (tos amžinos sąveikos – begalybės rato). Tik tai kitime sukuriama Atskaitos sistema (tarp sąlyginai “buvo” ir “bus”). Tuomet ši atskaitos sistema sukuria tavo unikalią Sąmonę (visos tos begalybės centre). Ir tuomet tavo sąmonė, susivokus tame kitime – gali Rinktis Kaip, kokiu būdu, kokiame stiliuje patirti šį visuotinį vyksmą.

Tai vyksta paprastai: kaip Reiški savo sąmonę – taip Pasuki visuotinį vyksmą per save, nes Viskas Yra Vienas – todėl bet koks veiksmas veikia begalinį viską ir tai sukuria visą begalinę istoriją, kuri grįžta pas tave ir palaiko Tą Patį tavo veiksmą, kuris palaiko Tą Pačią istoriją (gyvatė ryjanti savo uodegą).

Tačiau atkreipk dėmesį: viskas, Viskas ištisai kinta.. tai reiškia, jog kiekvienu paimtu momentu pasikeičia visiškai viskas – kiekvienas pokytis yra visapusiškas, nes visapusiškame negali būti nieko nevisapusiško. Tačiau tu, savo Valia naudoji tą totalų pokyti ir jį perfiltruoji – suformuoji kiekvieno pokyčio kitoniškumo ir panašumo Iliuzijos Laipsnį.

Tad išties pajausk: kiekvienu momentu tu apibėgi visą begalybę, pasikeiti visas ir vėl įstatai savo sąmonę į tam tikrą požiūrio tašką toje begalybėje. Ir tai gali atrodyti taip:∞>1>∞>2>∞>3>∞>4>∞>5.. ir tai sukuria tavo tęstinumo iliuzija.. ir dabar tu tai darai taip tankiai, kad nepastebi tų Neutralių „tarpų“, per kuriuos keiti savo santykį su viskuo. Šitaip įsitrauki į iliuziją ir įgauni inercija suktis tam tikrų patirčių ciklais.

Tačiau jeigu leisi sau pagaut save tame tarpe (tam yra Meditacija – iš esmės dėmesio subalansavimas į pirminį/visuotinį būvį/žinojimą: ESU), tuomet galėsi iššokti iš to ciklo ir pradėt visiškai naują, pagal tai – kiek „naujai“ apibrėši save.. gali ir neapibrėžt – neutralumas vis tiek yra vyksmas, kuris tave natūraliai pakreips pagal tavo natūrą.

Tuomet įvaldęs šį suvokimą tu gali judėt taip: ∞>1>∞>10>∞>5>∞>700>∞>30000>∞>1 ir t.t. Taip gali leisti sau patirti lankstesnius, žaismingesnius ir progresyvesnius pokyčius. Vėlgi, viskas priklauso nuo to, kaip skirtingai kiekvienu momentu apibrėži kiekvieną momentą ir kiek to skirtumo atpažįsti jame.. tuomet atitinkami Fiziniai Veiksmai Įtvirtiną tą pokytį tavo pasirenkamoje fizinėje realybėje.

Ir kadangi jau prakalbom apie „fizinę realybę“ – atpažink, jog tu dabar renkiesi dalį savo pasirinkimų Automatizuoti taip, kad galėtum patirti šį gyvenimą, šioje sutartinėje kolektyvinėje tikrovėje, pagal tos kolektyvinės sąmonės sutartis (nuo fizikos dėsniu iki socialinių įstatymų). Tačiau tos taisyklės iš tiesų yra lanksčios ir gali keistis ir plėstis kartu su kolektyvinės sąmonės augimu.

Kad tai daryt, tereik kūrybingai ir Integraliai (darnoje su kitais sąmonės centrais) naudoti šią savęs transformavimo galią. Tuomet kolektyvinė tikrovė vienaip ar kitaip palaikys tavo virsmą ir transformuosis pati; šitaip suteikdama vis daugiau „stebuklingų“ galimybių išreikšti save ir t.t.

Pvz: individas pasiūlo kelionių agentūrai padaryt  įspūdingų nuotraukų įvairiose pasaulio vietose ir agentūra tuomet skraidiną jį po pasaulį.. arba su draugu nueinam į drabužių parduotuvę, pasiūlom su savo judėjimo menu (https://youtu.be/4mXVmzApHBs) pareklamuot jų drabužius ir tuomet gaunam juos nemokamai.. arba paprasčiausiai nusišypsai ir kažkas nusišypso atgal ir tada tampi įkvėptas nusišypsot dar labiau ir t.t. Ištisas žaidimas.

Tačiau pirmiausia atpažink kokią būseną sau keli, kokie žodžiai ir jų formuluotės išeina iš tavo lupų, kokia Pasaką sumoj tu sau Seki? Tai gali būti ir tai: -Na, keistis yra SUNKU, tam Reikia gerų sąlygų.. aš Bandau, BET vaikystėje patyriau tą ir ana, po to tą ir aną ir dėl to Neišeina ir dėl to Gėda ir t.t.(ištisai save palaikantis ribojimosi cikliškumas).

Tuomet atpažink, jog visą tą istorija tu vis naujai ir naujai sukuri kiekvienu visiškai nauju momentu ir šitaip naudodamas visišką laisvę tu riboji savo laisvę. Tuomet atpažink, jog pakeitus sekimo krypti Dabar, tu automatiškai pakeiti Visa savo istorija. Tai efektyviausiai veikia pilnai priimant ir įvertinant pasaką, kurią sau sekei iki tol, tuomet iš jos galėsi išgaut esmines pamokas ir tuomet ta istorija atlikus savo paskirtį natūraliai pasitrauks ir taps atspirties tašku tavo tolimesniam augimui.

Tuomet turėdamas kontrastą gali sąmoningai sau susikurti visiškai kitokią istoriją, kuri tave įkvėptų priimt iššūkius ir transformuotis.. pasaka, kuri sakytu, jog tu tai jau darei galybes kartų ir kas kart atrasdavai daugiau savęs.. juk tu iš tiesų gyveni amžinybėje. Tas pats ir su „įpročiais“ – tu gali perkelt savo sąmonę į tokį požiūrio tašką, kuriame niekados neturėjai to įpročio.. ir tai tavo nauja realybė – veik ties ja ir ją įtvirtinsi.

Be abejo – kai kurie gilesni tavo įsitikinimai reikalaus tam tikrų procesų, kad save įtikintum, jog išties esi pasiruošęs tam pokyčiui, kurį išties įmanoma padaryti akimirksniu. Tad atpažink,  jog tai tuo pačiu suteikia galimybę geriau pažinti savo įsitikinimus ir juos transformuoti arba ne.. ir tuomet mėgautis pasiruošimo procesu. Procesas bet kuriuo atveju yra esmė, nes jis begalinis, tad belieka rinktis tokį procesą, kuris būtų maloniausias tavo esybės Širdžiai.

O dabar, pažvelk į tai ir pajausk tai dar kitokiu rakursu: Sumoje yra viena dimensija – vienas taškas ir jo sąveika su savim (pokytis) išskleidžia tą dimensiją į begalinį spektrą dimensijų: daug kartų kartojamas Taškas<sukuria Linija, daug kartų kartojama linija< sukuria Plokštumą, daug kartų kartojama plokštuma< Tūrį, tūris<Gyvybę tūryje, arba daugybę skirtingų tūrių augančių Kartu ir šitaip iki Begalinio viso to, kas yra/esi ir tame vis tiek bus nuoroda tyrinėti save toliau (kaip yin yang simbolyje viename visada yra ir „kito“).

Tad dabar, savo kitimo „dažnyje“ – įprastai save patiriam 4dimensijų tikrovėje – 3 erdvės, 1 laiko (laikas iš esmės yra tas pats kitimas). Tačiau kuomet tavo sąmonė bunda ir tu veiki iš vis didesnio savęs įgalinimo bei besąlyginės meilės, tavo kitimo dažnis kyla ir tuomet pradedi vis labiau susilieti su tuo pačiu laiku/kitimu 3D tūryje. Tada vis labiau atpažįsti save ne kaip objektą dimensijoje, bet kaip visą dimensiją; tuo pačiu principu: vis mažiau linijinės laiko tėkmės ir vis daugiau sinchroniškų įvykių vienu metu.

Tuomet įgauni vis geresnį priežastingumo suvokimą ir gali leisti sau augti toliau į vadinamą 5 dimensiją, kuri jau pereina į labiau metafizinį būvį/patyrimą, kuris jau jungia daugiau paralelėje egzistuojančių tikrovių ir gyvenimų juose. Tai sukuria dar didesnes saviraiškos ir savęs pažinimo galimybes.

..Ir kodėl visu tuo dalinuosi?

Visų pirmą todėl, jog man tai įdomu ir per tai duodu sau stipresni leidimą augti.

Antrą: suteikti galimybę pasinaudot šia perspektyva kiekVienam „kitam“, pagal kiekvieno reikmes ir taip augti, kaip kolektyvinė sąmonė.

Trečia: ne tam, kad kažkaip forsuoti/skubinti pokyti, bet paprasčiausiai parodyti, jog pilnai įkūnijant natūralų pokyti ir tampant jo vedliu tu patiri Palaimingiausią būseną, kokia gali patirti iš momento į momentą.. kuomet nei lauki, nei vejiesi, bet esi visos tos pilnatvės centre.. Tuomet vis dažniau ir ryškiau patirsi tai, kas vadinama „dežavu“- kai atrandi save sankirtoje tarp priešingom kryptim judančių „laiko strėlių“ ir tuomet tarytum suvoki, ką padarysi, nes tai jau padarei ir viso to centre gali matyti visą kūrinijos Grožį***

Jei kyla neaiškumų – klausk.

Jeigu nori padirbėti individualiai – mielai kviečiu į konsultacija už nuoširdų paaukojimą.

Skype: myodzin

Facebook: Paulius Daukšas

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSm5M7etzrz1cKOl2SfS-7w

TOTALUS POKYTIS (stipriai transformatyvus pažinimas ir jo taikymas).
Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Taikomasis Laimės Mokslas/Menas

Sąmonės Mankšta (Gif’ai – 5 serija)

Štai ir dar viena serija gif’ų – atnaujinančių pratimų vaizduotei, suvokiant, jog viskas sumoj ir yra vaizduotė – požiūrio taškai; todėl lavinant vaizduotę mes savaime atrakiname potencialą geriau pažinti ir praturtinti visą savo būtį. Tad vėlgi, gali sau leisti atsipalaiduoti, pasileisti sau

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Vaizduotė Tiesiogiai, Su Praktikom

Tai va, dabar.. Praktikos! Arba kaip jau minėjau – Leidimai: leidimai sau pažinti daugiau savęs ir būti labiau savimi. Be to, šie visi leidimai egzistuoja dėl to, jog mes, kaip ir visa išreikštoji visata, – esame be galo įvairūs. Galit atkreipt

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Re-Animacija (Gif’ai – 6 serija)

Dar vienas rinkinukas padedantis atgaivinti savo vaizduotę ir per ją sklindantį dėmesį, kuris ir esi – beribis, laisvas, kūrybingas, įtakingas ir t.t.                       “Kvėpuok…”:       Mintimis gali pakeist krypti:

Skaityti