Tu Esi Kelias

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Tu Esi Kelias
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu su nauja, atgimstančia ir kupino potencialo turinčia pradžia.

Praėjo jau mėnuo nuo paskutinio webinaro ir per tą mėnesį susikaupė tiek daug patyrimų ir vis akivaizdesnės išminties, kad dabar jaučiuosi kaip meilės cunamis, kuris pasiruošęs nuplauti viską, kas atitarnavo ir suteikt naujo spindesnio mūsų svajonių tikrovėm.

Tad kviečiu į šį naują 2val. trukmės webinarą, kuriame turėsi puikias galimybės paleist, bet kokį laukimą, ieškojimą, atidėliojimą ir tiesiog tvirtai nuspręst kas ir koks/kokia esi. Nes tu esi unikalus kelias – praturtinantis beribę visatą. Tu esi beribio kūrėjo atvaizdas sutvertas autentiškai kūrybai ir savęs atradimo džiaugsmui. Dabar šią prigimtinę teisę kaip niekad gerai integruosim ir paversim nuolatiniu patyrimu. Ir dabar kai visa tai rašau – jaučiu aukšto dažnio garsus ir ekstazę 🙂

Tad šio webinaro metu:

  • Dar giliau pažinsim kas yra mūsų sąmonė, valia, energija, vaizduotė, pasaulis ir kaip visa tai susiję.
  • Pasinersime į savo vidinio pasaulio gelmes ir išsigryninsime savo vertybes bei prioritetus.
  • Atrišim savo dėmesį nuo įvairių ribojančių įsitikinimų/aplinkybių ir pilnai peržengsim į harmoningą svajonių realybės kūrybą.
  • Griausim daugybę atgyvenusių mitų ir statysime naujo klestinčio pasaulio pagrindą.
  • Vedamų meditacijų pagalba – visą teoriją iškart kelsime į kuo gilesnį patyrimą.
  • Suvoksim begalinį gyvenimo tėkmės protingumą ir išmoksim sąmoningai judėt išvien, kad jaustume euforišką lengvumą.
  • Bendrausim įvairiais aktualiais klausimais ir dalinsimės įkvepiančia bei įgalinančia vieni kitų energija.

Garantuoju, jog po šio webinaro pajausit neabejotiną motyvaciją toliau taikyti gautą informaciją/pajautimą ir toliau sėkmingai realizuoti savo būties gausybę. Jei nepasitikit – suteikiu pinigų grąžinimo garantiją.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „tu esi kelias“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija