Vartai į Gilesnį Savasties Patyrimą

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Vartai į Gilesnį Savasties Patyrimą
Webinaro trukmė: 2val.

Ahoy. Po paskutinio webinaro pajaučiau, kad įžengiau į labai atnaujintą išmatavimą/patyrimą. Dabar prie jo prisiderinu ir pradėsiu juo dalintis. Tai žingsnis į didžiąją mistiką ir magija.. į prisiminimą, jog viskas yra mumyse ir pasinerimas gilyn, atrandant savo dvasines, mentalines ir fizines savybes susiliejančias į šokį ir naujas džiaugsmo bei taikos dimensijas.

Tebūnie šie metai mums būna grakštumo/palankumo/malonės metai. Mes tai galim – tad tebūnie. Pasidalinsiu gilesniu ir detalesniu aiškumu apie meilę sau, savo kelio išsigryninimą ir kolektyvinę sinergiją. Formatas nusimato labai meditatyvus, tarsi pažintinė ir patyriminė kelionė. Kelionė į viską užpildantį sakralumą.

Į vedimą įsilies asistavimas iš gamtos esybių, kosminės šeimos ir šviesos esybių, kurios taip pat esti mūsų savastį. Taip pat galėsim pabendraut, jei norėsis – pajungsiu funkciją kalbėt balsu. Dalintis labai labai naudinga 🙂 Taip pat galėsiu pasidalint pasirinktinėm užduotim, kad efektyviau ir žaismingiau integruot reikiamus pokyčius.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „vartai“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai