Vidinė Alchemija (Webinaras)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Su Begaline Meile Sveikinu Prisijungus!

Štai ir pribrendo dar vienas webinaras apie apie savojo potencialo realizavimą.

Su „Vidinė Alchemija“ pavadinimu buvo pradėtas mano pirmasis internetinis kursas prie kurio prisijungė beveik 150 žmonių ir nuo to laiko mano „Budimo Kanalo“ veikla įsivažiavo ir aš visas pasinėriau į ją. Dabar po eilės metų šis pavadinimas vėl pasibeldė į svečius ir jaučiu impulsą padaryti webinarą, kuriame atnaujintai pasidalinsiu apie patį alchemijos procesą, kas išties yra gilesnio savęs pažinimo bei įgalinimo virsmas.

Alchemija populiariai dažniausiai žinoma kaip procesas, kurio metu paprastas metalas yra paverčiamas auksu, tačiau tai yra tik analogija, kuri padeda geriau suprasti vidinius virsmus į kuriuos žengia sąmoningas ir atsidavęs savo dvasiniam augimui žmogus.

Tad šiuolaikiška ir praktiška kalba pasidalinsiu apie pagrindinius „7 alchemijos žingsnelius“ bei „Hermio Smaragdine Lentele“ (kurią galima laikyti vienu žymiausių vakarietiškų dvasingumo tekstų, kuris kilo iš senovės Egipto). Visgi daugiausiai remsiuosi savo paties patirtimi ir nuosekliai brandinta išmintimi prie kurios prisidėjo daugybė šaltinių bei praktikų.

Dalinsiuosi praktinėmis žiniomis apie tai:

  • Kaip sužadinti savo vidinę ugnį – savo gyvybinės energijos potencialą.
  • Kaip harmoningai atlaisvinti savo energijos kanalą bei protą ir kūną.
  • Kaip atsiverti ir palaikyti gilesnį ryšį su „aukštesniuoju aš“ bei pačiu viso ko šaltiniu.
  • Kaip harmoningai apjungti savo žemiškąjį ir dvasinį pradą į glaudesnį ryšį, kuriame atrandame visapusišką pilnatvę bei geriausiai subalansuotą santykį su gyvenimu ir visais jo komponentais.

Webinaras startuos liepos 12d. 19val. (trukmė 2val.) uždaroje facebook grupėje (registruokis iš anksto, kad spėčiau prijungti į grupę bei registracijoje nurodyk tikslią nuorodą į savo fb paskyrą).

Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 12 eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „alchemija“

Galite apmokėti dar per: 

PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija