Vidinių Žaizdų Sugijimas Ir Teisimo Išrišimas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu prisijungus, mano besąlyginė meilė tau, ačiū, kad esi.

Išjaučiau ir sukūriau sekantį webinarą iš esmės paliesti vidinių žaizdų bei teisimo temas, kurias išrišus atsilaisvina kelias į tikrą rojų žemėje.

Pasaulyje mes matome tiek daug konfliktų įvairiausiuose sferose, tačiau giliau pažinus kas dedasi kiekvieno iš mūsų viduje – tai tampa suprantama, atjaučiama, mylima ir galiausiai susikuria palanki terpė tikro nepalaužiamo gerumo sėklai įleisti šaknis bei sėkmingai skleistis per visas mūsų gyvenimo sferas.

Tad kviečiu kartu atrasti tikrą pozityvų pokyti, kuris slypi mūsų tyroje širdyje.

Pristatau savo naują dviejų dalių webinarą skirtą nuosekliam vidinių žaizdų sugijimui ir teisimo išrišimui, nes tai yra pagrindas visapusiškai harmoningam augimui bei klestėjimui šiame beribių galimybių amžiuje.

Šios vidinės žaizdos bei teisimas išties nėra vien tik tai mūsų asmeniniai reikalai – tai yra visos žemės kolektyvo ir netgi pačios visatos reikalai.

Ir tu dabar esi čia, tokiame sąmoningumo lygyje, kuriame kartu su mano pagalba gali pasinerti į viso to šerdį ir visa tai išrišti visiems laikams.

Taip, gijimo kelionė neturėtų būti amžina ir aš matau kaip dauguma žmonių tame užsisuka ir žaidžia pacientų ir gydytojų vaidmenis su kuriais taip susitapatina, jog tai tampa liguistu įpročiu.

Atėjo laikas nustoti toleruoti kančią ir paviršutinius dvasinio ego žaidimus!

Atėjo laikas tapti išties atviriems ir nuoširdiems su savimi ir visu pasauliu.

Atėjo laikas išgryninti natūralią tiesą nuo visų pasenusių dirbtinių priemaišų.

Tai iš dalies aštrus procesas, tačiau tuo pat metu ir be galo švelnus bei mylintis. Sunku dabar tai trumpai aprašyti žodžiais, tačiau kviečiu tai patirti labiau tiesiogiai per šį webinarą.

Tai bus du pažintinio, patyriminio, terapinio ir interaktyvaus tipo internetiniai susitikimai uždaroje grupėje. Taip pat planuoju pravesti ir giliai gydančią vedamą meditaciją (vedamos meditacijos tai mano vienas iš galingiausių ir ilgai puoselėtų būdų, per kurį tiesiog transliuoju mūsų aukštesnįjį aš ir beribę ramybę, kuri tuomet gali plačiai pabusti ir įsivyrauti tavyje).

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Laisvė nuo: tuzino nereikalingų minčių, lyginimosi, pavydo, teisimo ir pasiteisinimų, perfekcionizmo, puikybės, menkavertiškumo, nerimastingumu, slopinimo, pasyvios agresijos, tingumo, spaudimo ir visų kitų dalykų per kuriuos neleidžiame sau būti beprotiškai laimingais kiekvienu momentu – visą laiką!

Iš savo ir kitų patirties sakau, jog tai ne tik tai įmanoma, bet tai mūsų tikroji prigimtis – tai originalus kūrinijos dizainas į kurį kviečiu sugrįžti per šį unikalų sugyjimo ir išsirišimo procesą.

Tai yra pilnas įsitraukimas į esamojo momento stebuklą, kuriame suvoki, jog tai yra visakas! Nėra kur skubėti, nėra ko laukti, nėra atskiro „aš“, nėra atskirų „kitų“, nėra jokios grėsmės, nėra jokio trūkumo – yra tik šis stebuklingas besąlyginės meilės momentas ir laisvė be galo mėgautis jo stebuklingu atsiskleidimu.

Tai yra sugrįžimas į tikrą tyrumą ir rojų žemėje. Aš jau tame gyvenu ir laikau vartus visiems, kas nori į tai jungtis – apsisprendimo metas yra dabar! Taip, dabar yra metas suvokti, jog mes gyvename beribių variantų lauke ir egzistuoja daugybės skirtingų žemės versijų į kurias kiekvienas persikelia pagal tai, ką nešasi savo vibracinėje būsenoje.

Tad, kad padėti su tuo tiek sau tiek kitiems, mes turime nustot tiek daug fokusuoti į paviršutiniškumus ir kaip niekad giliai susitelkti į vidų, nes nuo čia prasideda tikras aiškumas ir tikri pokyčiai iš esmės.

Tai toks pristatymas, jei kyla papildomų klausimų – jauskis laisvai man rašyti į paulius@budimokanalas.lt arba facebook.com/pdauksas

Susitikimai vyks liepos 21 ir 22d. Vakarais nuo 19:30 iki 21:00 uždaroje fb grupėje (transliacijų įrašai visad liks prieinami).

Viršelio dizainas https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 30Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „sugijimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija