Vidinių Žaizdų Sugijimas Ir Teisimo Išrišimas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu prisijungus, mano besąlyginė meilė tau, ačiū, kad esi.

Išjaučiau ir sukūriau sekantį webinarą iš esmės paliesti vidinių žaizdų bei teisimo temas, kurias išrišus atsilaisvina kelias į tikrą rojų žemėje.

Pasaulyje mes matome tiek daug konfliktų įvairiausiuose sferose, tačiau giliau pažinus kas dedasi kiekvieno iš mūsų viduje – tai tampa suprantama, atjaučiama, mylima ir galiausiai susikuria palanki terpė tikro nepalaužiamo gerumo sėklai įleisti šaknis bei sėkmingai skleistis per visas mūsų gyvenimo sferas.

Tad kviečiu kartu atrasti tikrą pozityvų pokyti, kuris slypi mūsų tyroje širdyje.

Pristatau savo naują dviejų dalių webinarą skirtą nuosekliam vidinių žaizdų sugijimui ir teisimo išrišimui, nes tai yra pagrindas visapusiškai harmoningam augimui bei klestėjimui šiame beribių galimybių amžiuje.

Šios vidinės žaizdos bei teisimas išties nėra vien tik tai mūsų asmeniniai reikalai – tai yra visos žemės kolektyvo ir netgi pačios visatos reikalai.

Ir tu dabar esi čia, tokiame sąmoningumo lygyje, kuriame kartu su mano pagalba gali pasinerti į viso to šerdį ir visa tai išrišti visiems laikams.

Taip, gijimo kelionė neturėtų būti amžina ir aš matau kaip dauguma žmonių tame užsisuka ir žaidžia pacientų ir gydytojų vaidmenis su kuriais taip susitapatina, jog tai tampa liguistu įpročiu.

Atėjo laikas nustoti toleruoti kančią ir paviršutinius dvasinio ego žaidimus!

Atėjo laikas tapti išties atviriems ir nuoširdiems su savimi ir visu pasauliu.

Atėjo laikas išgryninti natūralią tiesą nuo visų pasenusių dirbtinių priemaišų.

Tai iš dalies aštrus procesas, tačiau tuo pat metu ir be galo švelnus bei mylintis. Sunku dabar tai trumpai aprašyti žodžiais, tačiau kviečiu tai patirti labiau tiesiogiai per šį webinarą.

Tai bus du pažintinio, patyriminio, terapinio ir interaktyvaus tipo internetiniai susitikimai uždaroje grupėje. Taip pat planuoju pravesti ir giliai gydančią vedamą meditaciją (vedamos meditacijos tai mano vienas iš galingiausių ir ilgai puoselėtų būdų, per kurį tiesiog transliuoju mūsų aukštesnįjį aš ir beribę ramybę, kuri tuomet gali plačiai pabusti ir įsivyrauti tavyje).

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Laisvė nuo: tuzino nereikalingų minčių, lyginimosi, pavydo, teisimo ir pasiteisinimų, perfekcionizmo, puikybės, menkavertiškumo, nerimastingumu, slopinimo, pasyvios agresijos, tingumo, spaudimo ir visų kitų dalykų per kuriuos neleidžiame sau būti beprotiškai laimingais kiekvienu momentu – visą laiką!

Iš savo ir kitų patirties sakau, jog tai ne tik tai įmanoma, bet tai mūsų tikroji prigimtis – tai originalus kūrinijos dizainas į kurį kviečiu sugrįžti per šį unikalų sugyjimo ir išsirišimo procesą.

Tai yra pilnas įsitraukimas į esamojo momento stebuklą, kuriame suvoki, jog tai yra visakas! Nėra kur skubėti, nėra ko laukti, nėra atskiro „aš“, nėra atskirų „kitų“, nėra jokios grėsmės, nėra jokio trūkumo – yra tik šis stebuklingas besąlyginės meilės momentas ir laisvė be galo mėgautis jo stebuklingu atsiskleidimu.

Tai yra sugrįžimas į tikrą tyrumą ir rojų žemėje. Aš jau tame gyvenu ir laikau vartus visiems, kas nori į tai jungtis – apsisprendimo metas yra dabar! Taip, dabar yra metas suvokti, jog mes gyvename beribių variantų lauke ir egzistuoja daugybės skirtingų žemės versijų į kurias kiekvienas persikelia pagal tai, ką nešasi savo vibracinėje būsenoje.

Tad, kad padėti su tuo tiek sau tiek kitiems, mes turime nustot tiek daug fokusuoti į paviršutiniškumus ir kaip niekad giliai susitelkti į vidų, nes nuo čia prasideda tikras aiškumas ir tikri pokyčiai iš esmės.

Tai toks pristatymas, jei kyla papildomų klausimų – jauskis laisvai man rašyti į paulius@budimokanalas.lt arba facebook.com/pdauksas

Susitikimai vyks liepos 21 ir 22d. Vakarais nuo 19:30 iki 21:00 uždaroje fb grupėje (transliacijų įrašai visad liks prieinami).

Viršelio dizainas https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 30Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „sugijimas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai