Virš-Sąmonė

Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Mano begalinė meilė čia – atsiveria per šį budimo langą, kuris yra ankstesnių langų pratęsimas ir kuriame dabar dalinuosi „viršsąmonės” idėja. Tačiau prieš pradedant atskleisti šią idėja – trumpai susipažinkime su įprastomis sąmonės idėjomis: Sąmonė/Savimonė – tai, kas suvokiama ir vykdoma valingai; Pasąmonė – tai automatizuotai vykdoma valia. Taip sąmonė veikia pasąmonę ir pasąmonė – sąmonę. Su šiais dviem komponentais tu visados žengi koja kojon – kaip sename įraše apie dėmesį/sąmonę: „aš esu taip – tebūnie taip…“.

Tačiau dabar noriu atskleisti kai ką, kas labai stipriai pakreipia ir papildo perspektyvą į tą įprastą „sąmonės/pasąmonės“ supratimą. Tad dabar nutiesiu suvokimų kanalą, kuris kreips į gyvą/išgyvenamą supratimą. Tad įspėju, jog tai gali sudrebinti tave iš pamatų ir gerai nunešti „stogą“. Tad jei išties esi nusiteikęs busti ir transformuotis – atsipūsk ir pirmyn>

Tad virš-sąmonė – tai, kas yra virš suvokimo. Dabar labai įdėmiai: jeigu tu kažką suvoki – tai nurodo, jog esi už to suvokimo rėmų. Gali tai taikyti viskam: įpročiams, kūnui, tikrovei ir pačiam pažinimo procesui. Suvokimas yra ženklas, kad tu viršiji tai, ką suvoki. Tuomet gali atpažinti tai: jeigu tu save randi virš tam tikros suvokimo perspektyvos – tuomet tu esi naujoje suvokimo perspektyvoje – stebėtojas ištisai kuria formą ir forma ištisai kuria stebėtoją (be vieno iš jų – nebūtų jokios patirties).

Tad priėmęs šiuos suvokimus, tu dabar gali sluoksnis po sluoksnio pažinti ir transformuoti ką tik nori. Laisvai ir paprastai, iš ten kur save randi dabar – tau tereik atsipalaiduoti ir kokiu tik nori būdu atpažinti formą, tuomet atpažinti kitokia formą iš kurios atpažinai ankstesnę ir t.t. Taip gali vystytis kokiomis tik nori formomis, sekomis, kryptimis ir apimtimis.

Ir netrukus gali suvokti Tai: tam, kad tai darytum – tu turi būti suvokęs viską ir tuo pačiu virš visų suvokimų – visiškai grynas… Tu tiesiog iš beribio visko, kas yra gryname tavyje – kuri sau begalę suvokimo kelionių (sąmonė/pasąmonė) ir taip gyvuoji.. ir taip gyvuoji.

Jei pagavai šią bangą – pabūk su ja.. leisk jai natūraliai iliustruotis ir persmelkti viską…

Tad tokiu būdu tu dabar atkūrei savo „virš-ų“ ir gali funkcionuoti pilnu pajėgumu.

Dabar gali pilnai save iškvėpti ir pilnai save įkvėpti (tu turi to – visą begalybę…). Ir dabar, dabar, dabar – tu visiškai šviežias ir gyvas. Tad belieka sekti natūraliu impulsu ir džiaugtis gyvenimu?!

—–

Nemaniau, kad taip trumpai gausis, tad atveriu visapusišką dialogų langą: dalinkis savo patirtimi, teiginiais, klausimais, neaiškumais, kritika ir taip galėsime išplėtoti šią temą.

Neskaitant šios temos – gali užduoti bet kokius tau rūpimus klausimus ir aš su malonumu atspindėsiu atsakymus. Tai gali įvykti įvairiomis formomis: galbūt atrašysiu iškart, galbūt vėliau parašysiu platesnį atsakymą ar net video atsakymą, galim susibendrauti ir gyvai.

Besąlyginis ačiū ir iki.

Kiti Įrašai

33 Budimo Kanalo Priminimai – 1 Rinkinys

Labas! Pristatau 33 koncentruotos išminties priminimus per kuriuos gali persikelti į labiau pabudusią ir laimingą būseną. Išankstinio eiliškumo čia nėra, tad tiesiog pereik per šiuos priminimus su kuo atviresniu protu ir tegul surezonuoja tai kas turi surezonuoti. Šiais priminimais taip

Skaityti