Visapusiškos Evoliucijos Spartintuvas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Visapusiškos Evoliucijos Spartintuvas
Webinaro trukmė: 2val.

Širdingai sveikinuos)))

Tęsiu savo pašaukimą ir toliau dalinuosi maksimaliai atnaujintomis ir išgrynintomis žiniomis apie visuotinius dėsningumus, gyvenimo darną ir didžiąją savirealizaciją. Ši savirealizacija, tai nėra kažkokia tolima siekiamybė, aš padedu tai atpažinti, patirti ir gilinti esamajame momente. Tai yra prisiminimas ir pajautimas, jog mes esame visuotinis intelektas bei įgalinimas būti pilniausioje savo išraiškoje beveik be pastangų. Tai tarsi pasakiškas dreifas iš sapno į sapną išliekant pilname sąmoningume ir nuostaboje. Visa tai ir yra naturali realybė, kuriai mes iš esmės ir esame sutverti. Dabar, po užmaršties laikotarpio – mes tai atrandame visiškai naujoje šviesoje ir taip tik dar labiau išplečiam nuovoką apie visa tai, kas yra. Tam mes ir esame – kad būti savimi, kad plėsti kūrinijos patyrimą ir švesti būvį jame.

Šiame webinare atskleisiu paslaptis, kaip aš pats sugebu mokytis ir progresuoti taip greitai (sąlyginai lyginant su didžiąją mūsų civilizacijos dalim). Pasidalinsiu atnaujintais įrankiais ir požiūrio taškais, kurie padės subalansuoti tiek fizinį, tiek emocinį/mentalinį, tiek dvasinį būvį. Kai visi skirtingi tavo esybės lygiai yra sulygiuoti – tuomet ir vyksta visapusiško progreso aksceleracija.

Pasidalinsiu apie pačią „sąmonės evoliuciją”. Apie lygmenis, kuriuos atpažinus daug lengviau orientuotis ir judėti lyg kopečiom į aukštesnius išmatavimus ir platesnias galimybes. Padarysim mūsų energetinius centrus apvalančią ir harmonizuojančią meditaciją. Bus atsakomi klausimai ir diskusijos jums aktualiom temom. Kiekvieno iš jūsų dalyvavimas yra dovana visai kolektyvinei sąmonei. Ši platforma yra visiškai lanksti ir subalansuota visiems, tad visi kas skaito šį tekstą yra laukiami ir be galo mylimi.

Kūrinija begalinė ir visados yra kur augti. Mano tikslas yra kelti mūsų meistriškumo lygį bei su kaupu prikelti tikrąją Lietuvos Dvasią. Turim nuostabiausią kalbą giliam savęs pažinimui, taip pat tobulai išreikštą gamtos ciklą ir užgrūdintas šaknis. Turime stiprią dvasią, kad įsikūnyti čia ir užmiršti tai kas esame – tam, kad vėl naujai atgimti ir žinoti savo visagalybę. Vartai į dieviškumą atviri, o mano laimė yra palydėti ir padrąsinti visus norinčius žengti per juos.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „evoliucijos spartintuvas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai