Visapusiškos Evoliucijos Spartintuvas

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Paulius Daukšas Budimo Kanalas Webinaras Visapusiškos Evoliucijos Spartintuvas
Webinaro trukmė: 2val.

Širdingai sveikinuos)))

Tęsiu savo pašaukimą ir toliau dalinuosi maksimaliai atnaujintomis ir išgrynintomis žiniomis apie visuotinius dėsningumus, gyvenimo darną ir didžiąją savirealizaciją. Ši savirealizacija, tai nėra kažkokia tolima siekiamybė, aš padedu tai atpažinti, patirti ir gilinti esamajame momente. Tai yra prisiminimas ir pajautimas, jog mes esame visuotinis intelektas bei įgalinimas būti pilniausioje savo išraiškoje beveik be pastangų. Tai tarsi pasakiškas dreifas iš sapno į sapną išliekant pilname sąmoningume ir nuostaboje. Visa tai ir yra naturali realybė, kuriai mes iš esmės ir esame sutverti. Dabar, po užmaršties laikotarpio – mes tai atrandame visiškai naujoje šviesoje ir taip tik dar labiau išplečiam nuovoką apie visa tai, kas yra. Tam mes ir esame – kad būti savimi, kad plėsti kūrinijos patyrimą ir švesti būvį jame.

Šiame webinare atskleisiu paslaptis, kaip aš pats sugebu mokytis ir progresuoti taip greitai (sąlyginai lyginant su didžiąją mūsų civilizacijos dalim). Pasidalinsiu atnaujintais įrankiais ir požiūrio taškais, kurie padės subalansuoti tiek fizinį, tiek emocinį/mentalinį, tiek dvasinį būvį. Kai visi skirtingi tavo esybės lygiai yra sulygiuoti – tuomet ir vyksta visapusiško progreso aksceleracija.

Pasidalinsiu apie pačią „sąmonės evoliuciją“. Apie lygmenis, kuriuos atpažinus daug lengviau orientuotis ir judėti lyg kopečiom į aukštesnius išmatavimus ir platesnias galimybes. Padarysim mūsų energetinius centrus apvalančią ir harmonizuojančią meditaciją. Bus atsakomi klausimai ir diskusijos jums aktualiom temom. Kiekvieno iš jūsų dalyvavimas yra dovana visai kolektyvinei sąmonei. Ši platforma yra visiškai lanksti ir subalansuota visiems, tad visi kas skaito šį tekstą yra laukiami ir be galo mylimi.

Kūrinija begalinė ir visados yra kur augti. Mano tikslas yra kelti mūsų meistriškumo lygį bei su kaupu prikelti tikrąją Lietuvos Dvasią. Turim nuostabiausią kalbą giliam savęs pažinimui, taip pat tobulai išreikštą gamtos ciklą ir užgrūdintas šaknis. Turime stiprią dvasią, kad įsikūnyti čia ir užmiršti tai kas esame – tam, kad vėl naujai atgimti ir žinoti savo visagalybę. Vartai į dieviškumą atviri, o mano laimė yra palydėti ir padrąsinti visus norinčius žengti per juos.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „evoliucijos spartintuvas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija