Webinaras – Priešybių Vienybės (Paradokso) Galia

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Priešybių-Vienybės-Paradokso-Galia
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu atvykus!

Dabar gyvename sinergijos amžiuje, kuriame skleidžiasi vis daugiau harmonijos bei galimybių laimėti visiems. Ir man pagaliau atėjo pajautimas padaryti išskirtinį webinarą apie paradokso galią, kuri yra labai aktuali šiame integracijos amžiuje.

Kas yra „paradoksas“? Tai netikėta priešybių sąjunga, kurios dėka mes galime išplėsti savo sąmonę ir atrasti savo neutralų laisvės bei galios centrą. Išties viskame ką galime patirti egzistuoja ši trejybė – pozityvumas, negatyvumas ir neutralumas tarp – tai visos kūrinijos pamatas. Tad įsisąmoninant šį pamatą – mes galime jį pritaikyti:

 • pajaučiant gilesnį ryšį ir meilę viskam, kas yra;
 • išsprendžiant konfliktus;
 • susikuriant harmoningus santykius su savim ir su vis daugiau nuostabių žmonių;
 • klestint tiek gyvenimo „pakilimuose“ – tiek ir „nusileidimuose;
 • iš esmės paleidžiant kančią keliančius įsitikinimus;
 • giliau suvokiant kaip veikia pasaulis ir kaip jis tau pasitarnauja kiekvieną akimirką;
 • susigrąžinant savo kūrybinę laisvę ir galią;
 • įsitvirtinant besąlyginėje taikoje ir gausoje;
 • keliant sąmonę į naujas platybes, kuriose galime patirt vadinamus „geštalto“ momentus, kuomet matomas didesnis paveikslėlis, kuriame visos iki tol pasimetusios sąmonės/pasąmonės dalys integruojasi ir atsiveria genialios idėjos.

Keletas paradokso galios pavyzdžių:

 • Kad susikurti atskirumo ir trūkumo jausmą – tu privalai būti sąjungoje ir gausoje.
 • Paleidžiant kontrolės siekį – tu įgauni daugiau kontrolės, kuri yra natūrali.
 • Konfliktuojantys žmonės dažniausiai turi vienodą poreikį.

Šiuos ir daugelį kitų paradokso privalumų išsamiai aptarime webinaro metu. Taip pat atliksime vedamą meditaciją, kad įsitvirtinti savo galios centre ir jo magnetiniame lauke. Tad po šio webinaro sugrįžti į aukos poziciją taps be galo sunku 😀

Webinaras vyks slaptoje facebook grupėje, kurioje webinaro įrašas liks pasiekiamas. Webinaro trukmė – 2val.

 

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 12 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „paradokso galia“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija