Žinučių Rinkinukas Apie Evoliucinį Sąmonės Šokį

Sąmonės evoliucijos kelionėje mūsų žmogiškas ego visad juda kiek lėčiau nei mūsų dvasia. Tad kad išvengti skaudesnių pamokų šioje kelionėje – yra labai svarbu neforsuoti ir taip pat neslopinti šios savo dalies. Tai yra mūsų vadinamos „reptilinės smegenys“, kurios yra atsakingos už mūsų fizinės formos išsaugojimą, tačiau aplink jas dažniausiai būna dar daugybę asocijuotų įsitikinimų, kurie yra susiję su mūsų kompleksine žmogiška patirtimi. Tad visų pirmą pažink save, kaip beribę bei besąlygiškai mylinčią sąmonę, kuri nieko nevengia ir tuo pačiu neturi kur skubėti – tada matyk šį savo žmogiško ego konstruktą kaip laukinį gyvūnėlį, kurį tiesiog turi harmoningai prisijaukinti bei su begaline atjauta ir išmintimi asistuoti jo evoliucinėje kelionėje, kurioje vis labiau ir labiau išryškėja jo neatsiejama vienybė su viskuo.

Šiame virsme miršta tik šablonai, bet ne tu, tad sąmoningai atsitapatink nuo idėjų, emocijų bei elgsenos šablonų, pažink nekintantį save ir tuomet sklandžiai patirsi natūralų pokyčio vyksmą. Net jei visai nenutuoki kas bus toliau – tu vis tiek lieki tikruoju savimi ir visa kita ko reikia ateina kartu su pokyčiu (visai kaip fiziniame gimime).

Atmink, jog nesaugumas – tai nepasiryžimas ateiti į labiausiai mylintį santykį su savimi. Viskas ateina iš tavęs, tad jei generuoji nesaugumą – matysi tik daugiau nesaugumo, bet jei pradėsi generuoti nors truputi daugiau saugumo vibracijos – pradėsi atrasti vis daugiau saugumo ir išorėje. Ir taip su viskuo.

Atrask giliausią savasties pojūtį ir paleisk jį į gyvenimą, tegul aukščiausia savastis daro darbus už tave kaip asmenį, tačiau prie to pačio įdarbina ir asmenį veikti išvien.

Viena akimirka tyros savasties atpažinimo išsklaido visas pragariškas iliuzijas.

Pasaulis dabar eina per didelį virsmą, todėl natūralu, jog viskas maišosi ir nenusistovi harmonijoje. Žinok, jog tu tikrai ne vienas tame ir galiausiai mes kartu ateisime į tą išties harmoningą žemę, o dabar tiesiog balansuok šiame transformacijos šokyje.

Ir jei esi empatiška esybė, kuri yra susimaišiusi kas yra tavo ir kas yra kitų – tai užtikrintai žinok tai, jog tavo yra tyras mylintis liudijimas, kuris prisideda prie žmonijos gijimo, transformacijos bei harmoningos integracijos vyksmo.

Viskas yra tavo Dieviškumo pasaka. Tad mėgaukitės kiekviena jos dalele, net ir karčiausia.

Ir atmink, jeigu tai ateina natūraliai – tai niekada nebūna per gerai; tu visada esi vertas(-a) daugiau meilės ir tavo žmogiškas likimas yra evoliucionuoti beribėje meilėje, kuri iš esmės ir esi.

Meilė visados čia.

Kiti Įrašai
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Esmių Esmė

Taigi Sveikiii ir tai yra pirmoji tema, tačiau labai labai svarbi tema, tai yra temų tema, apie esmiųųų Esmę. Todėl tai tuo pačiu ir be galo abstrakti tema ir gali būti sunkiai pagaunama, komplikuotam protui, kuris nuo mažens yra išmokytas

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Besąlyginio Žinojimo / Meilės – Aiškinimas

Įžanga   Tiek čia, tiek video kanale dažnai naudoju terminą „Besąlyginė Meilė“. Tai taip pat galima įvardint kaip: Besąlyginis Žinojimas/Pilnatvė ir t.t.. Visa tai – yra tos pačios pirminės energijos įvardinimai. Begalinės energijos, kuri suteikia Viską, net ir patirtį, jog

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Re-Animacija (Gif’ai – 6 serija)

Dar vienas rinkinukas padedantis atgaivinti savo vaizduotę ir per ją sklindantį dėmesį, kuris ir esi – beribis, laisvas, kūrybingas, įtakingas ir t.t.                       “Kvėpuok…”:       Mintimis gali pakeist krypti:

Skaityti