Žinučių Rinkinukas Apie Evoliucinį Sąmonės Šokį

Sąmonės evoliucijos kelionėje mūsų žmogiškas ego visad juda kiek lėčiau nei mūsų dvasia. Tad kad išvengti skaudesnių pamokų šioje kelionėje – yra labai svarbu neforsuoti ir taip pat neslopinti šios savo dalies. Tai yra mūsų vadinamos „reptilinės smegenys“, kurios yra atsakingos už mūsų fizinės formos išsaugojimą, tačiau aplink jas dažniausiai būna dar daugybę asocijuotų įsitikinimų, kurie yra susiję su mūsų kompleksine žmogiška patirtimi. Tad visų pirmą pažink save, kaip beribę bei besąlygiškai mylinčią sąmonę, kuri nieko nevengia ir tuo pačiu neturi kur skubėti – tada matyk šį savo žmogiško ego konstruktą kaip laukinį gyvūnėlį, kurį tiesiog turi harmoningai prisijaukinti bei su begaline atjauta ir išmintimi asistuoti jo evoliucinėje kelionėje, kurioje vis labiau ir labiau išryškėja jo neatsiejama vienybė su viskuo.

Šiame virsme miršta tik šablonai, bet ne tu, tad sąmoningai atsitapatink nuo idėjų, emocijų bei elgsenos šablonų, pažink nekintantį save ir tuomet sklandžiai patirsi natūralų pokyčio vyksmą. Net jei visai nenutuoki kas bus toliau – tu vis tiek lieki tikruoju savimi ir visa kita ko reikia ateina kartu su pokyčiu (visai kaip fiziniame gimime).

Atmink, jog nesaugumas – tai nepasiryžimas ateiti į labiausiai mylintį santykį su savimi. Viskas ateina iš tavęs, tad jei generuoji nesaugumą – matysi tik daugiau nesaugumo, bet jei pradėsi generuoti nors truputi daugiau saugumo vibracijos – pradėsi atrasti vis daugiau saugumo ir išorėje. Ir taip su viskuo.

Atrask giliausią savasties pojūtį ir paleisk jį į gyvenimą, tegul aukščiausia savastis daro darbus už tave kaip asmenį, tačiau prie to pačio įdarbina ir asmenį veikti išvien.

Viena akimirka tyros savasties atpažinimo išsklaido visas pragariškas iliuzijas.

Pasaulis dabar eina per didelį virsmą, todėl natūralu, jog viskas maišosi ir nenusistovi harmonijoje. Žinok, jog tu tikrai ne vienas tame ir galiausiai mes kartu ateisime į tą išties harmoningą žemę, o dabar tiesiog balansuok šiame transformacijos šokyje.

Ir jei esi empatiška esybė, kuri yra susimaišiusi kas yra tavo ir kas yra kitų – tai užtikrintai žinok tai, jog tavo yra tyras mylintis liudijimas, kuris prisideda prie žmonijos gijimo, transformacijos bei harmoningos integracijos vyksmo.

Viskas yra tavo Dieviškumo pasaka. Tad mėgaukitės kiekviena jos dalele, net ir karčiausia.

Ir atmink, jeigu tai ateina natūraliai – tai niekada nebūna per gerai; tu visada esi vertas(-a) daugiau meilės ir tavo žmogiškas likimas yra evoliucionuoti beribėje meilėje, kuri iš esmės ir esi.

Meilė visados čia.

Kiti Įrašai

Darna Tarp Santykinio Ir Absoliutaus

Visi dalykai yra santykiniai, Tik tas, kas nėra dalykas – yra absoliutus, Mažas susimaišymas gali duot impulsą pakeisti kryptį, Tačiau didelis susimaišymas gali duoti impulsą pabusti tarp visų krypčių. Čia randasi visuotinė darna. Kliedesio pagrindas yra santykinį laikyti absoliučiu. Pavyzdžiu:

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Tavo Begalinė Meilė (Gif’ai – 3 Serija)

AUM! Štai ir dar vienas psichodelinis gif‘ų rinkinukas. Psichodelinis reiškia atskleidžiantis protą/sielą – atsiskleidžiantis protas. Tad jei esi linkęs transformuoti savo įprastą/išmoktą tikrovės patyrimą ir atrasti daugiau už viso to, slypinčios esmės – šis rinkinukas gali pasitarnaut kaip priedas. Tad atsipalaiduok, pasileisk muzikos ar

Skaityti
Paulius Daukšas Budimo Kanalas

Tikrovės Natūra

Ok, dar viena tema, dar vienas pratęsimas, kad išryyyyškinti ir geriau prajausti tikrovės natūrą. Kas man yra tikrovė? – Tai mano atspindys – tai mano patirties laukas, kurį projektuoju pats iš savęs, per visą savo sistemą: kūną, vaizduotę, įsitikinimus, norus,

Skaityti