Subalansuotos Gyvenimo Darnos Įkūnijimas

Naudok skirtumus, tačiau laikykis vienybės,
Naudok sąlygas, tačiau laikykis besąlygiškumo,
Naudok savybes, tačiau laikykis lankstumo,
Naudok logiką, tačiau laikykis intuicijos,
Naudok praeities patirtį, tačiau laikykis ateities naujumo,
Naudok išmoktas pamokas, tačiau laikykis pradinuko proto,
Naudok gyvą išmintį, tačiau laikykis gyvos atjautos,
Naudok traukimąsi, tačiau laikykis plėtimosi,
Naudok asmeninius jausmus, tačiau laikykis beasmenio nuolankumo,
Naudok kintančias formas, tačiau laikykis kitimo pastovumo,
Naudok judesius, tačiau laikykis ramybės,
Naudok išorinę komunikaciją, tačiau laikykis vidinės tylos,
Naudok santykinius patyrimus, tačiau laikykis absoliučių dėsnių,
Naudok santykines išraiškas, tačiau laikykis absoliučios savasties,
Sąmoningai įkūnijant šį principą – tu įkūniji subalansuotą gyvenimo darną.
Ar tai būtų intensyvi kančia, ar aistra, ar bet kokia kita asmeninio gyvenimo sugeneruota energijos įkrova – yra išmintinga ją panaudoti nušvitimui (tyros savasties įsisąmoninimui).
Kaip tai vyksta?
Tiesiog leidžiant sau sustoti, nusėsti į meditacinę būseną ir visus išryškėjusius jausmus atrišti nuo minčių/paveikslėlių su kuriais juos asocijuoji ir tuomet juos nukreipti į tyrą buvimą.
Palaikant šią energijos telktį ties tyru buvimu – vis labiau išryškėja palaimingas pasitenkinimas šiuo buvimu ir taip yra atstatoma pusiausvyra, kuri pasitarnauja palaikant harmoningą santykį su asmeniniu gyvenimu.
Kiti Įrašai

Susiliejimas Su Gyvenimo Virsmu

Susiliejimas su gyvenimo virsmu, Mylinčios sąmonės erdvė viskam, Šviesa susitinkanti su savimi, Šokanti pasaulio įvairovėje, Švenčianti absoliutų vienį, Ir tai vientisa savasties kontempliacija/meditacija, Nusėsk širdyje, Nusėsk tyloje, Jausk tuštumą, Pamišk viską, Pamiršk save, Ir visuotinė savastis išryškės, Išryškės ir jos

Skaityti

Tikra Meilė

Tikros meilės nereikia remti praeities prisiminimais, ateities projekcijomis ar bet kokiomis kitomis išskaičiuotomis sąlygomis bei pastangomis. Tikra meilė skleidžiasi natūraliai – iš paprasčiausio buvimo tikruoju savimi. Tikra meilė yra besąlyginė, tačiau ji pati natūraliai įtraukia ir tobulai suderina visas sąlygas.

Skaityti

Subalansuotos Gyvenimo Darnos Įkūnijimas

Naudok skirtumus, tačiau laikykis vienybės, Naudok sąlygas, tačiau laikykis besąlygiškumo, Naudok savybes, tačiau laikykis lankstumo, Naudok logiką, tačiau laikykis intuicijos, Naudok praeities patirtį, tačiau laikykis ateities naujumo, Naudok išmoktas pamokas, tačiau laikykis pradinuko proto, Naudok gyvą išmintį, tačiau laikykis gyvos

Skaityti