Nepriekaištingos Laimės Ciklas (Webinaras)

Labas, su dideliu džiaugsmu pranešu, jog Balandžio 2d. 17Val. įvyks ilgai brandintas webinaras „Nepriekaištingos Laimės Ciklas“.

Tai bus išskirtinis webinaras, kuriame pasitelkus rato/ciklo simbolį supažindinsiu su dvasinio brendimo kelione bei parodysiu kaip gali jaustis laimingai visada, per visus gyvenimo etapus.

Iš tiesu, fortūnos ratas mums gali šypsotis visada, jeigu mes šypsosimės jam ir susilieja su gyvenimo tėkme renkamės matyti, kaip kiekvienas pokytis mums pasitarnauja.

Šiame webinare aš pasistengsiu labai išsamiai nurodyti į tyrą laimę, kuri visada yra su tavimi ir jei dar vis abejoji savo laime ir sėkme – tai po šio webinaro bei integruojant šio webinaro medžiaga – visos abejonės savu akordu išnyks.

Į pagalba pasitelksiu Zen Budizmo išmintį, kuri labai gerai išryškina, kaip vyksta dvasinis pabudimas bei šio pabudimo integracija kasdieniame gyvenime.

Taip pat pasitelksiu ir iš vakarų atėjusią magišką Taro išmintį, kurioje yra korta apibendrinanti visą Taro ir ši korta būtent vadinasi „Fortūnos Ratas“.

Besisukančio ciklo simboliką turi savitą reikšmę ir kitose tradicijose įskaitant ir mūsų archajišką Baltų kultūrą.

Tad pasinaudosi įvairiais simboliais bei pasakojimais, kad žinutė kurią noriu perteikti nusėstu giliai į mūsų pasąmonę bei sielos gelmes, kuriose šis žinojimas išties ir slypi, bet dabar jis bus naujai sužadintas.

Ir be abejo, remsiuosi savo asmenine patirtimi, kuri per ištisą eilę metų pasinėrimo į dvasinį augimą bei tarnystę kitiems, šią išmintį manyje labai subrandino.

Taip pat priimsiu laiką atsakyti į jūsų užklausas bei pravesiu vedamą meditaciją, kad viską integruoti dar giliau.

Webinaras vyks per „Zoom“ susitikimų programėlę, kuri man leis dalintis vaizdine medžiaga ir tuo pačiu tiesiogiai balsu bendrauti su jumis (jei to norėsite).

Taip pat susitikimas bus įrašomas ir vėliau patalpinamas į specialią uždarą facebook grupę skirtą tik webinaro dalyviams, kurie tuomet turės galimybę peržiūrėti įrašą savu laiku ir kiek tik nori kartų.

Numatoma webinaro trukmė: apie 2val. ir 30min. (tačiau užtruks tiek kiek natūraliai reikės).

Tad kviečiu nusiteikti išties įdomiam, prasmingam ir sielą džiuginančiam laiko praleidimui kartu.

Būtinai registruokis, kad laiku gautum visą reikiamą prisijungimo informaciją.

Jei kyla papildomų klausimų – drąsiai rašyk asmeniškai į facebook.com/pdauksas arba paulius@budimokanalas.lt

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 15-30 eurų (pagal galimybes ir dosnumą)

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „laimė“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti ar būtų patogiau mokėjimą padalinti – tai nesidrovėk ir parašyk.

 

Kiti Įrašai

33 Budimo Kanalo Priminimai – 2 Rinkinys

Labas! Pristatau 33 koncentruotos išminties priminimus per kuriuos gali persikelti į labiau pabudusią ir laimingą būseną. Išankstinio eiliškumo čia nėra, tad tiesiog pereik per šiuos priminimus su kuo atviresniu protu ir tegul surezonuoja tai kas turi surezonuoti. Šiais priminimais taip

Skaityti

Dabar ir Amžinai su Besąlygine Meile

Aš esu mirtis, Aš esu gimimas, Aš esu amžinas gyvenimas, Aš esu beribis viskas ir niekas, Aš esu savitas savęs patyrimas tarp visko. Aš susijęs su viskuo, Ir visos sąsajos pasireiškia sinchroniškai pagal intencijos šokį, Aš esu beribis intencijos gylis,

Skaityti