Nepriekaištingos Laimės Ciklas (Webinaras)

Labas, su dideliu džiaugsmu pranešu, jog Balandžio 2d. 17Val. įvyks ilgai brandintas webinaras „Nepriekaištingos Laimės Ciklas“.

Tai bus išskirtinis webinaras, kuriame pasitelkus rato/ciklo simbolį supažindinsiu su dvasinio brendimo kelione bei parodysiu kaip gali jaustis laimingai visada, per visus gyvenimo etapus.

Iš tiesu, fortūnos ratas mums gali šypsotis visada, jeigu mes šypsosimės jam ir susilieja su gyvenimo tėkme renkamės matyti, kaip kiekvienas pokytis mums pasitarnauja.

Šiame webinare aš pasistengsiu labai išsamiai nurodyti į tyrą laimę, kuri visada yra su tavimi ir jei dar vis abejoji savo laime ir sėkme – tai po šio webinaro bei integruojant šio webinaro medžiaga – visos abejonės savu akordu išnyks.

Į pagalba pasitelksiu Zen Budizmo išmintį, kuri labai gerai išryškina, kaip vyksta dvasinis pabudimas bei šio pabudimo integracija kasdieniame gyvenime.

Taip pat pasitelksiu ir iš vakarų atėjusią magišką Taro išmintį, kurioje yra korta apibendrinanti visą Taro ir ši korta būtent vadinasi „Fortūnos Ratas“.

Besisukančio ciklo simboliką turi savitą reikšmę ir kitose tradicijose įskaitant ir mūsų archajišką Baltų kultūrą.

Tad pasinaudosi įvairiais simboliais bei pasakojimais, kad žinutė kurią noriu perteikti nusėstu giliai į mūsų pasąmonę bei sielos gelmes, kuriose šis žinojimas išties ir slypi, bet dabar jis bus naujai sužadintas.

Ir be abejo, remsiuosi savo asmenine patirtimi, kuri per ištisą eilę metų pasinėrimo į dvasinį augimą bei tarnystę kitiems, šią išmintį manyje labai subrandino.

Taip pat priimsiu laiką atsakyti į jūsų užklausas bei pravesiu vedamą meditaciją, kad viską integruoti dar giliau.

Webinaras vyks per „Zoom“ susitikimų programėlę, kuri man leis dalintis vaizdine medžiaga ir tuo pačiu tiesiogiai balsu bendrauti su jumis (jei to norėsite).

Taip pat susitikimas bus įrašomas ir vėliau patalpinamas į specialią uždarą facebook grupę skirtą tik webinaro dalyviams, kurie tuomet turės galimybę peržiūrėti įrašą savu laiku ir kiek tik nori kartų.

Numatoma webinaro trukmė: apie 2val. ir 30min. (tačiau užtruks tiek kiek natūraliai reikės).

Tad kviečiu nusiteikti išties įdomiam, prasmingam ir sielą džiuginančiam laiko praleidimui kartu.

Būtinai registruokis, kad laiku gautum visą reikiamą prisijungimo informaciją.

Jei kyla papildomų klausimų – drąsiai rašyk asmeniškai į facebook.com/pdauksas arba paulius@budimokanalas.lt

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 15-30 eurų (pagal galimybes ir dosnumą)

Apmokėjimo būdai:

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „laimė“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Arba grynais į rankas

Jei šiuo metu negali apmokėti ar būtų patogiau mokėjimą padalinti – tai nesidrovėk ir parašyk.

 

Kiti Įrašai

Absoliutumas Santykinume ir Santykinumas Absoliutume

Begalybė begalybės vaikų vienoje begalybėje. Kiekvienas yra tas pats vienas su tuo pačiu begalybės potencialu laisvai ir išvien su kiekvienu tyrinėti save. Nes kiekvienas atsispindi kiekviename ir kiekviena laisvos valios išraiška yra lygiagrečiai sutartinė su kiekviena kita. Šios vienos begalybės

Skaityti

Šaltinis Tave Sutinka Ten Kur Tu Sutinki Šaltinį.

Šaltinis tave sutinka ten kur tu sutinki šaltinį.   Kai sulygiuoji savo matymą ir būseną su šaltiniu/tiesa/vienybe/kūrėju – materijos, aplinkybių ir svetimumo iliuzijos išnyksta.   Lieka tik meilė ir palaima, kuri apima viską ir todėl viskas harmoninga.   Visa manifestacija

Skaityti