Budimo Kanalas Gyvai! (+online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveiki gyvi!

Jaučiu, jog per pastarąjį  laikotarpį tikrai  dauguma iš mūsų paaugo viduje, o dabar galime susitikti išorėje ir pasidalinti savo atnaujintomis energijomis bei mintimis. Tad kviečiu Gegužės 31d. 17val. susitikti naujoje „Quick Retreat“ studijoje Vilniaus senamiestyje!  Jei negalėsi atvykti – bus galimybė prisijungti ir dalyvauti internetu + visi dalyviai turės prieigą prie įrašo.

Gyvi susitikimai būna labai įdomūs, nes kaskart susirenka unikalus rinkinys energijų ir tai iššaukia daug naujų įkvėpimo gūsių bei vis aiškesnio supratimo apie visatos/gyvenimo veikimą. Aš šiuo atveju veikiu kaip veidrodis arba kanalas per kurį ateina visi mums aktualūs atnaujinimai. Kad galėčiau tai daryti – perėjau bei investavau tikrai nemažai ir toliau vis labiau tame plečiuosi. Jei dar nepažįsti manęs ir mano veiklos – gali susipažinti per www.budmokanalas.lt

Tad šis susitikimas yra apie viską, kas mums gali būti aktualu – tai apie mūsų beribio potencialo atskleidimą. Kad labiau tai pajausti – galimos temos: Savityra; Nušvitimas; Pašaukimas/tarnystė; Įgalinimas; Gyvenimo veikimo dėsningumai (aukštoji metafizika); Dvasinio ir fizinio gyvenimo suderinamumas; Holistinė sveikata; Harmoningi santykiai; Pasitikėjimas; Sąmonės evoliucijos subtilybės; Meditacijos menas ir t.t.

Žodžiu: jaukiai pasibūsim, giliai pabendrausim, įkvėpsime vieni kitus (tai labai svarbu ir ypač šiame sumaišties laikotarpyje), galbūt dar pagal esamą energiją pravesiu vedamą meditaciją.  Tiesiog ateik ir prisidėk prie šio organiško stebuklo, kuris duos naudos mums visiems.

Energetiniai mainai sutikimo erdvės bei mano veiklos palaikymui – tik 10eur (arba kiek pajausi).

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „BKG“

Galite apmokėti dar per: 

PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai spaudžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija