Budimo Kanalas Gyvai! (+online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveiki gyvi!

Jaučiu, jog per pastarąjį  laikotarpį tikrai  dauguma iš mūsų paaugo viduje, o dabar galime susitikti išorėje ir pasidalinti savo atnaujintomis energijomis bei mintimis. Tad kviečiu Gegužės 31d. 17val. susitikti naujoje „Quick Retreat” studijoje Vilniaus senamiestyje!  Jei negalėsi atvykti – bus galimybė prisijungti ir dalyvauti internetu + visi dalyviai turės prieigą prie įrašo.

Gyvi susitikimai būna labai įdomūs, nes kaskart susirenka unikalus rinkinys energijų ir tai iššaukia daug naujų įkvėpimo gūsių bei vis aiškesnio supratimo apie visatos/gyvenimo veikimą. Aš šiuo atveju veikiu kaip veidrodis arba kanalas per kurį ateina visi mums aktualūs atnaujinimai. Kad galėčiau tai daryti – perėjau bei investavau tikrai nemažai ir toliau vis labiau tame plečiuosi. Jei dar nepažįsti manęs ir mano veiklos – gali susipažinti per www.budmokanalas.lt

Tad šis susitikimas yra apie viską, kas mums gali būti aktualu – tai apie mūsų beribio potencialo atskleidimą. Kad labiau tai pajausti – galimos temos: Savityra; Nušvitimas; Pašaukimas/tarnystė; Įgalinimas; Gyvenimo veikimo dėsningumai (aukštoji metafizika); Dvasinio ir fizinio gyvenimo suderinamumas; Holistinė sveikata; Harmoningi santykiai; Pasitikėjimas; Sąmonės evoliucijos subtilybės; Meditacijos menas ir t.t.

Žodžiu: jaukiai pasibūsim, giliai pabendrausim, įkvėpsime vieni kitus (tai labai svarbu ir ypač šiame sumaišties laikotarpyje), galbūt dar pagal esamą energiją pravesiu vedamą meditaciją.  Tiesiog ateik ir prisidėk prie šio organiško stebuklo, kuris duos naudos mums visiems.

Energetiniai mainai sutikimo erdvės bei mano veiklos palaikymui – tik 10eur (arba kiek pajausi).

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „BKG“

Galite apmokėti dar per: 

PayPal.me/Paulius7

Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai spaudžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai