Susitikimas Aukščiausioje Tiesoje (gyvai + online)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu iš visos širdies 🙂

Po ilgokos pertraukos kviečiu į savo naują gyvą susitikimą dėl aukščiausios tiesos, kuri suteikia absoliutų palaiminimą visuose gyvenimo aspektuose.

Tad viskas ką mes veikiame susitikimo metu – tai kultivuojame nuovoka ties aukščiausia tiesa, nes būtent šis nuovokumas ir išryškina tą palaiminimą, jog viskas yra Dievas, besąlyginė meilė, beribis gėris, gausa ir harmonija.

Viskas vyks visiškai intuityviai iš širdies į širdį. Tai gali būti paprasti budinantys dialogai, monologai, vedamos meditacijos ir bendra sąmoninga tyla.

Ir kadangi viskas bus gyva ir intuityvu – tai būtent tavo atvykimas ar dalyvavimas internetu (jei gyveni toli) prisidės daugiausiai. Tavo būvimas natūraliai iškels atitinkamą atspindį būtent tau ir šis atspindys taip pat pasitarnaus ir visiems kitiems.

Taip, tavo pasirodymas ir buvimas yra didžiausia dovana visai kūrinijai, net jei neturėsi ką pasakyti (tai antraeilis dalykas). Tu prisidėsi prie grupinės energijos ir padėsi inkaruoti šviesą ne tik sau, bet ir visam pasauliui.

Tai bus saugi ir besąlygiškai mylinti erdvė atverti savo širdį, iškelti tai ko niekur kitur neiškeltum, išlaisvinti visas užlaikytas mintis bei emocijas, atverti daugiau savo galios, priimti meilės gylį apie kurį galbūt net užmiršai, tačiau giliai viduje ilgiesi.

Jei skaitai šį tekstą, tai viskas – tu jau čia! Dieviška malonė jau tave čia nukreipė, dabar tu turi galimybę susitikti su veidrodžiu, kuris tau atspindės tavo tikrąją tyrą ir Dievišką natūrą. Ir nesirūpink dėl jokių aplinkybių ar ribojančių minčių, nes tavo nuoširdus noras ir dalyvavimas yra didžiausia dovana. Jei norėsi kažkokias stabdančias mintis adresuoti, tai gali man parašyti iš anksto į paulius@budimokanalas.lt arba facebook.com/pdauksas

Susitikimas vyks „Baltic Shamans” Užupio g. 2 01025 Vilnius parduotuvėlės antrame aukšte. Susitikimas startuos nuo 15:30 tai būtų gerai, jei atvyktum bent 5min. anksčiau. Susitikimo trukmė nuo 1,5val. iki 2val.

Jei ketini dalyvauti – būtinai registruokis arba iš anksto pranešk paulius@budimokanalas.lt arba facebook.com/pdauksas Taip pat jei kils kokių papildomų klausimų dėl atvykimo ir dalyvavimo – jauskis laisvai juos užduoti.

Begalinis ačiū už tavo esatį ir dėmesį, nepamiršk – tavo vertė visados yra absoliuti 🙂

Visa tai yra dėl to, kad jaustumės maksimaliai gerai 🙂

Tad susimatome momente 🙂

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Susitikimo kaina – nuoširdi parama nuo 10eur iki kiek jaučia džiaugsmą duoti tavo širdis.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „susitikimas“

Jei atvyksi gyvai – gali atsidėkoti ir grynais, tačiau vis tiek registruokis ar iš anksto pranešk.

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

 

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai