Sąmonės Telkties Sūkurys (internetinis kursas)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu atvėrus išskirtinę galimybę įvaldyti savo sąmonę, dvasiškai paaugti ir pakelti savo gyvenimo kokybę. Ačiū, kad esi ir tuo domiesi.

Dėmesio: kursas jau yra pasibaigęs ir visi kurso įrašai (virš 30val.) bei papildoma medžiaga dabar yra prieinama uždaroje kurso grupėje su net 50% nuolaida! Įrašuose rasi daug skirtingų vedamų meditacijų bei įkvepiančių ir daugiau aiškumo suteikiančių pokalbių. Galiu ranką prie širdies pridėjęs teigti, jog tai pats nuoširdžiausias ir giliausias bei daugiausiai potencialo talpinantis kursas.

„Sąmonės Telkties Sūkurys“ tai yra dviejų mėnesių trukmės internetinis kursas, kurio metu reguliariai ir nuosekliai telksimės į meditacijos praktiką, kurios dėka galėsime vis giliau patirti bei įkūnyti savo tikrąją beribę savastį.

Iš patirties žinau, jog vien atsisėsti meditacijai daugumai yra didelis iššūkis, o juo labiau pereiti į gilią meditacinę būseną. Kūnas ir protas dažnai būna pagautas inercijų nuolatos kažko siekti ir nuolatos kažko vengti – tokiu atveju meditacija gali būti interpretuojama kaip nuobodus laiko švaistymas arba kažkas įdomaus ką galima atidėti ateičiai („kada viskas bus padaryta“). Ir taip, kai kurie žmonės net atrasdami ryžto atsisėsti medituoti – dažnai patiria iššūkius ir frustraciją su prasiskverbimu į vis gilesnias vienybės su viskuo būsenas.

Vis dėl to mes matome, kad tas bėgimas nuo savęs mūsų nenuneša į taikesnę ir laimingesnę vietą, kurioje pagaliau galime atsiverti Dieviškumui ir t.t. Pirmiausia turime sustoti, susidurti su savimi ir atrasti taiką bei palaimą giliai viduje – tik tuomet galime patirti vis laisvesnę bei harmoningesnę gyvenimo tėkmę. Tad dėl šių priežasčių aš jaučiu didelį įkvėpimą sukurti šį telkties sūkurį, kuriame galėsi patirti didelį progreso šuolį per santykinai trumpą laiką.

Pats meditacijos praktika užsiimu jau apie 10 metų, esu išbandęs daug metodikų ir kitų dvasinių praktikų, tačiau esminis meditavimas ties visų reiškinių šaltiniu yra tarsi ašis prie kurios vis sugrįžtu ir kurioje vis labiau gilėju. Gilėjant šioje praktikoje įžvelgiu vis daugiau subtilybių apie tai kaip veikia protas ir kaip efektyviai prasiskverbti gilyn bei palaikyti tą gilią pusiausvyros ir harmonijos būseną. Kartu su tuo matau nepajudinamus pokyčius savo būsenos kokybėje – matau, jog ši pusiausvyra ir harmonija persiduoda į viską ką patiriu ir net patiriant sudėtingus gyvenimo iššūkius aš juos patiriu kartu su taika bei gražiu, švelniu vedimu. Ir bendrai – viskas teikia neapsakomos palaimos ir pilnatvės pojūtį.

Ir geros žinios yra tos, jog ši privilegija yra atvira visiems, nes tai mūsų visų tikroji natūrali būsena.  Tiesiog reikia iki to pribręsti ir jeigu tu atsidarei bei skaitai šį tekstą – labai didelė tikimybė, jog sąmonės nušvitimas tau yra išties įmanomas. Tačiau tai nėra vienintelis kurso tikslas – šiame kurse:

  • Išmoksi efektyviai medituoti bei mėgautis pačia praktika, nes tai yra išties įkvepiantis iššūkis tapti savęs paties meistru.
  • Geriau pažinsi savo vidinį pasaulį ir turėsi puikią galimybę giliau priimti visas savo išskirtas vidines dalis – ko pasekoje pradėsi jausti vis daugiau natūralios pilnatvės bei harmonijos.
  • Geriau pažinsi savo „vidinį guru“ ir atversi naujus išminties, įžvalgų bei įkvėpimo klodus.
  • Turėsi nuolatinį vedimą ir palaikymą: 4 susitikimai per savaitę (per gyvas transliacijas bei zoom pokalbius). Šiuose susitikimuose gausi instrukcijas, patarimus, įkvėpimą, vedamas meditacijas bei gyva bendravimą per kurį galėsime mokytis vieni iš kitų ir žymiai sparčiau augti.
  • Sužadinsi savo subtilius pojūčius, intuiciją ir pradėsi vis labiau nujausti savo Absoliučią natūrą, kuri yra neapsakomai laisva bei tobula.
  • Gausi nuoseklę ir patyriminę instrukciją kaip judėti į vis labiau tiesioginį ir viską įtraukiantį pabudimą, kuris keičia viską ir tik į gerą.
  • Harmoningai įsivažiuosi į meditacijos praktiką ir toliau vis lengviau bei džiaugsmingiau galėsi ją tęsti savarankiškai, o to pasekoje plėsti savo meilę esačiai.
  • Sutelksi savo laisvąją valią ir su ja galėsi daug efektyviau realizuotis bet kokioje gyvenimo srityje. Įgysi esminės savi-disciplinos.
  • Atrasi būdus kaip aukštesnes sąmonės būsenas integruoti į savo kūną bei fizinį gyvenimą, ko pasekoje turėsi tvirtą pagrindą harmoningai plėsti savo sąmonę dar labiau.
  • Gausi mano išskirtinį energetinį palaikymą šiame savityros kelyje. Taip pat ir visų kitų kurso narių – kartu mes galime daugiau! Beja – prieš šį kursą pats išskirtinai pasiruošiu suintensyvinant savo kasdienę praktiką.

Išmintis ir patirtis kurią čia sužadinsi – tau tarnaus visą gyvenimą ir galbūt net anapus jo, nes tai liečia tavo amžinąją esmę.

Video pristatymas – https://youtu.be/awlPIEjxSu0

Dėmesio: kursas jau yra pasibaigęs ir visi kurso įrašai (virš 30val.) bei papildoma medžiaga dabar yra prieinama uždaroje kurso grupėje su net 50% nuolaida! Įrašuose rasi daug skirtingų vedamų meditacijų bei įkvepiančių ir daugiau aiškumo suteikiančių pokalbių. Galiu ranką prie širdies pridėjęs teigti, jog tai pats nuoširdžiausias ir giliausias bei daugiausiai potencialo talpinantis kursas.

 

 

Registracija į Kursą

Apmokėjimo informacija

Kurso įrašų kaina su 50% nuolaida – 60 Eur (120).

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „Telktis“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija