Sąmoningas Dalyvavimas Dieviškame Plane

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu)))

Jei atvėrei šį langą, greičiausiai jau žinai ar nujauti, jog už visko ką aprėpia tavo pojūčiai ir protas – egzistuoja neaprėpiamai intelektuali kūrybinė jėga. Šią jėgą galima vadinti „Dievišku Planu” į kurį įeina viskas ir nėra nieko už to ribų. Šis planas mus kaip žmoniją vedė per kompleksinę ir stichišką evoliucinę kelionę, bet dabar išaušo laikas kai mus visus jungianti sąmonė pabunda ir evoliucija tampa vis labiau sąmoningu procesu, kuris kreipia į tavo unikalų bendros kūrybos su šaltiniu kelią. Apie tai ir bus šis webinaras, kuriame kaip visada pasidalinsiu pačiais šviežiausiais atnaujinimais, kurie būtų aktualūs tiems, kurie prisijungs, nes tai taip pat yra sinchronizuoto Dieviškojo plano veikimas.

Šis webinaras susidės iš dviejų dalių 7dienį ir 1dienį (kovo 28 ir 29d.) per pačią pilnatį, kuri mums padės sukelti bei transformuoti savo energijas, kad dar artimiau susitikti su savo Dieviškuoju planu. Pagal poreikį vienas susitikimas galės būti pokalbių kambario formate, kur galėsime tiesiogiai kalbėtis. Taip pat pravesiu vedamą meditaciją, kad išties įsijausti į visus atnaujinimus. Tad tai bus du internetiniai susitikimai nuo 19:30 iki maždaug 21:00.

Išties net nesinori dabar rašyti apie ką konkrečiai bus kalbama ir ką tu šiame webinare gausi, nes viskas vyks organiškai, sinchronizuotai ir tu gausi būtent tai, ko tau tuo metu reiks. Tačiau vis tiek gali iki tol subrandinti savo intencijas, aktualijas ar klausimus, kurie atvers vartus į dar daugiau aiškumo bei įkvėpimo.

Trumpai apie save:

Jau apie 10 metų kryptingai judu sąmoningu dvasinio augimo keliu ir jau daugiau kaip 6 metus aktyviai padedu kitiems. Mano kelias apima visą įvairovę mokymų bei praktikų, tačiau viskas kuo dalinuosi ateina iš laisvos ir tyros širdies intuicijos/intencijos. Šiuo metu esu kaip niekad stabilizuotas bei integruotas savo širdies kelyje ir todėl natūraliai esu įkvėptas asistuoti tave ir visus, kurie nori tai realizuoti savo unikaliu būdu ir taip pratęsti naujos šviesos bei meilės srautą per visą pasaulį.

Ačiū, kad esi, laiminu ir sakau iki)))

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina pasirinktinai nuo 10eur iki 20eur ar daugiau.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „D-planas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

 

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai