Sąmoningas Dalyvavimas Dieviškame Plane

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu)))

Jei atvėrei šį langą, greičiausiai jau žinai ar nujauti, jog už visko ką aprėpia tavo pojūčiai ir protas – egzistuoja neaprėpiamai intelektuali kūrybinė jėga. Šią jėgą galima vadinti „Dievišku Planu“ į kurį įeina viskas ir nėra nieko už to ribų. Šis planas mus kaip žmoniją vedė per kompleksinę ir stichišką evoliucinę kelionę, bet dabar išaušo laikas kai mus visus jungianti sąmonė pabunda ir evoliucija tampa vis labiau sąmoningu procesu, kuris kreipia į tavo unikalų bendros kūrybos su šaltiniu kelią. Apie tai ir bus šis webinaras, kuriame kaip visada pasidalinsiu pačiais šviežiausiais atnaujinimais, kurie būtų aktualūs tiems, kurie prisijungs, nes tai taip pat yra sinchronizuoto Dieviškojo plano veikimas.

Šis webinaras susidės iš dviejų dalių 7dienį ir 1dienį (kovo 28 ir 29d.) per pačią pilnatį, kuri mums padės sukelti bei transformuoti savo energijas, kad dar artimiau susitikti su savo Dieviškuoju planu. Pagal poreikį vienas susitikimas galės būti pokalbių kambario formate, kur galėsime tiesiogiai kalbėtis. Taip pat pravesiu vedamą meditaciją, kad išties įsijausti į visus atnaujinimus. Tad tai bus du internetiniai susitikimai nuo 19:30 iki maždaug 21:00.

Išties net nesinori dabar rašyti apie ką konkrečiai bus kalbama ir ką tu šiame webinare gausi, nes viskas vyks organiškai, sinchronizuotai ir tu gausi būtent tai, ko tau tuo metu reiks. Tačiau vis tiek gali iki tol subrandinti savo intencijas, aktualijas ar klausimus, kurie atvers vartus į dar daugiau aiškumo bei įkvėpimo.

Trumpai apie save:

Jau apie 10 metų kryptingai judu sąmoningu dvasinio augimo keliu ir jau daugiau kaip 6 metus aktyviai padedu kitiems. Mano kelias apima visą įvairovę mokymų bei praktikų, tačiau viskas kuo dalinuosi ateina iš laisvos ir tyros širdies intuicijos/intencijos. Šiuo metu esu kaip niekad stabilizuotas bei integruotas savo širdies kelyje ir todėl natūraliai esu įkvėptas asistuoti tave ir visus, kurie nori tai realizuoti savo unikaliu būdu ir taip pratęsti naujos šviesos bei meilės srautą per visą pasaulį.

Ačiū, kad esi, laiminu ir sakau iki)))

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina pasirinktinai nuo 10eur iki 20eur ar daugiau.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „D-planas“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

 

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija