TU ESI TAI! Absoliutumo ir Santykinumo Vienovė

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu prisijungus)))

Mano vardas Paulius Daukšas ir mano pašaukimas, kuriam atiduodu visą save: žmonės pabunda savo tikrojoje natūroje ir gyvena darniame balanse.

Tad viskas sukasi apie giliausią savęs pažinimą (nušvitimą) ir pilniausią savo autentiškos valios įgalinimą. Galima sakyti, jog tai yra gyvas mokymas, kuris įtraukia viską ir suteikia vientisumo bei harmonijos pojūtį viskame.

Savo kelyje esu perėjęs labai daug įvairių iššūkių, kurie mane atvedė prie pačių galingiausių vedlių iš viso pasaulio ir ne tik; taip pat prie nuoširdžios kasdienės dvasinės praktikos ir tikrų pokyčių savo gyvenimo būde.

Jau virš 5 metų gyvenu visiškai natūraliame ritme, kuris yra paremtas vien tik man dvasios vedimu. Kiekvieną dieną patiriu vis daugiau visapusiškos pilnatvės ir tiesiog natūraliai ja dalinuosi, tačiau su išmintimi.

Tad vedamas meilės ir išminties pristatau šį dviejų dalių webinarą (internetinį susitikimą), kuriame kaip niekad giliai pasiųsiu nuoširdžiausią savo žinutę – „TU ESI TAI!”.

Kas yra “TAI”? Tai yra viskas, kas yra, tai yra begalybė visko, kas tik gali būti ir tu jau dabar bei visada esi tai! Tiesiog dabar tyrinėji gan riboto stiliaus patyrimą, tačiau tuo pačiu šio patyrimo trajektorija kreipia į spartų išsiplėtimą, kurį greičiausiai jau atpažįsti savo gyvenime.

Šis renginys taip pat yra šio pasirinkimo pabusti į daugiau tikrojo savęs padarinys. Čia aš tau padėsiu kaip niekad giliai suvokti bei pajausti tavo Absoliučios natūros vienovę su santykine tikrove, kuri tuomet tampa kaip niekad laisva ir stebuklinga.

Čia turėsi nuostabią erdvę pripildyta meilės bei išminties, kurioje galėsi pilnai atsišviežinti ir prisiminti genialų kūrinijos paprastumą.

Mano vedimas bus intuityvus ir tiesiai iš širdies į širdį, tačiau nujaučiu, jog tame ateis daug aukštesnės išminties bei įkvepiančių praktinių pritaikymų.

Vienas susitikimas bus mano tiesioginė transliacija (3dienį – birželio 30d.), o kitas – pokalbių kambaryje (4dienį – Liepos 1d.), kuriame galėsime tiesiogiai pabendrauti. Susitikimų metu pravesiu galingą meditaciją bei atsakysiu į tau rūpimas aktualijas. Viskas vyks uždaroje fb grupėje, kurioje taip pat susitikimų įrašai visad liks prieinami.

Tai tokios džiugios naujienos, mano nuoširdžiausi linkėjimai tau ir iki)))

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 33Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „tu esi tai“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai

Satsangas Su Pauliumi Kaune (gyvai ir online)

Sveiki pažįstami ir nepažįstami, kuriuos patraukė šis įvykis, mano besąlyginė meilė jums. Tad kaip ir jau gan dažnai: spontaniškai dėliojantis įvykiams pajaučiau įkvėpimą šį 7dienį 15val. surengti gyvą Satsangą Kaune (nors galima bus dalyvauti ir internetiniu būdu). Man bus tikra garbė ir malonumas su tavimi susitikti gyvai. Satsangas – tai susibūrimas dėl tiesos: budinantys pokalbiai, savityra, meditacija ir visa kita, kas natūraliai pagal aktualumą ateina momente. Nors ir šis terminas kilęs iš Indijos, noriu pabrėžt, kad nepriklausau jokiai tradicijai – priklausau tik viską vienijančiai meilei. Tad kartu sukursime mylinčią erdvę, kurioje galėsime autentiškai atsiverti ir būti sutikti ten, kur esame. Ir nuo to taško stebėsime kaip stebuklingai viskas keisis kartu su koncentruoto sąmoningumo pagalba. Tai unikali galimybė giliau susipažinti su subtiliausia Dieviška tikrove, kuri natūraliai harmonizuoja viską. Ir be abejo susipažinti ne tik teoriškai, bet ir labai tiesioginiu bei patyriminiu būdu. Pats tame nesustodamas gilėju jau daug metų ir jau eilę metų į tai vedu kitus. Tai vyksta natūraliai ir rezultatai vis labiau ir labiau džiugina. Ir čia norisi užakcentuot rezultatą, kuomet yra įsišaknijama į besąlyginės gerovės bei aiškumo būvį, kuris leidžia patirti gyvenimą jo pilname grožyje. Savo mokymuose apjungiu visumą – nuo žemiškiausiu iki aukščiausių materijų ir be abejo viską jungia meilė, kurios yra tiek daug, kad su šia nata noriu priminti, jog kad ir ką apie save ar kitus galvoji bei jauti – mes visi visada esame verti daugiau meilės ir niekada nemažiau. Tad ateik tokia/toks kokia/koks esi, čia nėra jokių reikalavimų, jei perskaitei šį tekstą – tai to tikrai pakanka. Ir žinau, kad dauguma jautrių ir į dvasingumą linkusių žmonių dažnai būna linkę izoliuotis nuo išorinio pasaulio, bet taip pat žinau, koks gilus yra troškimas perlipti save ir ateiti į autentišką bei saugų ryšį su kitais – tu ne esi vienas! Ir nors ir aš esu laimingas dalintis savo paslaugom besąlygiškai – vis tik reikia atsižvelgti į sistemą, kurioje gyvename ir palaikyti balansą; todėl renginys yra mokamas. Kaina gali pasirinkti pagal savo sąžinę, tačiau minimali suma yra 15 eurų (jei šiuo metu tikrai nėra galimybės – galėsi atsilyginti vėliau). Renginio metu taip pat bus galima įsigyti mano paties išleistų knygų. Jei nori dalyvauti – būtinai registruokis iš anksto ir duok žinoti ar dalyvausi gyvai ar gyvoje transliacijoje internetu, kuri vyks atskiroje uždaroje grupėje. Kontaktai: paulius@budimokanalas.lt facebook.com/pdauksas +370 6733 1790 Daugiau apie mane ir mano veiklą – https://www.budimokanalas.lt/

Informacija