TU ESI TAI! Absoliutumo ir Santykinumo Vienovė

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.

Sveikinu ir laiminu prisijungus)))

Mano vardas Paulius Daukšas ir mano pašaukimas, kuriam atiduodu visą save: žmonės pabunda savo tikrojoje natūroje ir gyvena darniame balanse.

Tad viskas sukasi apie giliausią savęs pažinimą (nušvitimą) ir pilniausią savo autentiškos valios įgalinimą. Galima sakyti, jog tai yra gyvas mokymas, kuris įtraukia viską ir suteikia vientisumo bei harmonijos pojūtį viskame.

Savo kelyje esu perėjęs labai daug įvairių iššūkių, kurie mane atvedė prie pačių galingiausių vedlių iš viso pasaulio ir ne tik; taip pat prie nuoširdžios kasdienės dvasinės praktikos ir tikrų pokyčių savo gyvenimo būde.

Jau virš 5 metų gyvenu visiškai natūraliame ritme, kuris yra paremtas vien tik man dvasios vedimu. Kiekvieną dieną patiriu vis daugiau visapusiškos pilnatvės ir tiesiog natūraliai ja dalinuosi, tačiau su išmintimi.

Tad vedamas meilės ir išminties pristatau šį dviejų dalių webinarą (internetinį susitikimą), kuriame kaip niekad giliai pasiųsiu nuoširdžiausią savo žinutę – „TU ESI TAI!”.

Kas yra “TAI”? Tai yra viskas, kas yra, tai yra begalybė visko, kas tik gali būti ir tu jau dabar bei visada esi tai! Tiesiog dabar tyrinėji gan riboto stiliaus patyrimą, tačiau tuo pačiu šio patyrimo trajektorija kreipia į spartų išsiplėtimą, kurį greičiausiai jau atpažįsti savo gyvenime.

Šis renginys taip pat yra šio pasirinkimo pabusti į daugiau tikrojo savęs padarinys. Čia aš tau padėsiu kaip niekad giliai suvokti bei pajausti tavo Absoliučios natūros vienovę su santykine tikrove, kuri tuomet tampa kaip niekad laisva ir stebuklinga.

Čia turėsi nuostabią erdvę pripildyta meilės bei išminties, kurioje galėsi pilnai atsišviežinti ir prisiminti genialų kūrinijos paprastumą.

Mano vedimas bus intuityvus ir tiesiai iš širdies į širdį, tačiau nujaučiu, jog tame ateis daug aukštesnės išminties bei įkvepiančių praktinių pritaikymų.

Vienas susitikimas bus mano tiesioginė transliacija (3dienį – birželio 30d.), o kitas – pokalbių kambaryje (4dienį – Liepos 1d.), kuriame galėsime tiesiogiai pabendrauti. Susitikimų metu pravesiu galingą meditaciją bei atsakysiu į tau rūpimas aktualijas. Viskas vyks uždaroje fb grupėje, kurioje taip pat susitikimų įrašai visad liks prieinami.

Tai tokios džiugios naujienos, mano nuoširdžiausi linkėjimai tau ir iki)))

Viršelio dizainas – https://www.facebook.com/LucidCanvasArt

Registracija į Renginį

Apmokėjimo informacija

Renginio kaina – nuo 15 iki 33Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „tu esi tai“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Arba Revolut: +37067331790

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai