Gyvybės Medis ir Taro (Kūrinijos Keliai)

Webinarai vyksta slaptoje FaceBook grupėje, į kurią gausite pakvietimą – joje galėsite dalintis potyriais ir pokyčiais
bei užduoti jums rūpimus klausimus į kuriuos padėsiu rasti atsakymus. Video įrašas išlieka grupėje, tad galite jungtis ir renginiui pasibaigus.
Internetinis Kursas Budimo Kanalas Gyvybės Medis ir Taro
Webinaro trukmė: 2val.

Sveikinu prisijungus!
Atėjo metas išsamiai pasigilinti į tai, ką mes vadiname “kūrinija”, kas išties yra pati sąmonė, kurioje viską patiriam. Tad pasitelkę senuosius metafizinius mokslus, kaip Kabalos “Gyvybės Medis” ir Taro “Didieji Arkanai” bei šiuolaikinį metafizikos suvokimą – galėsim giliau pažvelgti į tos pačios sąmonės struktūrą ir veikimo mechanizmą per kurį kuriamės įvairiausius patyrimus savo gyvenime. Kaip visa tai mums gali pasitarnauti? Įgavę aiškesnį ryšį su kūrinija – mes pradedame geriau joje orientuotis ir susiliet su jos harmoninga tėkme.
Taip pat:

  • Atrandame savo pusiausvyros ir kūrybinės galios ašį tarp vyriškos ir moteriškos energijos bei kitų kraštutinumų.
  • Geriau suvokiame ryšį tarp savo fizinio aš, aukštesniojo aš ir gryno Dieviškumo.
  • Atpažįstame kūrinijos ciklus, etapus ir kelius, ko pasekoje atsiranda daugiau ramybės gyvenimo eigoje.
  • Susipažįstame su kūrinijos kelius atspindinčiais simboliais (archetipais), per kuriuos galime suprantamiau ir įsimintiniau pažint įvairias savo sąmonės savybes su kuriom tada galime sąmoningiau dirbti ir atnaujinti save.
  • Didesniame paveikslėlyje – galim aiškiau suvokt savo individualų ryšį su gyvenimu ir jo prasme, ko pasekoje atsiranda daugiau įkvėpimo gyventi ir kurti.

Be viso to, priklausomai nuo laiko – galėsiu atsakyt į klausimus, padaryt Taro būrimus ar pravest meditaciją, kuri padėtų viską geriau pajausti ir integruoti.
Pradžioj šis metafizinis mokslas gali atrodyti komplikuotai, tačiau jį supratus – pasaulėžiūroje atsiranda daugiau tvarkos ir dėmesys tampa laisvesnis. Tad nuoširdžiai kviečiu į šią savęs pažinimo ir įgalinimo kelionę, kuri suteiks daug naudos tolesniuose gyvenimo etapuose.

Webinaras vyks uždaroje facebook grupėje į kurią būsite prijungti atlikę registraciją. Webinaro įrašas visad liks pasiekiamas grupėje.

Registracija į Webinarą

Apmokėjimo informacija

Webinaro kaina – 10 Eur.

Paulius Daukšas
LT837180300289733896
Šiaulių Bankas

Mokėjimo paskirtyje įrašykit: „gyvybės medis“

Galite apmokėti dar per: PayPal.me/Paulius7

Jeigu šiuo metu finansai neleidžia – galim susitarti. Ačiū, ir iki greito!

Atsiliepimai

Patyrėte daug teigiamų pokyčių? Pasidalinkite savo patyrimais ir taip padėsite ir kitiems 🙂

Visi Mokymai